Saltar al contenido

Jak mluvit ve Fortnite s ostatními lidmi – Aktivujte si mikrofon ve Fortnite

10 de agosto de 2022

Už jste někdy slyšeli o hře Fortnite? Pokud znáte svět videoher, určitě jste o této oblíbené hře něco slyšeli. Je to tak? Fortnite Od svého uvedení se proslavila natolik, že obletěla celý svět a získala si celkem konsolidovanou fanouškovskou základnu. Ale kolik zabírá nebo váží? a jaké jsou požadavky na instalaci a hraní?

Jeden z důvodů pro něj úspěch je jeho herní režim, protože Jeho režimy, jak záchrana světa, tak skutečný a kreativní boj, jsou velmi nápadné. Další funkcí, kterou tato hra má, je možnost chatovat s ostatními lidmi a dokonce aktivovat mikrofon, abyste mohli mluvit přímo.

To je velmi užitečné, protože se tak můžete snadno koordinovat se svými přáteli, ale existují lidé, kteří nevědí, jak tuto možnost aktivovat. Takže pokud čtete tento článek, je to pravděpodobně proto, že jste jedním z těchto lidí a chcete vědět, jak mluvit se svými přáteli na Fortnite. Pokud ještě moc dobře nevíte, jak hrát nebo co je cílem hry, doporučujeme vám si o tom přečíst.

Nebojte se, protože vám pomůžeme s tímto průvodcem, který vám to ukáže jak aktivovat mikrofon ve fortnite snadno. Budete muset pouze postupovat podle kroků, které si ukážeme níže, a nebudete mít problém tuto funkci hry aktivovat.

Jak aktivovat mikro ve Fortnite?

okno nastavení pro aktivaci mikrofonu ve fortnite

Postup je velmi jednoduchý, stačí mít hru nainstalovanou na vašem PC nebo konzoli, pokud tuto hru nemáte, nebojte se, stačí přejít na její oficiální stránku a stáhnout si ji zcela zdarma.

Z Nintendo Switch

Chcete-li aktivovat tuto funkci na vašem Nintendo Switch, stačí se podívat na nastavení mikrofonu je aktivován, protože tato hra je dodávána s touto možností již integrovanou a aktivovanou z výroby.

Z PC nebo stolní konzole

Pokud hrajete z počítače nebo konzole, jako je Xbox One nebo Ps4, je proces aktivace této funkce ihned po připojení sluchátek velmi jednoduchý. Musíte jen jít do «Možnosti hry» poté na „Nastavení“ a poté na „Zvuk“ a deaktivujte možnost volání „Push to Talk“ a připraven.

Z vašeho zařízení Android

Tento je určitě nejsložitější, abych tak řekl, protože tyto funkce nepřicházejí s touto funkcí zabudovanou do hry nativně. Abyste mohli používat funkci hlasového chatu, musíte si stáhnout externí aplikaci, kterou bude Xbox App, kterou najdete v Playstore. Pokud nemáte problémy se stažením Fornite z obchodu, můžete si Fortnite stáhnout na Android bez použití Obchodu Play

Vytvořte si účet v této aplikaci a aktivujte chatovací funkce stisknutím ikony na horní liště, která vypadá jako 3 lidé v řadě. Poté vyberte přátele, se kterými chcete hrát, přidejte je do chatu a hrajte, tito přátelé musí mít také tuto aplikaci, aby to fungovalo a je to.