Saltar al contenido

Jak nainstalovat a aktualizovat aplikaci Lidl Plus a aktivovat svůj bezplatný účet?

7 de agosto de 2022

V této době výdajů je nejlepším spojencem aplikace ze supermarketu, jako je Lidl, která vám dá výhody, abyste nemuseli tolik utrácet jako obvykle. Proto se dnes naučíte, jak nainstalovat a aktualizovat aplikaci Lidl Plus.

A to je ta skvělá společnost nikdy nezůstávejte pozadu v úsporáchneboť zavádí stále více funkcí, se kterými si její zákazníci mohou ušetřit kapsu tím, že neplatí plnou cenu věcí (doporučuje se před pokračováním si zjistit, co je Lid Plus a jak funguje, abyste mohli vyhodnotit, zda jako aplikace).

Jak nainstalovat a aktualizovat aplikaci Lidl Plus?

Nyní, abyste se dostali přímo k věci a naučili se co nejdříve nainstalovat a aktualizovat aplikaci Lidl Plus, musíte nejprve přejít do obchodu PlayStore nebo AppStore a stáhnout si oficiální aplikaci pro supermarkety Lidl.

Aplikace se stáhne a nainstaluje jako každá jiná a je zcela zdarma, takže se nemusíte bát, že byste při stahování dělali nějaký složitý proces (doporučuje se pouze starší 18 let).

Až ji budete mít, musíte ji otevřít. V rámci něj budete požádáni o zadání řady údajů, jako je mimo jiné vaše jméno, e-mail. Když to dokončíte, musíte kliknout na „Přijmout“ a okamžitě vám bude řečeno, abyste umístili ověřovací kód, který dorazí na vaše číslo.

Po zadání tohoto kódu bude účet aktivován a vy budete muset umístit pouze prodejnu Lidl, kterou běžně používáte (toto je pouze pro problémy s konfigurací, v rámci aplikace můžete použít kteroukoli prodejnu Lidl). A je to, tím je vše hotovo.

Pokud jde o aktualizaci aplikace, toto Aktualizuje se automaticky, jakmile bude k dispozici nová verze.a pokud ne, stejná aplikace vás požádá o aktualizaci a přesměruje vás do obchodu (jako všechny).

Výhody této skvělé aplikace!

Nyní, když víte, jak nainstalovat a aktualizovat aplikaci Lidl Plus, je čas, abyste věděli, jaké výhody vám tato skvělá aplikace nabízí. První z nich je možná nejhloupější, ale stále je důležité, že by byla aplikace zdarma.

Může to znít hloupě, ale ne všechny aplikace v obchodě jsou zdarma, k použití některých musíte nebo zaplatit předplatné nebo zaplatit procento z každého nákupuněco, co se zde neděje.

Kupóny a exkluzivní nabídky Lidlu

Další výhodou instalace a aktualizace aplikace Lidl Plus je, že obdržíte exkluzivní slevové kupóny, které sleva 20 až 40 % skutečné ceny vašich produktů, což vám umožní ušetřit.

Jeho fungování je podobné, jako když jdete nakoupit s bezplatnými slevovými kupony z Aliexpressu, musíte kupon nejprve aktivovat v sekci „Kupóny“, která se nachází na pásu karet ve spodní části obrazovky. Díky tomu je budete moci volně používat (po omezenou dobu).

ilustrace lidl pay blue

V případě nabídek se jedná o slevy na produkty určitých značek pro uživatele aplikace, které se objevují u vchodu prodejen Lidl a jsou obměňovány každý týden.

On škrábe a letáky

Nejnovějšími výhodami, které nabízí tato velkolepá aplikace, jsou stírací losy a brožury. Stírací losy jsou ceny, které vám aplikace dává po každém nákupu s ní, a brožury jsou jako reklamy, které se objevují v rámci stejné aplikace a přinášejí nabídky.

Chcete-li je nahlédnout, stačí přejít do sekce „Brožura“, která se zobrazí na pásu karet pod hlavní obrazovkou aplikace, kde najdete všechny potřebné informace.

A to je vše, díky tomu víte vše, co byste měli, takže je čas odsud vypadnout a stáhnout si aplikaci. Ale pamatujte, abyste s těmito informacemi nezůstali sami, doporučujeme vám vyhledat si, jaké jsou nejlepší aplikace pro objednávání jídla?, abyste doplnili své zkušenosti s aplikacemi obchodu.