Saltar al contenido

Jak nainstalovat League of Legends v Ubuntu verze 20.04 ve španělštině?

29 de julio de 2022

League of Legends, nebo jednoduše, jak je známo, »LoL» je jednou z nejslavnějších multiplayerových a arénových bitevních videoher v historii tohoto odvětví. Krátce po jeho vydání byl považován za „e-sport“ tak vznikají mezinárodní turnaje s týmy. V League of Legends existuje také dílčí režim nazvaný Master Tactics.

Hra je založena na zničení centrální věže nepřítele jako celku vašeho týmu o celkem 5 hráčích. Ovládání některých «šampionů», které musí doplňovat samy o sobě naprosto vyvážený tým, nebo podle taktiky a strategie, se kterou chcete hrát. Možná vás také zajímá, kolik map je v LOL? Odpověď vás ohromí. Ale díky všem těmto novinkám bylo možné vytvořit a verze pro jakýkoli operační systém.


Požadavky na instalaci League of Legends na Ubuntu verze 20.04

Na oficiální stránce LOL nám říkají, že pro minimální specifikace v našem počítači je potřeba 9,26 GB paměti. Toto však není úplná vzpomínka na hru, protože League of Legends je a hra, která se neustále aktualizuje. Potřebujete tedy alespoň 16 GB úložiště, 2 GB RAM a minimálně 32bitový operační systém.

Jaké kroky byste měli podniknout pro instalaci League of Legends na Ubuntu verze 20.04?

Chcete-li nainstalovat League of Legends na Ubuntu verze 20.04, musíte provést následující kroky: Přístup k terminálu Ubuntupoté nainstalujte hru ve vývojovém režimu pomocí následujícího příkazu: sudo snap install league of legends –edge –devmode.

Dále aktualizujeme platformu pro spuštění pomocí Wine následujícího příkazu, který se má použít: sudo snaprefresh –candidatewine-platform-runtime, Poté, musíme aktualizovat prostředí Winek tomu je třeba použít následující příkaz: sudo snaprefresh –candidatewine-platform-5-staging, Jakmile je toto dokončeno, lze hru přistupovat ze systémových aktivit.

osoba, která hraje lol na svém počítači

Klikněte na hru, aby mohli být stáhněte si zbytek herních zdrojůkteré nepřicházejí s instalací od začátku, musíme v dalším okně, které se objeví, dát »install», poté se na našich obrazovkách objeví proces instalace dalších komponent.

Po dokončení instalace se zobrazí instalátor League of Legends, musíme stisknout „install“, hra se stáhne lokálně, jakmile hra dokončí instalaci, musíme pouze Přijměte smluvní podmínky League of Legends, Přihlásíme se do League of Legends a je to.

Jaký je příkaz, který byste měli zadat při aktivaci League of Legends v Ubuntu 20.04?

Pamatujte, že příkaz ke spuštění hry k aktivaci je následující: sudo snap refresh –candidate wine-platform-runtime. V tomto případě se použije tento příkaz udržovat aktuální informace, Wine repository a buďte si vědomi důležité aktualizace nebo změny, která nám jinak neumožňuje používat program a tím méně spouštět emulace

Proč se League of Legends nenainstalovalo úspěšně na Ubuntu verze 20.04?

Ne všechno ve světě her a počítačů je dokonalé a je velmi možné, že se v době instalace vyskytnou chyby, které vám brání užít si League of Legends.

problémy s vaším internetem

Je velmi pravděpodobné, že pokud nemáte stabilní připojení, při stahování dat hry nebo hry samotné se připojení ke stažení nezdaří nebo se ztratí. Proto se doporučuje používat stabilní internetovou síť.

Instalace se nezdařila

počítačová klávesnice se světly

Je také pravděpodobné, že v době zadávání kódů do příkazů nebyly popraven správným způsobemcož způsobí, že při instalaci téhož dojde k chybě, proto musíte vše nastolené ověřit, dokonce i ve stejném herním systému, v tomto případě vymazat LOL a začít znovu.

V případě, že ji máte i na Windows a prezentujete systémovou chybu, doporučuji vyhledat Jak vyřešit systémovou chybu LoL?, a tak si hru bez problémů užijete. Toto řešení je také potenciálně použitelné v prostředí Linuxu.