Saltar al contenido

Jak nahlásit a nahlásit hráče nebo nevhodný obsah na PS4?

24 de agosto de 2022

Není nic horšího než hrubý hráč nebo ten, kdo neví, jak se chovat, protože takoví lidé jsou tu jen proto, aby zničili hru ostatníma proto je nezbytné vědět, jak je odstranit z komunity, a s ohledem na to se dnes naučíte, jak nahlásit hráče nebo nahlásit nevhodný obsah na PS4.

A je to tak, že s konzolí tak výkonnou, jako je PS4 (která vám dokonce umožňuje upravovat videa pomocí ShareFactory), bylo zřejmé, že možnost nahlásit lidi by byl proces, který by byl součástí, a to je pravda, jediný problém je to?k provedení procesu je zapotřebí několik kroků, a proto tento typ průvodce existuje.

Jak nahlásit hráče nebo nevhodný obsah na PS4?

Jdeme přímo k věci, k možnost nahlásit hráče nebo nevhodný obsah na PS4, Existuje mnoho způsobů, protože to lze provést z PC a stejné konzole, takže pro účely tohoto dnešního tutoriálu vás naučí provádět tento proces na obou samostatně.

První proces je přes konzoli, abyste toho dosáhli, musíte přejít na zprávu, skupinový text, žádost o přátelství atd., o kterých si myslíte porušil pravidla komunity (byl hrubý, rasistický, homofobní atd.).

Jakmile jste v něm, musíte stisknutím X ovládacího prvku zvýraznit část, o které si myslíte, že není na svém místě, a poté musíte stiskněte tlačítko volby na ovladači PS4.

Tato akce zobrazí a mini menu s různými možnostmivyberte ten s názvem «Zpráva», a napište konkrétní důvod, proč tuto nepravidelnou událost oznamujete moderátorům Play.

Jakmile to uděláte, bude vše připraveno, takže je na hře, aby dotyčnou osobu potrestala (nemusíte nic jiného dělat). Je třeba poznamenat, že můžete vytvářet zprávy o čemkoli, dokonce i o profilu hráče a jeho ID, ale důvody, které uvedete, musí být platné, jinak můžete být tím, kdo bude zakázán za pomluvu.

Jak nahlásit nevhodný obsah z PC?

S výše uvedeným již víte, jak nahlásit hráče nebo nevhodný obsah na PS4 z vaší konzole, takže je čas vysvětlit proces na PC, abyste mohli odejít a pokračovat ve zkoumání lepších problémů, jako jsou: Jak stahovat hry do mého PS4 z mobilního telefonu Android?

Nyní, abyste mohli podat stížnost na PC, musíte nejprve přejít na oficiální stránku PlayStation a poté se přihlásit (tlačítko Start je v pravé horní části stránky).

Jakmile jste uvnitř, přejděte na obsah, který chcete nahlásit (například zpráva, která vám byla zaslána), a stiskněte možnost „Další možnosti“ a poté klikněte na „Informovat“a znovu napište důvody, proč tuto stížnost podáváte, a poté stiskněte odeslat.

Jak nahlásit hráče ve hře?

Nyní, když byla zodpovězena úvodní otázka a víte, jak nahlásit hráče nebo nahlásit nevhodný obsah na PS4, je čas, abyste se to naučili. nahlásit někoho ve hře.

logo playstation oranžové pozadí

A realita je taková, že každá hra má svůj vlastní systém hlášení, tj. každý titul má svá vlastní pravidla a způsoby, jak věci dělat, takže v žádném nemůžete nahlásit někoho, jako jste vy.

Chcete-li se naučit, jak se bránit v každém titulu, musíte konkrétně hledat, jak se to v něm dělánapříklad pokud hrajete Fortnite, můžete prozkoumat, kolik hlášení je potřeba k tomu, abyste někoho zabanovali ve Fortnite? a jak to nahlásit?, abyste se dostali z pochybností, stejně jako když hrajete LOL nebo jakoukoli jinou hru.