Saltar al contenido

Jak nahrát fotografie do cloudu Samsung Cloud App Co je Samsung Cloud a jak funguje?

19 de julio de 2022

Značka Samsung spouští novou službu tzv Samsung CloudApp. Samsung je jednou z oblíbených společností uživatelů při nákupu nového mobilního zařízení.

Je to proto, že Samsung je neustále inovovat jeho funkcí a přidávání nových nástrojů, jako je nyní Samsung Cloud.

Mobilní telefony Samsung Galaxy obsahují několik speciálních aplikací, které mají pouze jeho uživatelé, jako například Samsung Pay, nyní přichází Samsung Cloud, jedinečná a speciální aplikace pro tato zařízení.

Pokud máte zájem vědět, co to je Nový nástroj společnosti Samsungjak funguje a jaké má výhody, doporučujeme pokračovat ve čtení tohoto článku.

Co lze uložit do cloudu aplikace Samsung Cloud App?

S novou službou Samsung Cloud App si můžete uložit poměrně širokou a hlubokou zálohu vašeho mobilního zařízení.

Jak jsme již zmínili, Samsung Cloud je založen na cloudovém úložišti, takže je možné ukládat osobní soubory, jako jsou fotografie, dokumenty, hudba nebo videa.

Jednou z výhod tohoto nástroje je, že jeho ukládání může být manuální, stejně jako je možné jej konfigurovat v automatickém režimu.

Jednou z funkcí a výhod používání fotoaparátu Samsung Galaxy je to, že vám umožňuje pořizovat dokonalé a profesionální fotografie, které lze nyní se službou Samsung Cloud automaticky ukládat do vašeho cloudu, takže je nikdy neztratíte.

Kromě ukládání osobních souborů vám aplikace umožňuje ukládat nastavení aplikace které jsou nainstalovány v zařízení, jako jsou kontakty, poznámky, obsah uložený v kalendáři.

Konečně Samsung Cloud Navíc vám umožňuje uložit specifikace mobilního zařízení, jako je tapeta, e-mailový účet, historie hovorů a další.

Jak nahrát fotografie a soubory do cloudu Samsung Cloud App?

Chcete-li nahrát fotografie a soubory do aplikace Samsung Cloud App, bude to nejprve nutné dostat se do k tomu, což je velmi jednoduché.

Pro vstup do Samsung Cloud je to nutné přihlaste se k účtu Samsung a poté zadejte nastavení telefonu.

cloudová aplikace samsung cloud

Jakmile jste v nastavení telefonu, musíte vybrat možnost «Účty a zálohy»v rámci této funkce se objeví Samsung Cloud, což znamená, že je možné vytvořit zálohu.

Po kliknutí na Samsung Cloud Aplikace se spustí, nabízí několik funkcí, které prvky synchronizovat, ke kterým ne a kolik úložného prostoru umožňuje.

Přestože se Samsung Cloud inspiruje vytvářením záložních kopií v něm, je možné nahrát i určité soubory, jako jsou fotografie nebo videa.

Chcete-li nahrát fotografie, videa nebo soubory, bude to nutné otevřete nabídku Samsung Cloud App a klikněte na možnost Galerie. Následně si můžete uložit všechny fotky a videa, které jsou v galerii nebo označit, které ano a které ne.