Saltar al contenido

Jak mohu sdílet obrazovku při používání Google Meet – Google Meet Tricks

12 de agosto de 2022

Je opravdu vzrušující mít možnost sdílet prostřednictvím aplikací, které nabízí Internetové služby, rozhovory s našimi příbuznými, přáteli a lidmi blízkými. Když používáte Google Meet (ať už si ji stáhnete a nainstalujete do počítače nebo mobilu), můžete tuto zkušenost mít, protože ve službě Google Meet můžeme sdílet obrazovku. Jak to můžete udělat? Ve skutečnosti, je to docela jednoduchý trik.

Připravili jsme tento příspěvek, abychom vám to vysvětlili, abyste mohli tuto aplikaci používat plněji a mohli zažít zpětnou vazbu tím, že na obrazovce uvidíte jednoho nebo více členů, kteří se účastní videohovoru. Dokonce použijte toto vizuální médium ke sdílení fotografií, dokumentů nebo důležitých informací.

Umožňuje zobrazení obrazovky během konverzace

Google Meet můžete používat zdarma, takže využijte příležitosti zaregistrovat se, otevřít si účet a zahájit schůzku nebo se k ní připojit odhodlaný. Tuto akci můžete najít ve střední části nalevo od počítače.

Otevře se obrazovka zvuku a videa, kterou si můžeme přizpůsobit podle svých preferencí. Pokud se podíváte vpravo dole, uvidíte možnost „Odeslat nyní“, toto je oblast, která nám umožní sdílet dokumenty s ostatními.

Kliknutím na něj se zobrazí tři možnosti prezentace: 1) „Celá obrazovka“; 2) „Okno“; 3) „Okno Chrome. Nejlepší pro video a animaci.“

Pro první alternativu budeme sdílet obrazovku, kterou máme na pozadí, ať už je to plocha, obrázek, dokument atd. Druhé vybereme z dostupného okna, které máme zobrazené na počítači.

Pokud stiskneme třetí možnost, umožní nám to sdílet karty, které máme otevřené v našem prohlížeči Chrome. Pro kteroukoli z alternativ, které zvolíme, budou moci účastníci schůzky vidět v reálném čase, co jim ukazujeme.

Aby se obrazovka již nezobrazovala, v prvních dvou možnostech jí můžeme dát „Zastavit sdílení“, ve třetí klikneme na přerušení. Chytrý! Tak jednoduchá je tato akce.

Mohlo by se stát, že během schůzky máme v GoogleMeet jiný účastník ukazuje svou obrazovku a my chceme ukázat naši nebo naopak.

Kdo má v tuto chvíli otevřenou obrazovku, uvidí zprávu o tom, že je stále v tomto stavu. Poté učiníme rozhodnutí, zda je budeme dále zobrazovat, nebo dáme druhému účastníkovi příležitost, aby prezentoval své.

Výhody, které máte při sdílení obrazovky při používání Google Meet

tento nástroj se ukázal jako skvělý spojenec pro všechny ty podnikatele, učitele, rodiny a další. Pochybnosti, které mohou nastat při obchodní schůzce, jsou rozptýleny zobrazením vysvětlujících údajů na obrazovce, a pokud to nestačí, nebojte se, můžete si schůzku nahrát, abyste mohli později konzultovat podrobnosti.

Firmy mohou dokonce na dálku školit nové zaměstnance a mohou tuto službu využívat k aktualizaci klientů o změnách projektu.

žena sdílení obrazovky google meet

Na druhou stranu, učitelé mohou tuto platformu používat k výuce na dálku a zobrazí na obrazovce obsah, který chtějí zvýraznit. Sdílejte mimo jiné projekty, výzkum, provádějte hodnocení.

Pokud si naplánujeme schůzku s rodinou a přáteli, můžeme na obrazovce sdílet fotografie, videa nebo obrázky, které nám zpříjemní daný okamžik.

Ukázalo se, že je velmi všestranný nástroj sdílení obrazovky při používání Google Meet. Nezapomeňte se řídit malými triky, které jsme vám ukázali v tomto příspěvku, a určitě pro vás bude snadné používat tuto cennou platformu. Tyto informace můžete sdílet se svými přáteli, rodinou a známými.

Rádi bychom znali váš názor na to, zda to, co jste si právě přečetli, bylo pro vás užitečné, proto bychom ocenili, kdybyste nám zanechali své cenné komentář.