Saltar al contenido

Jak mohu smazat své fotografie z Amazon Photos? – A vyprázdnit odpad navždy?

2 de agosto de 2022

Amazon Photos je od té doby jednou z nejlepších služeb, které online prodejní společnost v současné době nabízí, spolu s Amazon Music Unlimited umožňuje nahrát působivý počet fotografií online. Nicméně, protože vše má svůj limit, někdy musíte smazat, a z tohoto důvodu dnes uvidíte Jak mohu smazat své fotografie z Amazon Photos?

A je to tak, vždy je nutné čistit soubory, ať už proto, že chceme zapomenout na některé vzpomínky, nebo jednoduše pro lepší uspořádání místa, které je k dispozici, z tohoto důvodu je nezbytné vytvořit průvodce, jako je tento, abyste mohli vytěžte z této platformy maximum, jak má.

Jak mohu smazat své fotografie z Amazon Photos?

Počínaje daným předmětem musíte vědět, že za účelem smazání mých fotografií z Amazon Photos existuje několik procesů, které lze použít, podle toho, ze kterého zařízení chcete smazání provést.

Nyní, pro účely této příručky, bude každý proces vysvětlen samostatně, aby se předešlo nejasnostem. Jednička, kterou dnes uvidíte, vás naučí, jak trvale smazat fotografie z počítače.

Chcete-li toho dosáhnout, musíte nejprve přejít na oficiální stránku počítače a otevřít ji, jakmile zadáte data a jste ve svém účtu, vyhledejte ikona odpadkového koše na levém navigačním panelu a klepněte na něj.

Když tak učiníte, budete přesměrováni do sekce, kde si můžete vybrat všechny své fotky a videa, vybrat ty, které chcete trvale smazat (tyto fotky už nikdy nebudete moci obnovit), když dokončíte výběr fotek, které se chystáte Chcete-li se zbavit, stiskněte tlačítko «Smazat trvale» která je nahoře.

Poté se zobrazí potvrzovací okno, dát «Potvrdit» a je to, vaše staré fotografie budou navždy smazány. V případě, že nechcete být tak strozí a chcete si jen na chvíli udělat místo, můžete si vybrat, že chcete vyhodit do koše pouze fotografie.

Tohoto procesu je dosaženo opětovným otevřením Amazon Photos, uvnitř vyberte fotografie a videa, které chcete odstranit, a poté vyberte «Odeslat do koše», a připraveny, můžete je kdykoli obnovit, jako v koši systému Windows.

Jak smazat fotografie pomocí aplikace?

S výše uvedeným již víte, jak odstranit mé fotografie z Amazon Photos na PC, takže vám nyní bude vysvětleno, jak se stejný proces provádí, ale v aplikacích pro Android a IOS.

V případě Androidu je první věcí, kterou musíte udělat otevřete Amazon Photospoté vyberte fotografii, kterou chcete odstranit, a podržte ji stisknutou, dokud se nezobrazí značka zaškrtnutí nebo nebude označena, poté jednou stiskněte na ostatních fotografiích, které chcete odstranit, aby byly označeny stejným způsobem.

pole s logem amazonské šipky

Dále se postavte na ikonu tří teček a tam vyberte možnost „Odeslat do koše“touto akcí budete mít tři možnosti, jedna vám umožní smazat fotografie pouze z Amazonu, druhá pouze ze zařízení a poslední z obou, stiskněte tu, která vám vyhovuje, a potvrďte objednávku, připraveno.

Pokud je váš mobilní telefon IOS, musíte stejným postupem vybrat fotografie, a když je vyberete, stiskněte ikonu koše, která se objeví v liště nabídek, tímto způsobem bude vše dokončeno. Nyní ano, s přečteným lze říci, že víte, jak smazat mé fotky z Amazon Photos, takže dnešní návod skončil.

Nicméně, Pamatujte, že Amazon se šíří ve všech pobočkách, tak pro vás není špatné vyhledat si další informace typu: Co je Amazon Prime Music a jak funguje? Nebo také Co je Amazon Prime Video Channel a jak to funguje?, takže můžete doma získat ty nejlepší služby Amazon.