Saltar al contenido

Jak nahrát více fotografií do jednoho příběhu Instagramu – průvodce krok za krokem

1 de agosto de 2022

Sociální sítě nepochybně umožnily velký pokrok na internetu, čímž umožnily existenci nová média sociální interakcekde je součástí každý z uživatelů, a to takovým způsobem, že můžeme vytvářet různé obsahy a sdílet je s dalšími lidmi.

Změnili svět takovým způsobem, že děti, dospívající i dospělí používat tyto sítě k interakci s blízkými lidmi a vzdálenými příbuznými, což je velmi snadné, ačkoli některé sítě jsou lépe ovladatelné než jiné.

Co se vůbec nezměnilo, je to zachovat jejich komunikační podstatu, Tímto způsobem vidíme, že existují různé sítě a jejich účel je také různorodý, to znamená, že ne všechny mají stejný cíl k naplnění, dá se říci, že velká rozmanitost jaksi převzala tyto virtuální komunikační nástroje.

Hlavní funkce Instagramu

Bezpochyby Instagram ve svém vývoji od svého spuštění se stala sociální sítí fotografií par excellencečímž mu poskytuje komunikační a tedy emocionální sílu a řadí se mezi nejlepší na světě.

Jeho způsob prezentace informací prošel od změny ve velké změně formát ve videích k fotografii, takovým způsobem, aby fanatičtí uživatelé těmto variantám dali svůj souhlas.

V rámci jeho funkcí máme úpravu obrázků, jeho použití je jednoduché, ale umí dodejte obrázkům profesionální dotekcož nám umožní nabízet divákům obsah ve vyšší vizuální kvalitě v našem feedu, Instagram nám také umožňuje přiblížit si každý obrázek, který najdeme, abychom mohli pozorovat podrobněji a charakteristiky.

Představuje nám také možnost nahrávání videí do naší instagramové galerie, inovací s tímto nástrojem chtěla aplikace jít dále, zpočátku nám umožňovala zařazovat videa s maximální délkou 15 sekund, ale nyní nám dává prostor udělejte to za 60 sekund pro větší pohodlí.

Samozřejmě že Příběhy Instagramu byly jednou z oblíbených možností fanoušky a uživateli, v náš prospěch můžeme přidávat obrázky a videa s délkou trvání 24 hodin, příběhy můžeme prohlížet i anonymně, tuto možnost lze uplatnit i programováním našich publikací jinými aplikacemi.

Za zmínku stojí funkce Instagram lives, umožňuje nám to sdílet video v reálném čase s našimi následovníky, se schopností, že na konci života už to nebude pro všechny viditelné.

Výhody a nevýhody Instagramu

Musíme vzít v úvahu o pozitivních a negativních věcech Instagramstejně jako ze všech sociálních sítí a aplikací, které denně používáme, je jednou z výhod, že je zcela zdarma, takže když uživatelé hledají fotografické aplikace, je tato jedna z prvních na seznamu.

stejné cMá více možností úprav v jeho rámci, čímž uspokojuje potřeby uživatelů. Nejlepší na tom je, jak snadno se s ním manipuluje, je to jedna z jeho nejvýraznějších funkcí, takže může bez složitosti oslovit mnohem více lidí.

instagramový účet

můžeme zablokovat účets, se kterými se necítíme pohodlně, na rozdíl od jiných aplikací, které nám to neumožňují. Mezi zápory můžeme říci, že jednou z jeho největších nevýhod je editační část ve webové verzi na počítačích, na rozdíl od mobilních zařízení, která umožňují provádět potřebné funkce pro nahrání a úpravu souboru.

A další problémy zaměstnavatelské veřejnosti je nedostatek soukromíjelikož nám aplikace neumožňuje vybrat, komu chceme náš obsah zobrazovat a komu ne.

Jak vložit nebo nahrát dvě fotografie do jednoho příběhu Instagramu – Instagram Stories

Instagram v rámci svých inovativních možností, nyní my umožňuje přidat až 6 fotografií v jediném příběhu, provedení této funkce je extrémně jednoduché, stačí otevřít náš Instagram, můžeme si vytvořit účet, pokud jej nemáme, a poté stiskneme náš profilový obrázek, abychom příběh zveřejnili.

Když se objeví možnost fotoaparátu, musíme stisknout možnost »layout» kde otevře se šablona s několika mezerami zdarma, kam půjdou naše fotografie, vybrané z galerie nebo jednoduše pořízené v tuto chvíli, a je to. Nyní můžeme nahrát dvě fotografie do jednoho příběhu Instagramu.

Je možné nahrát více než 10 obrázků do stejného příběhu Instagramu?

Jak jsme již viděli v tomto článku, Instagram vám umožňuje nejen nahrát jeden nebo dva obrázky ve stejném příběhu. Je také možné nahrát až 10 obrázků, něco, co se mnohým může zdát nemožné. Musíme si ale pamatovat, že od vzniku této sociální sítě až do současnosti došlo na platformě k důležitým změnám.

A jeden z nich má co do činění s reálná možnost nahrání více obrázků do stejného příběhu bez větších nepříjemností. Ale to bude maximálně 10 obrázků, které můžete nahrát, ale aby bylo možné tuto společnost provést, to pro některé může být trochu matoucí. Doporučujeme, abyste se řídili tímto krátkým průvodcem a nahráli více obrázků do svých příběhů na Instagramu.

instagramové logo

Postup pro vložení více obrázků do vašich příběhů na Instagramu

Pokud do puntíku dodržíte následující pokyny, nebudete mít problém to zvládnout nahrajte obrázky, které chcete, do svých příběhů na Instagramu. I když budeme pracovat přímo z mobilní aplikace. Zde vám řekneme, jaké kroky je třeba dodržovat v případě, že máte zařízení, které pracuje s operačním systémem Android nebo které pracuje se systémem iOS.

Z mobilní aplikace pro Android

Ukážeme vám kroky, které musíte dodržovat pokud chcete do svých příběhů na Instagramu nahrát více než dvě fotografie, ale nezapomeňte, že budete mít maximálně 10 obrázků. Chcete-li začít, musíte samozřejmě vstoupit do aplikace Instagram ze svého smartphonu.

Jakmile jste v aplikaci, musíte jít do levé horní části obrazovky, kde najdete svůj profilový obrázek a klikněte na něj. tuto akci otevře fotoaparát, abyste si mohli pořídit selfie, v případě, že tak neučiníte, můžete přejít do své galerie. Chcete-li to provést, přejeďte odspodu nahoru a zobrazí se obrázky, které v něm máte.

Chcete-li vybrat obrázek, který chcete nahrát do svého příběhu, stačí stisknout a podržet, poté budete požádáni o výběr dalšího obrázku. Vyberte vše, co chcete, můžete dokonce vybrat videa, ale nezapomeňte, že limit je 10 fotek. Po dokončení výběru musíte kliknout na možnost ‘Další’.

Bude vám nabídnuta možnost, že můžete zahrnout emotikony, text nebo nálepky, po tomto kroku stiskněte možnost „Další“. Nyní budete přesměrováni do nového okna a v něm musíte stisknout tlačítko ‘Sdílet’ vedle možnosti ‘Váš příběh’. A tak tímto způsobem nahráli jste 10 obrázků do svých příběhů na Instagramu velmi jednoduchým a rychlým způsobem.

Z iPhone

V případě, že máte iPhone, provedete kroky velmi podobné těm, které jsou uvedeny v případě uživatelů, kteří mají telefony Android. První krok bude samozřejmě spočívat v kliknutí na ikonu aplikace Instagram pro její vstup. Dále se chystáte přejděte na svůj profilový obrázek a klikněte na nějtím se otevře zadní fotoaparát vašeho mobilu.

instagramový mobil

To je pro vás, abyste pořídili fotografie, které chcete, v případě, že chcete nahrát fotografii, která je v galerii, musíte ji zadat. K tomu pouze musíte přejeďte po obrazovce zdola nahoru a fotografie se zobrazí. Chcete-li je vybrat, musíte kliknout na obrázek a podržet jej, dokud nebudete vyzváni k výběru další fotografie.

Tento proces musíte opakovat maximálně 10krát, dalším krokem je kliknout na tlačítko ‘Další’. Dostanete se k oknu, kde zahrnete text nebo můžete vybrat nálepky nebo emotikonya poté klikněte na ‘Další’. Chcete-li nahrát obrázky ve svých příbězích a dokončit proces, musíte kliknout na možnost sdílení vedle položky „Vaše příběhy“

Nejlepší aplikace pro nahrávání více fotografií do vašich příběhů na Instagramu

Stejně jako u mnoha uživatelů nejsou přesvědčeni o kvalitě, se kterou nahrajte své fotografie nebo videa do příběhů Instagramu a chtějí, aby tyto měly jinou úroveň. A aby toho dosáhli, využívají externí aplikace, které vám mohou nabídnout širokou škálu funkcí a efektů, které jistě budete chtít do svých fotografií zahrnout.

Na trhu můžete najít spoustu vynikajících aplikací, které vám to umožní nahrát obrázky ve vysoké kvalitě. Kromě efektů, které se vám nejvíce líbí, překvapí své kontakty a přátele. Zde budeme hovořit o dvou velmi užitečných a všestranných nástrojích, které můžete použít k nahrávání obrázků do vašich příběhů na Instagramu.

rozložení

Zde vám nabízíme fantastickou mobilní aplikaci, kterou si můžete zdarma stáhnout z virtuálního obchodu Google. A jde o rozložení aplikace, se kterou můžete vytvářejte kreativní obrázky, které budete později sdílet se svými přáteli ve vašich příbězích. A to díky mnoha funkcím, které vám umožní upravit si fotografie, jak chcete.

Použití této aplikace je extrémně jednoduché, protože její rozhraní je velmi intuitivní a máte také dva způsoby, jak ji používat. Vyberte obrázek z galerie obrázků a upravte jej pomocí různých filtrů, které vám nabízí. BUĎ můžete využít ‘Photo Booth’ se kterým se můžete momentálně vyfotit a uvidíte koláž všech možných kombinací.

instagram mobilní žena

sada nářadí

Další neotřelou možností, kterou můžete použít k nahrávání fotografií do svých příběhů na Instagramu, je Toolkit, je to nástroj, který vám umožní dělat všechno. Co se samozřejmě týče úpravy, které můžete provádět na svých fotografiích a videích. Kde můžete vytvářet úžasné fotografické koláže, vytvářet posuvné fotografie nebo používat různá písma různých vzorů pro váš bios.