Saltar al contenido

Jak mohu ověřit svůj účet Google AdSense? | Jak získat kód PIN Google AdSense?

19 de agosto de 2022

Obecně platí, že uživatelé obvykle obdrží PIN Google AdSense na jejich poštovní adresu v době, kdy se pokoušejí ověřit účet. Ačkoli se několika podařilo tento proces úspěšně provést; místo toho se zdá, že ostatní mají s tímto kódem problémy.

Problém v zásadě spočívá v neobdržení PIN, což ztěžuje způsob ověření a v důsledku toho nelze správně používat AdSense.

I když, pokud byly vyčerpány tři pokusy požadavku na kód, existuje způsob, jak ověřit účet, aniž by to bylo potřeba.

Nejprve se zaregistrujte do Google AdSense

Nejprve musíte k dosažení ověření přidružit webovou stránku spolu s vaším účtem do této služby požádat o PIN Google AdSense. A také se doporučuje nakonfigurovat způsob platby vašeho účtu.

Toho lze dosáhnout vyhledáním hlavní stránky z internetu z vyhledávací lišty zadáním názvu nebo z nabídky aplikací Google.

Tímto způsobem se po stisknutí zobrazí všechny dostupné nástroje, jako je YouTube, Translator a další. Stiskněte «Další produkty“ na konci nabídky. Nezapomeňte si předem vytvořit účet Google Adsense, abyste mohli využívat všechny nástroje dostupné na YouTube.

Tím se dostaneme do nového okna, kde se zobrazí ikona aplikace spolu s malým popisem a dvěma hypertextovými odkazy.

Mezi těmito dvěma odkazy bude jeden, který říká „Více informací“ a jeho stisknutím se dostanete na hlavní web Google AdSense.

V pravé horní části obrazovky budou dvě tlačítka, jedno pro přihlášení a druhé pro registraci, která vybereme.

Pokud tak učiníte, otevře se nová karta nebo vás přesměruje do sekce, kde se zeptáte adresu webové stránky uživatele, jeho pošty a preferencí.

Tímto způsobem stačí vyplnit pouze pole. Pokud jde o adresu URL, existují způsoby, jak ji zadat, aby byla platná, jeden lze nalézt v této příručce, která poskytuje stejnou stránku.

Ověřte účet požadující kód PIN Google AdSense, abyste mohli využívat výhod

Kód PIN Google AdSense je akce sloužící k ověření účtu, která se zobrazí po dosažení limitu pro výběr.

Na hlavním panelu se tedy objeví červený banner, který bude říkat, že je to potřeba zkontrolovat adresu bydliště na účtu.

Právě tam, na jeho pravé straně, bude tlačítko, které říká „Akce“, která uživatele přenese do jiné části panelu se zprávou.

V něm dané osobě pogratulujete k dosažení hranice platby a upozorníte ji i na zaslání PIN, pomocí kterého bude možné profil ověřit.

Dále se zobrazí pole, do kterého má být kód zadán, a také čas, který může trvat, než dorazí.

Pro větší bezpečnost, PIN nebude odeslán digitálnětakže dorazí poštou na adresu uvedenou na účtu.

Z tohoto důvodu je důležité být při zadávání adresy velmi přehledný, aby se zabránilo tomu, že kód nedorazí nebo se neztratí.

google adsense logo v barvě

Může to trvat déle, než je uvedeno, vše bude záviset na přepravní službě země, ve které je požadováno.

Kód PIN AdSense byl požadován třikrát a nedorazil. Co lze dělat?

Normálně existuje a 90denní lhůta aby uživatel před provedením této metody obdržel jakýkoli z kódů PIN Google AdSense.

Odemkne se tím, že jste v předchozí situaci, po vyčerpání tří pokusů o požadavek a neobdrželi jste nic.

No, opětovným výběrem tlačítka “Akce“ v červeném banneru nás přenese na jiné místo s žádostí o jiná data, včetně ID majitele, které se nachází v „Nastavení účtu“.

Kromě toho požádá uživatele o vyplnění jeho digitalizovaného identifikačního dokladu. Obdržení nahromaděné platby bude trvat dva až tři dny.

Jednou z výhod, které jste možná o Google AdSense nevěděli, je, že vám umožňuje vydělávat peníze krok za krokem díky reklamní jednotce, kterou můžete přidat na svou webovou stránku.