Saltar al contenido

Jak nahrávat a publikovat fotografie do obrázků Google pro vyhledávání na internetu

9 de agosto de 2022

Jistě jste si všimli, že při vyhledávání na internetu se také objeví několik obrázků a vy nevíte, proč se to děje, protože to je možné díky obrázkům Google. Z toho důvodu si dnes vysvětlíme jak nahrávat a zveřejňovat fotografie na google obrázky pro vyhledávání na internetu.

První věc, kterou byste měli vědět, je, že obrázky Google, jak už název napovídá, je služba, která vám umožňuje vyhledávat jakýkoli typ obrázků. Nejlepší ze všeho je, že můžete také nahrávat obrázky, a to tak, že poskytnete informace každému, kdo provádí vyhledávání.

Na rozdíl od toho, co si myslíte, nahrávejte a publikujte fotografie do obrázků Google vyhledávání na internetuJe to mnohem jednodušší, než si dokážete představit. Proto pokračujte ve čtení tohoto příspěvku a my vám ukážeme, jak jednoduché to je.

Postup publikování fotografií v Obrázcích Google pro internetové vyhledávání

Obrázky Google, to je image banka bez autorských práv největší na internetu a na rozdíl od jiných portálů v něm najdete jakýkoli typ fotografií. Pokud chcete publikovat fotografie na obrázcích Google, nemůžete je nahrát přímo, k tomu je musíte nejprve zveřejnit na svých webových stránkách a poté budou zahrnuty do vyhledávání na internetu.

Pokud nemáte webovou stránku, máte dvě možnosti, první je vytvořit webovou stránku, pomocí jakékoli služby, mezi nejpoužívanější patří WordPress a Google Sites. Druhou možností, pokud se rozhodnete web nevytvořit, je využití bezplatných hostingových služeb, z nichž nejpoužívanější je Blogger.

Již máte tyto informace, musíte se rozhodnout, jak budete postupovat nahrát a zveřejnit fotografie do obrázků Google pro vyhledávání na internetu a poté postupujte podle následujících kroků:

  • Zadejte svůj web na ten bezplatný.
  • Jakmile jste uvnitř, přejděte do sekce obrázků.
  • Vyberte fotografii, kterou chcete zveřejnit.
  • Jakmile se fotka nahraje, pojmenujte ji.
  • Ověřte, že přístup ke stránce, na které publikujete, je veřejný, a pokud ne, povolte políčko „Veřejné“.
  • Nakonec klikněte na „OK“ a máte hotovo.

Jak uvidíte, je velmi jednoduché nahrát a zveřejňovat fotky na google obrázky pro vyhledávání na internetu je důležité, abyste to pojmenovali. Pamatujte, že toto jméno bude souviset s vyhledáváním prováděným lidmi a tímto způsobem bude Google moci umístit obrázek, který jste nahráli.

Je také velmi důležité, abyste si ověřili, že webová stránka do kterého fotografii nahráváte je veřejná, takže obrázek lze najít při vyhledávání na internetu.

Doporučení, aby se vaše fotografie objevila ve vyhledávání na internetu

Při nahrávání fotografie na web, aby se objevila ve vyhledávání na internetu, musíte zvážit některé aspekty. Tyto aspekty jsou stejné jako ty, které se berou v úvahu při návrhu webové stránky, ale abyste je měli jasnější, zmíníme je níže:

  • Nahrát fotografie z kvalitní a optimalizovat jeaby je obrázky Google rychle našly a mohly se tak umístit mezi hlavní vyhledávání.
  • Vždy přidejte k obrázku alternativní text, což vyhledávačům Google umožní jej rychleji najít, když uživatelé nějaký vytvoří vyhledávání na internetu.
  • Dejte obrázku popisný název, který poskytuje informační hodnotu, například pokud se jedná o fotografii slonů v džungli, název by měl být elephant-jungle.jpg.
  • Nakonec musíte být trpěliví, protože fotografie, které nahrajete na web, se v obrázcích Google nezobrazí okamžitě, protože musíte počkat Google indexovat web. Čekací doba bude záviset na tom, jak kvalitní jsou vaše obrázky pro vyhledávače Google, aby je našly.

podrobný přiložený web

Proto je nutné, abyste vzali v úvahu výše uvedené úvahy, protože tímto způsobem bude čekací doba mnohem kratší. Pokud vám tedy tato informace byla užitečná a vy už ano nahrávat a zveřejňovat fotografie na google obrázky pro vyhledávání na internetu.

Pokračujte ve čtení našeho blogu, mohlo by vás také zajímat toto téma: Jak vytvořit zástupce webové stránky na ploše nebo v prohlížeči Google Chrome.