Saltar al contenido

Jak mohu používat Facebook, Instagram nebo Twitter na svém mobilu bez instalace aplikace

13 de agosto de 2022

Určitě jsme si položili následující otázku Jak mohu používat Facebook, Instagram nebo Twitter na mém mobilu bez instalace aplikace? Pokud jste se s tím cítili ztotožněni, pak jste na správném webu, protože dnes vám ukážeme, jak na to.

Vzhledem k tomu, že sociální sítě se staly nejoblíbenějšími, jejich používání se pro mnoho lidí stalo nezbytným. Při jejich stahování se ale může stát, že nemáte v mobilu dostatek místa, což představuje skutečný problém jej používat.

Nicméně věřte nebo ne, na mobilu je možné používat jak Facebook, tak Instagram nebo Twitter není třeba instalovat aplikaci. Jak je to možné? Dále vám ukážeme kroky, abyste je mohli používat, a výhody, které vám to nabízí.

Kroky k používání Facebooku, Instagramu nebo Twitteru bez instalace aplikace

Používání sociálních sítí se stalo rutinou, takže se denně připojuje více lidí Facebook, Instagram nebo Twitter. Nemohou to však vždy udělat ze svého mobilu, protože někdy jsou aplikace tak těžké, že je nelze stáhnout.

Když se nad tím zamyslíte, dnes vám přinášíme několik jednoduchých kroků, které vám po dodržení umožní vstoupit do kterékoli z vašich sítí, aniž byste museli instalovat aplikaci. Bez dalších okolků vás zveme, abyste do písmene dodrželi tyto pokyny, abyste můžete si v klidu užívat svou sociální síť.

 • Otevřete prohlížeč, který často používáte na svém mobilu.
 • Do vyhledávacího pole Google napište název sociální sítě, kterou chcete zadat, v tomto případě zapíšeme „Facebook“.
 • Jakmile se objeví, kliknete na tři body, které se objeví vedle lišty prohlížeče.
 • Zobrazí se několik možností a musíte kliknout na „Přidat na hlavní obrazovku.
 • Opakujte stejný postup se sociální sítí Instagram, Twitter a je to.
 • Když opustíte prohlížeč, uvidíte aplikace v Domovská stránka vašeho mobilu.

Po dokončení těchto kroků budete používat své účty bez jakýchkoli nepříjemností, jako by to byl program. Nejdůležitější je, abyste nepřeskakovali žádné kroky, abyste měli vždy přístup ke svým sociálním sítím.

Nejlepší ze všeho je to používat své sítě tímto způsobem vám nabízí mnoho výhod, o kterých se dozvíte v dalším bodě.

Výhody používání Facebooku, Instagramu nebo Twitteru bez aplikace

Vědět, jak můžete používat Facebook, Instagram nebo Twitter bez instalace aplikace, vám ukážeme výhody, které vám to přinese:

 • Především budete moci využívat své sociální sítě, aniž byste zabírali mnoho místa v interní paměti vašeho mobilu.
 • Přístup k vaší sociální síti, uděláte to snadno a rychle, jako byste používali aplikaci.
 • Nebudete riskovat neočekávané uzavření nebo zastavení, jak se to občas stává u oficiálních aplikací.
 • Pokud náhodou máte oficiální aplikaci Facebook, Instagram nebo Twitter a tyto se zastaví, žádný problém, máme řešení „aplikace se zastavila na Androidu“. Můžete k nim také přistupovat pomocí prohlížeče jejich přidáním na hlavní stránku, jak jsme již uvedli.
 • The baterie vašeho mobilního telefonu vydrží déle, protože obecně používání sociálních sítí z oficiální aplikace spotřebovává více baterie. Baterii svého mobilu můžete ušetřit i bez aplikací.
 • Procházení vaší sociální sítě bude mnohem rychlejší, než když to uděláte z aplikace. Dokonce Přehrávání videa a prohlížení fotografií bude mnohem rychlejší.
 • Spotřeba vašich dat je mnohem menší, když to děláte z hlavní stránky, než když to děláte z oficiální aplikace.

aplikace pro twitter a instagram

Jak zjistíte, že jich je mnoho výhody, které nabízí používání Facebooku, Instagramu nebo Twitteru, z hlavní stránky vašeho mobilu. Ujišťujeme vás, že jejich používáním vám aplikace neunikne.

Pokud jste již mohli používat svůj Facebook, Instagram nebo Twitter z hlavní stránky svého mobilu, zanechte nám komentář a pokračujte ve čtení našeho blogu.