Saltar al contenido

Jak nahrát a sdílet video z YouTube na Instagram Stories Android – Velmi snadné

23 de julio de 2022

Sociální síť Instagram každý den i nadále dává více k řeči. Daří se mu ukrást srdce všech jeho uživatelů. A bezpochyby, Jde o široce používané médium, a to jak veřejnými osobami, tak běžnými spotřebiteli. Stejně tak tato aplikace každý den nabízí více funkcí, které zaujmou téměř každého.

Proto, a jak jistě víte, Instagram je síť speciálně navržená pro nahrávání fotografií a videí. Stejně můžete nahrávat a sdílet videa z YouTube do Instagram Stories. Ale pokud stále nevíte, jak na to, nebojte se, protože v tomto příspěvku vám ukážeme každý krok, abyste nepřišli o tuto důležitou zkušenost, kterou tato aplikace nabízí.

Nahrajte své videoTuba na Instagram

Před zahájením kroků vám musím připomenout, že pokud chcete nahrát vlastní video, doporučuji vám, abyste se naučili, jak umístit vodoznak na svá videa na YouTube, abyste měli větší bezpečnost při jejich nahrávání na Instagram. První věc, kterou byste měli vědět, je, že chcete-li nahrát video na Instagram z YouTube, musíte ke stažení použijte nějaký program. Nezáleží na tom, zda je to z počítače nebo ze smartphonu, stále budete muset tento proces provést. Protože bohužel tato sociální síť nemá možnost nahrávat videa přímo z YouTube.

Stejně tak je třeba vzít v úvahu, že video musí být zkrátit na 60 sekundprotože tato aplikace nepodporuje větší kapacitu.

Chcete-li provést tento krok, budete se také muset uchýlit k nástroji, který vám umožní upravit video. Je potřeba zdůraznit, že video můžete nahrát i celé, jen ho musíte sestříhat a přidat po částech, v několika příbězích.

Jakmile tyto aspekty pochopíte, budete připraveni nahrát a sdílet jakékoli video na YouTube pro Instagram Stories, pomocí mobilního telefonu se systémem Android.

Nahrávejte a sdílejte videa z YouTube do Instagram Stories pomocí mobilního telefonu Android

Chcete-li to provést, musíte provést následující kroky:

Stáhněte si video

Android je bezpochyby jedním z nejintuitivnějších operačních systémů s působivými funkcemi. Takže proces stahování bude opravdu snadný. Můžete použít jakýkoli nástroj nabízené tímto zařízením, například: Snaptube. Použití je snadné a bezpečné.

upravit video

Jak již bylo zmíněno na začátku článku, Instagram má limit 60 sekund pro příspěvky a 15 sekund pro Stories.

To znamená, že příslušné video musíte přizpůsobit této době. co můžete udělat, je nahrajte jej pomocí různých výstřižků. K tomu můžete použít vlastní řezačku Instagramu, pokud chcete nahrát jednoduché video bez dalšího nastavování. Zatímco pokud chcete přidat profesionálnější video, musíte se uchýlit k aplikaci, která je upraví. Příklad FilmoraGo.

Nahrajte a sdílejte video do Instagram Stories

Po splnění těchto požadavků musíte nahrát video na Instagram ze svého PC nebo mobilu, což bude nejjednodušší proces. Co byste měli udělat, je následující:

  • Otevřete aplikaci Instagram a udělejte to klikněte na ikonu fotoaparátukterý se nachází vlevo nahoře.
  • označte políčko který se objeví v levém dolním rohu. Mějte na paměti, že prostřednictvím něj budete mít přístup k Galerie telefonu.

instagramová mobilní ruka

  • Až tam budete, udělejte to klikněte na rozbalovací nabídku a přejděte na možnost «videa»
  • Konečně, vyberte video.
  • A tímto způsobem budete moci nahrávat a sdílet svá videa na Instagram.

Jak vidíte, proces je snadný. Stačí si stáhnout a upravit video, aby bylo kompatibilní s Instagram Stories.

Podobně je důležité poznamenat, že zde také vysvětlujeme, jak zabránit ostatním uživatelům sdílet vaše fotografie nebo videa na Instagram Stories. Související informace můžete získat také na našich webových stránkách.

Konečně doufáme, že se vám tento příspěvek líbil, ale rádi bychom znali váš názor Podařilo se vám nahrát a sdílet svá videa na Instagram Stories?Znáte jinou metodu, jak nahrát své fotografie a videa do Instagram Stories? Zanechte nám svůj názor v komentářích.