Saltar al contenido

Jak mohu snadno vytvořit jednoduchý kontrolní registr nebo formát pomocí aplikace Microsoft Excel

7 de agosto de 2022

Vytvořte formát šeku v aplikaci Excel Mezi podnikateli je běžnou záležitostí, účty vyplácené jednatelem společností a společností nebo jinými právnickými osobami jsou často rušeny pomocí šeků; Ačkoli se zdá, že se na to zapomnělo, není tomu tak.

Ať už jste fyzická nebo právnická osoba, pokud máte vystaveno velké množství šeků, doporučuje se, abyste si je vedli sledovat své účty a majetek. Pokud se chcete naučit, jak provést jednoduchý formát kontroly v Excelu, pokračujte ve čtení.

Jak mohu vytvořit jednoduchý formát šeku pomocí aplikace Microsoft Excel?

V Excelu můžete dělat různé typy projektů a úloh souvisejících s účetnictvím, mnoho lidí, společností a společností používá tento nástroj ke sledování kontrolu nad svými účty prostřednictvím tabulky, která vám tuto práci umožní snadno.

Jednou z mnoha věcí, které lze s aplikací Microsoft Excel provést, je příprava jednoduchý formát šekua proces, který je s tím spojený, stručně vysvětlíme.

První věc, kterou byste měli udělat, je vzít v úvahu proměnné, které mají být uvedeny v tomto záznamu; v tomto smyslu musíte do sloupců zadat následující parametry: číslo položky (šek), datum vystavení, popis, platba (částka peněz), provedená (pokud byla vybrána), vklad (co bylo na účtu) a zůstatek (co zbylo).

Tyto proměnné budou umístěny ve sloupcích, jedna předchází druhou a číselné hodnoty půjdou pod ně. V případě sloupce zůstatek musí být nad řádek zapsaných parametrů umístěn řádek, který uvádí částku, která existuje před první transakcí provedenou šekem.

Stejně tak začnete zadávat číselné hodnoty odpovídající každé transakci, kterou provedete, a předtím stanovíte odpovídající adiční vzorce tomuto procesu.

K čemu je vytvoření jednoduchého kontrolního registru v aplikaci Microsoft Excel?

Tabulkový procesor je základem fungování Excelu, můžete v něm provádět nespočetné množství úloh a projektů s využitím nekonečné nástroje který má tento software od Microsoftu.

Vytvoření jednoduchého formátu šeku v Excelu je vlastně jednoduchý procesPři porovnání této práce s nesčetným množstvím obtížných projektů a činností, které lze provést, je jednoduchý kontrolní registr, jak jeho název napovídá, jednoduchý, až příliš jednoduchý.

K tomu musíte mít pouze jistotu znalost práce s nástroji Excelstejně jako použití vzorců Excelu v tabulce.

Provedením jednoduchého kontrolního registru nebo formátu v Excelu to zvládnete sledovat své debetní účty a majetek, který vlastníte.

Kromě toho budete mít uspokojení z toho, že jste tím, kdo udělal a optimální ovládání Excelu s vašimi účty, což není snadné pro ty, kteří jsou s tímto softwarem noví.

Co dalšího mohu udělat pro svůj jednoduchý kontrolní registr nebo formát v aplikaci Microsoft Excel?

Ve skutečnosti je mnoho věcí, které můžete udělat, abyste svůj jednoduchý formát šeku sjednotili tím nejlepším způsobem. Ve skutečnosti tento typ práce funguje nejlépe, pokud jde o personalizace obsahutakže je dobré použít všechny možné opravy nebo podrobnosti, které chcete.

V tomto smyslu můžete do buněk v Excelu vložit barvu, kterou chcete, a vytvořit podle toho jednu pro každý text co pro vás představuje.

microsoft excel vytvořit záznam jednoduchý kontrolní formát

Také můžete dát nejvhodnější barvu čísla transakcí; běžným faktem je dát na červenou čísla zůstatku, který se odečítá na konci každého řádku.

Nezapomeňte také, že tento nástroj společnosti Microsoft můžete použít kdekoli. Pokud to považujete za pohodlnější, můžete si do počítače stáhnout balíček Microsoft Office a používat Excel na webu, který je vyhrazen jako osobní počítač.

Nebo si také můžete stáhnout Microsoft Office do svého telefonu Android a odtud provést jednoduchý kontrolní formát v Excelu, jak bylo řečeno ovládání účtu vždy na dosah ruky.

Ať jste kdekoli, pokud provádíte mnoho obchodních transakcí pomocí šeků jako platebního prostředku, Excel vám s tím pomůže vést o tom záznam.