Saltar al contenido

Jak mohu odebrat nebo odstranit e-mailový účet z aplikace Outlook

21 de julio de 2022

V současnosti je běžné měnit vybavení každou určitou dobu, takže v těchto případech je to nutné odložit e-mailový účet Outlook.

Stává se také, že jste se přihlásili do počítače, který již z různých důvodů nebudete používat, nebo si tam jednoduše nepřejete, aby vám tam zůstala pošta. Ať je důvod jakýkoli, vězte odstranit nebo odstranit řekl, že účet Outlook je informace, která nikdy neuškodí.

Především musí vyjasnit že odstranění nebo smazání uvedeného e-mailu znamená pouze to, že na daný počítač nedorazí žádné další e-maily ani informace o něm. Chcete-li účet zcela deaktivovat, to znamená, že již „existovat“, musí být proveden jiný proces.

Odeberte e-mailový účet z Outlooku 2010, 2013 nebo 2016

Jak název oddílu napovídá, tyto pokyny platí pouze pro výše uvedené verze správce pošty. Takže pro začátek, Směrem dolův Outlooku přejděte do hlavního okna a vyberte „Soubor, Archiv“, který se nachází v horní části obrazovky vlevo.

Dále vyberte záložku „Nastavení účtu“ a v rámci toho možnost „Nastavení účtu“. Dalším krokem je rozhodnout, který účet chcete odstranit nebo smazat, a pokračovat v jeho spuštění pomocí «Odložit“.

Následně se objeví zpráva, ve které Výhled varuje, že veškerý obsah uložený v mezipaměti offline pro tento účet bude smazán. Tato volba však ovlivní pouze obsah, který je stažen a uložen v zařízení. Dělat klikněte v «Ano» potvrdí, že chcete provést.

Pokud je účet ke smazání jedinou nebo poslední e-mailovou adresou nalezenou v aplikaci Outlook, systém vydá varování. To znamená, že abyste mohli pokračovat, musíte nastavit nové umístění pro data, než bude účet úspěšně ukončen. Za tímto účelem aplikace Outlook usnadňuje vytvoření datového souboru.

E-mailový účet je ve Windows 10

V případě, že máte jako operační systém Windows 10, aby bylo možné provést tuto akci, musí být účet smazán z kalendáře a poštovní aplikace. Když se rozhodnete, že již nechcete dostávat žádné další e-maily z určitého účtu v poštovní aplikaci dodávané s Windows 10, můžete udělat dvě věci.

První je smazat nebo odstranit, v takovém případě také bude mít vliv na kalendáře, které jsou připojeno k těm účtům. Nebo lze také deaktivovat pouze funkci e-mailu.

Smazat účet

Přímo v poštovní aplikaci nebo v aplikaci kalendáře přejdete na „Nastavení“. který je označen ozubeným kolem nebo ozubeným kolem a je umístěn v levé dolní části.

Outlook email

Dále vyberte možnost „Spravovat účty“, ve kterém se zobrazí všechny přidružené účty. Z nich bude vybrán ten, který má být odstraněn.

A stisknete tlačítko „Smazat účet“. Pokud tuto možnost nenajdete, může to být způsobeno tím, že se pokoušíte smazat výchozí e-mailový účet. Ten se používá k přihlášení do operačního systému, takže by to mohlo být spíše deaktivovat pouze e-mail účtu.

Deaktivujte e-mailový účet v aplikaci Outlook

Pokud nyní chcete přestat dostávat e-maily na příslušný účet, aniž by to ovlivnilo synchronizaci kalendářů, lze to provést úpravou nastavení nebo předvoleb.

Stejně jako v předchozím případě, první věc, kterou musíte udělat, je zadat „Nastavení“, na levé spodní straně a se stejným charakteristickým převodem. V tomto vyberte možnost „Spravovat účty“, poté klikněte na e-mailový účet, který chcete deaktivovat.

Dále vyhledejte „Změnit nastavení synchronizace poštovní schránky“, ihned po rolování dolů najdete „možnosti synchronizace“. Na místě, kde bude e-mail umístěn, se zobrazí vysouvací panel, který by měl být nastaven na „Vypnuto“. Chcete-li později, stiskněte „Hotovo“ a „Uložit“.