Saltar al contenido

Jak nahlásit otravné skupiny Messenger, abyste měli větší bezpečnost a soukromí

24 de julio de 2022

Občas na Messengeru jsou přijímány uvítací zprávy od lidí které milujeme nejvíc, ale někdy přijdou jen otravné zprávy. Tyto typy zpráv lze nahlásit regulátorům Messengeru, aby se mohli postarat o úplné zablokování těchto zpráv.

O reklamních zprávách, které dostáváte, a zprávách ze skupin, ve kterých nechcete, lze snadno nahlásit. Brzy vám to ukážeme jak nahlásit skupiny na messengeru takže si můžete chatování s ostatními lidmi z Messengeru užít mnohem více.

Jak se vyhnout přidání do skupin Messengeru bez vašeho souhlasu?

Ti, kteří si vás přidali jako přátele na Facebooku, vás mohou snadno zařadit do skupin, pokud chtějí. Někdy tyto skupiny nejsou vůbec příjemné a je nejlepší se z nich dostat, aby se předešlo problémům. Pokud nechcete být zařazeni do neznámých skupin, můžete předem udělat něco, co je změnit soukromí skupiny.

Chcete-li změnit soukromí skupin, do kterých můžete být zařazeni, musíte mít přístup nastavení vašeho účtu na Facebooku. Nyní věnujte pozornost tomu, jak se to dělá:

 1. Zadejte svůj účet na Facebooku
 2. Jdi do nastavení
 3. V rámci konfigurace vyhledejte sekci ‘Soukromí’
 4. Poté přejděte do sekce Skupiny
 5. A vyberte, kdo bude jediným, kdo vás může zahrnout do skupin Messengeru

Tato možnost blokování zahrnutí podivných skupin se nemusí zobrazit každému. Pokud se vám nezobrazí, budete muset aktivovat možnost ‘Ignorovat’, aby vás skupinová oznámení neobtěžovala. Kromě toho můžete také stane se to opustit skupinu a je to. Je třeba poznamenat, že pomocí aplikace Messenger a Facebook můžete smazat žádosti o zprávy těch lidí, které jste nepřidali.

Co byste měli udělat, abyste nahlásili skupinu Messengeru s velkým množstvím spamu?

Skupiny, které obsahují hodně obsahu reklamního charakteru, je dobré bez dalšího hlásit. K vytvoření tohoto typu zprávy je to nutné vyberte kategorii hlášení pro skupinu. Pokud nevíte, jak vytvořit tento typ zprávy, věnujte pozornost následujícím pokynům, které vám poskytneme:

Vyberte kategorii, pomocí které chcete skupinu nahlásit

Jeden z procesních kroků k nahlásit skupinu na Messengeru je sekce kategorie pro přehled. Podívejte se na celý proces uskutečnění tohoto hovoru jakékoli skupině:

 1. Otevřete aplikaci Messenger
 2. Přihlaste se ke svému účtu
 3. Najděte skupinový chat, který chcete zablokovat
 4. drž to dole
 5. Počkejte, až se objeví další možnosti chatu
 6. Jakmile uvidíte možnosti, vyberte tu, která říká „Vyskytl se problém“
 7. Vyberte kategorii ‘Ostatní’
 8. V části „Jiné“ vyberte kategorii „Spam“.
 9. A klikněte na možnost ‘Hotovo’

osoba vybírá něco pomocí myši

Kdykoli budete chtít nahlásit skupinu protože vykazují hodně spamu, budete muset výše zmíněný proces zopakovat. Pokud chcete zabránit tomu, aby se něco podobného stalo, abyste měli skupinu na chatování, vytvořte si skupinu v Messengeru sami.

Každému je třeba věnovat pozornost. nové funkce, které platforma obsahuje z Messengeru. Jednou z nejnovějších funkcí je mazání zpráv před zobrazením, kdy při smazání zprávy tímto způsobem ji druhá strana neuvidí.

Jak nahlásit obrázek otravné skupiny v Messengeru?

Skupinové obrázky mohou být nahlásit v jakékoli záležitosti. Pokud nemůžete najít správný způsob, jak nahlásit skupinu, protože obsah a zákony jsou velmi dobře řízeny, můžete využít obrázek. Chcete-li nahlásit obrázek v Messengeru, musíte:

 1. Vstupte do aplikace Messenger
 2. Vyhledejte skupinový chat
 3. hledejte obrázek
 4. Až ji budete mít, otevřete ji
 5. Klikněte na ikonu 3 teček
 6. Vyberte možnost „Vyskytl se problém“
 7. Poté nahlaste obrázek z požadovaného důvodu

Pro lidi, kteří používají Messenger Web ze svého počítače, nemají jak konkrétně nahlásit obrázky. Mohou se však hlásit skupinám, jak je uvedeno v předchozích odstavcích.

Jak zablokovat tvůrce skupiny Messenger?

logo messengeru

Chcete-li se zbavit otravných skupin Messengeru, můžete zablokovat konkrétního tvůrce této skupiny také se zbavit shluk. Podívejte se, jak se taková věc dělá:

 1. Otevřete aplikaci Messenger
 2. Přihlásit se
 3. Najděte osobu, která skupinu vytvořila
 4. Klepnutím na jeho profil zahájíte konverzaci s danou osobou
 5. Poté stiskněte ikonu 3 bodů, které chat obsahuje
 6. Vyhledejte možnost „Blokovat“ a potvrďte akci

Tohle je nejjednodušší způsob, jak zablokovat osobu z aplikace Messenger pro mobilní telefony. Z Web Messengeru pomocí počítače je třeba provést následující postup:

 1. Otevřete prohlížeč
 2. Vstupte na stránku Messenger
 3. Přihlásit se
 4. hledat chat
 5. Otevři to
 6. Klikněte na ikonu se třemi tečkami
 7. Stáhněte dolů lištu s nápisem ‘Soukromí/Nápověda’
 8. Klikněte na ‘Zamknout’
 9. Potvrďte, zda jej chcete zablokovat z Messengeru a Facebooku