Saltar al contenido

Jak nahlásit nebo nahlásit falešný profil Badoo, který se vydává za mě

31 de julio de 2022

Badoo je seznamovací sociální síť, ta pro vás můžete poznat nové lidinebo pár prostřednictvím webu, každý den se stovky a stovky lidí registrují za stejným účelem, aby poznali nové lidi.

většina uživatelů, kteří jsou součástí Badoo komunity, sleduje stejný účel, aby mohli potkat nové přátele nebo mít romantický vztah s jiným uživatelem registrovaným na stejné platformě, poctivým a zdravým způsobem.

Ale i tak existuje určitý počet lidí, jejichž záměry nejsou stejné a využívají anonymity a svobody, kterou aplikace nabízí, aby se do ní mohl registrovat kdokoli, nevhodné a neetické věci která web spravuje.

Ať už pro nesprávné účely nebo dokonce činy, které jsou v rozporu se zákonemcož může poškodit ostatní uživatele, kteří jsou součástí komunity seznamovacích webových stránek, bohužel tito lidé mohou být schopni uzurpovat vaši identitu pomocí vaší e-mailové adresy, vašich fotografií a vašich osobních údajů k tomu, aby se za vás vydávali na uvedené sociální síti a poškodili tak vaši image před lidmi.

Co dělat, když se za mě profil na Badoo vydává?

Naštěstí platforma Badoo vynalezla způsob, jak tyto krádeže identity ukončit, aby bylo možné uzavřít účet osoby, která se snaží uzurpovat vaši identitu, s možností nahlásit nebo udat profila v tomto článku vás naučíme, jak na to, abyste se toho problému mohli jednou provždy zbavit.

Jak nahlásit nebo nahlásit falešný profil Badoo, který se vydává za mě?

Pokud jste uživatelem Badoo a zjistíte, že jiný účet používá vaše jméno, fotografii a osobní údaje na svém účtu, aby se za vás vydával, neváhejte to nahlásit nebo odsuzovatChcete-li tak učinit, postupujte takto:

  1. Nejprve musíte zadat váš badoo účetprostřednictvím aplikace pro chytré telefony, nebo v případě použití počítače přístup pomocí webové stránky
  2. Poté budete muset hledat falešný profil osoby, která se za vás vydává, jakmile budete uvnitř, stiskněte tlačítko ikony, která má 3 elipsy
  3. Stisknutím této ikony se zobrazí rozbalovací nabídka, která vám nabídne dvě možnosti na výběr, vyberte možnost, která říká zablokovat nebo nahlásit.
  4. Po výběru této možnosti se zobrazí okno, kde se vás platforma zeptá, co se stane x uživatelům, a řada možností pro výběr důvodu, pro který daný účet nahlásíte, ze kterých budete muset v tomto případě vybrat možnost z používá falešné fotografiea poté na tlačítko blokovat a nahlásit.

Díky tomu již budete mít stížnost zajištěnou tak, že se dostane k technické podpoře Badoo a ta může vyhodnotit podstatu a ověřit, že důvody stížnosti jsou skutečné, a tak budou moci sankcionovat a mírnit falešný profil, který si uzurpuje vaši identitu pomocí vašeho jména, fotografií a dat. V případě, že již Badoo nechcete používat, zde je odkaz, pomocí kterého můžete svůj Badoo účet smazat

krádež identity hackerů

Jak nahlásit nebo udat falešný profil Badoo, když nemáte účet?

Pokud z nějakého důvodu zjistíte, že někdo používá vaše jméno a fotografii na platformě Badoo, je tu šance nahlaste to, pokud nemáte účet.

  1. Nejprve budete muset hledat a zkopírovat adresu URL účtu falešného profilu
  2. Po zadání adresy URL musíte kontaktovat tým technické podpory Badoo
  3. Na této stránce se zobrazí řada možností o tom, v čem je problém, v případě účtu, který se za vás vydává, můžete vybrat možnost obecný problém nebo technický problémkde budete muset vyplnit pole, která požadují vaše jméno a e-mail
  4. po výběru možnosti obecný problémobjeví se políčko, ve kterém budete muset vyplnit zprávu, kde jasně vysvětlíte problém krádeže identity, ke kterému dochází.