Saltar al contenido

Jak nainstalovat App Outlet App Store v Ubuntu z terminálu?

20 de agosto de 2022

Vědět, jak nainstalovat obchod s aplikacemi App Outlet v Ubuntu je to docela výzva, ale ne nemožná. Nástroj se skládá z prvku pro plochu počítačů GNU/Linux, jeho struktura je podobná jako v App Store. Z tohoto obchodu si můžete nainstalovat potřebné programy, jako je kancelářský balík OnlyOffice.

Jeho hlavním cílem je přístup, vyhledávání a stahování počítačový software prostřednictvím slavného obchodu Snap, Applmage a Flathub z jednoho místa. Tento prvek má možnost připojit několik formátů v rámci jednoho uživatelského rozhraní, což je skutečný účel aplikace.

Rychlé a snadné: Takto si nainstalujete obchod s aplikacemi App Outlet

Je velmi důležité vědět, že pro proces instalace úložiště aplikací App Outlet v Ubuntu musí počítač splňovat určitá provozní kritéria. Jedním z nich je, že musí mít RAM 3 – 4 GB.

Také se řídí tím, že před instalací bude nutné otevřít jeden z terminálů pomocí příkazů Ctrl+Alt+T a vyberte to nejdůležitější. Potom proveďte následující:

V případě, že máte balíček .deb

Mnoho techniků se rozhodlo použít tento vzor, ​​protože jehoelen si stáhněte všechny příkazy DEB dostupné na webu. Mohou být lokalizováni podle prohlížeče. Balíčky nebo programy lze také stáhnout z terminálu.

Po dokončení postupu stahování bude dokument nainstalován a spuštěn v operačním systému. Poté zadejte následující příkaz: sudo dpkg -i app-outlet.deb.

V případě použití balíčku Snap

K překvapení mnohých je to také uvedeno jako způsob instalace, zvláště pokud existují verze s názvem Snap. Jsou dostupné ve většině pevné disky počítačů Linux nebo GNU.

Na konci stahování musíte zadat příkaz: sudo snap install app-outlet. Je jasné, že je důležité počkat na všechny kroky a příkazy, které si program sám vyžádá.

Pokud najdete poškozený nebo špatně nainstalovaný balíček, můžete jej opravit také z terminálu.

V případě použití AppImage

Nejoblíbenější metodou odborníky na tento typ aplikací je provést to prostřednictvím oficiální stránky nebo její ověřené podpory. od té doby tímto způsobem se vyhnete kontrakci škodlivých programů nebo provozní problémy.

Většina počítačů GNU/Linux má přístup k těmto obchodům. Jeho jedinou negativní hodnotou je, že neumožňuje spouštění DEB balíčků nebo Snapů. Jako každá jiná podpora bude muset uživatel zpracovat stažení a spuštění. Po dokončení končí následujícím příkazem: sudo chmod +x app-outlet.AppImage.

Věci, které potřebujete vědět o instalaci obchodu s aplikacemi App Outlet

Rozhraní aplikace je opravdu jednoduché, ale obsahuje některé prvky, které by měl znát každý. Mezi nimi vynikají následující:

Vyhledávací lišta

To se nachází v jeho horní části, to je ono používá se k optimalizaci hledání aplikací nebo her a konkrétní. Funguje to podle vzoru vyhledávání pomocí klíčových slov nebo rozlišovacích prvků.

Jídelní lístek

Váš systém menu má 4 tlačítka, což je jeden pro přístup na začátek platformy a druhý pro vstup do kategorie. Zatímco zbývající dva, jeden patří konfiguracím a další uživatelům spřízněným se speciálními formáty. Vědět, jak libovolně vybírat a volit tyto hodnoty, umožňuje spotřebiteli mít větší mobilitu a svobodu prostřednictvím aplikace.

Hledat App Outlet

Panel aplikace

Aplikace zobrazují více než 3 oblíbené linky, ty jsou nalezeny aktualizováno pořád. Má také nová periodická vydání, která se snaží zlepšit uživatelskou zkušenost.

Aplikace se obecně snaží vytvořit a řadu možností které nabízejí řešení různých problémů každodenního života. Mezi nimi mimo jiné aplikace pro rychlé zasílání zpráv, hry, dietní podpora.

Můžete také vyhledávat programy a aplikace pro Ubuntu z internetu a rychle je stahovat.