Saltar al contenido

Jak nahrát nebo vložit editovatelnou excelovou tabulku do WordPressu

13 de agosto de 2022

Od odchodu manažerů až po vznik blogu a webové stránky, existuje platforma, která se umístila na prvních místech preference a není to nikdo jiný než WordPress. Možná je to způsobeno jednoduchostí jeho rozhraní a všemi konfigurovatelnými možnostmi, které nám nabízí k publikování našich článků. A pak vám to ukážeme jak nahrát nebo vložit editovatelnou excelovou tabulku do WordPressu.

Mnoho uživatelů se setkalo s určitými komplikacemi, pokud jde o nahrát nebo vložit dokumenty na platformu WordPress.

Můžeme vám však říci, že je to jednodušší, než se zdá, a nebudete mít žádný problém, pokud budete pečlivě postupovat podle kroků, které vysvětlíme v tomto tutoriálu.

Existuje mnoho funkcí a možností, které můžeme na této platformě použít, a je logické, že to může způsobit trochu zmatku, když chcete nahrát soubor. Word nebo Excel.

Může se zdát trochu obtížné vložit tento typ souboru na platformu a nemůže to být složitější než vložení videa z YouTube.

Jak nahrát nebo vložit editovatelnou excelovou tabulku do WordPressu

Na začátku si uvědomíte, že tento postup je jednodušší než ten, který se provádí, abyste mohli vkládat průzkumy do WordPress

Aniž bychom uváděli tolik oklik a první věc, kterou musíme udělat, je přejít na platformu WordPress. Poté musíte zadat své údaje, abyste měli přístup na stránku, zadejte své uživatelské jméno a heslo.

Jakmile jsme na hlavní stránce, přejdeme přímo na panel, který je na levé straně stránky.

A v nabídce vyberete možnost Střední kliknutím na ni. Poté vyberete možnost Přidat nový a tím se na pravé straně zobrazí okno s názvem nahrát nová média.

Všimněte si, že uprostřed tohoto okna je rámeček s následující zprávou Přetáhněte soubory sem. Nebo také možnost Vybrat soubory a zobrazí se vám okno Otevřít.

Nyní musíte najít soubor, který chcete nahrát na platformu, nezapomeňte, že vám bylo řečeno, že soubor musí mít maximální velikost 8 MB.

Jakmile najdete a vyberete tabulku, musíte kliknout na možnost Otevřít a tato akce vloží soubor do galerie. A jsme připraveni, načetli jsme nebo vložili editovatelnou excelovou tabulku WordPress. Nyní se seznámíme s kroky, které musíte provést, abyste vložili tento soubor Excel do vstupu.

Kroky k nahrání nebo vložení upravitelné tabulky Excel do WordPress

A abychom to udělali, nebudeme se vracet do nabídky, která je na levé straně hlavní stránky wordpress. Zde klikneme na Možnost vstupeneka poté vyberte možnost Přidat nový. Tato akce nám na pravé straně zobrazí okno s názvem Přidat nový záznam.

Zde můžete přidat název a napsat požadovaný název, nyní se musíte umístit, kam chcete vložit odkaz na soubor Excel. Poté musíte kliknout na možnost nebo tlačítko Přidat objekt, tato akce vám zobrazí galerii pro Vložení multimédií. V tomto okně najdete miniatura souboru excel a musíte na něj kliknout, abyste jej vybrali.

Dalším krokem bude přejít na panel s podrobnostmi, který je na pravé straně okna a přejít na Název / Zápis a umístíte název, který popisuje odkaz.

Další věc, kterou musíte udělat, je kliknout na možnost vložit do vstupu. Poté přejděte na panel Publikovat a klikněte na tlačítko Náhled, abyste se mohli ujistit o výsledku na webu.

vložte list wordpressu

Kurzor myši nasměrujete na titulek excelovského souboru, abyste se ujistili, že odkaz funguje perfektně. Nakonec klikněte a tato akce vygeneruje dialogové okno, pomocí kterého budete moci soubor otevřít nebo uložit. A tímto jednoduchým způsobem jste se naučili, jak nahrát nebo vložit editovatelnou excelovou tabulku do WordPressu.