Saltar al contenido

Jak nainstalovat a propojit Amazon Prime na vaší Smart TV? – Zaregistrujte zařízení

23 de julio de 2022

Amazon Prime není nic jiného než odběr videa ze služby Streaming. To znamená možnost slyšet a sledovat videa, aniž by bylo nutné je předtím stahovat do chytrého zařízení.

Od svého nového začátku se k odběru Amazon Prime přihlásilo mnoho uživatelů, aby získali výhodu exkluzivního programování. Chytré televizory se nyní staly populárními od svého uvedení na trh až po současnost. Proto tento článek vysvětlí, jak nainstalovat a propojit Amazon Prime na vaší Smart TV.

Jak stáhnout a nainstalovat Amazon Prime na Smart TV?

Pro většinu modelů a značek Smart TV je to zásadní stáhnout a poté nainstalovat, abyste konečně nastavili aplikaci Prime na video. Po tomto procesu si uživatel může své předplatné skutečně užít.

To, co uživatel potřebuje, je vyhledat aplikaci na svém webu nebo v App Store, a to s ohledem na to musí být kompatibilní. Každý model Smart TV má své triky, ale obecně stačí hledat aplikaci, která je s modelem kompatibilní. Když jej začnete stahovat a instalovat, nezbývá než počkat, než si programování užijete.

Chytré televizory mají velký vliv na modernost. Stará televize s kabelovým programováním se spolu s DVD již nepoužívá. Aktuálně je na prvním místě programování přes Streaming. Chytré televizory jsou perfektní pro tuto a mnoho dalších aplikací.

Jak se přihlásit pomocí účtu Amazon Prime na chytré televizi?

Prvním krokem k přihlášení je výběr aplikace Prime Video z nabídky. Následuje toto, musí být vybráno: přihlásit se. Objeví se další obrazovka, na které je třeba zaregistrovat kód, který je třeba si zapamatovat pro budoucí příležitosti.

Poté přejděte na PrimeVideo.com/mytv spolu s e-mailovým ID, které bylo zaznamenáno. Pokud nemáte aktivní účet Amazon, vždy je možnost si jej vytvořit.

Nakonec stačí přejít do přihlašovacího pole, zadat výše zmíněný kód, zařízení se zaregistruje v sekci Registrační kód. Po provedení předchozích kroků zbývá pouze přijmout zásady ochrany osobních údajů nebo podmínky použití.

Co byste měli udělat pro konfiguraci aplikace?

V tomto případě mohou být osobní údaje aktualizovány nebo změněny. Od tohoto okamžiku je zde mimo jiné možnost změnit jméno, email, heslo. Každý si může vybrat variantu, která je nejschůdnější.

Přejděte na Můj účet a přejděte na přihlášení a zabezpečení a vyberte upravit u informací, které chcete změnit. Na obrazovce se zobrazí řada kroků a pokynů, které je třeba podrobně dodržovat. Když tak učiníte, budete muset pouze vybrat uložit změny a nakonec vybrat v cílové čáře.

Co dělat, když na vaší chytré televizi nevidíte Amazon Prime?

Někdy se může stát, že Amazon Prime není kompatibilní se Smart TV. Existují uživatelé, kteří si stěžují, že se to stalo u nich. Chcete-li to vyřešit, mnozí to dokázali pomocí kompatibilního externího zařízení, například Xbox TV se systémem Android nebo Fire TV Stick.

Tato externí zařízení nebo dekodéry umožňují ve většině případů poruchu vyřešit. Díky nim je dokázala vyřešit naprostá většina uživatelů, kteří měli tento druh problémů, a viděli tak Amazon Prime. Smart TV je samozřejmě pro tento typ programování streamování velmi pohodlná.

chytrá televize vypnutá

Alternativní zábavní aplikace, které můžete vyzkoušet

V případě, že není možné sledovat požadované programování Amazon Prime, je vždy možnost sledovat jiné programování. Například ze Smart TV je možné sledovat filmy a seriály z obrazovky Netflix.

Kromě toho můžete používat Disney +, vstupovat na sociální sítě, jako je Instagram a sledovat kotouče, procházet z Facebooku a jakékoli jiné sociální sítě. Také můžete Přístup k webovým stránkámjedna z mnoha věcí, které lze na Smart TV dělat.

Bezpochyby existuje nespočet možností, kromě Amazon Prime, které můžete vyzkoušet se Smart TV. Tyto aplikace a místa jsou toho důkazem. Část seznamu přidávají také multimediální aplikace a HBO.