Saltar al contenido

Jak mít přítelkyni v GTA 5? – Získejte svou vlastní přítelkyni v grand theft auto 5

27 de julio de 2022

V minulých verzích je přítomnost partnera pro hlavního hrdinu doložena pouze v sekundárních misích a jsou rychle zahozeny. V GTA V je tato možnost jaksi skrytá nebo zamaskovaná. Vzhledem k tomu, že se o tom výslovně nezmiňuje, způsob mít přítelkyni v GTA 5 Liší se podle zvolené trasy.

Ve hře existují dva způsoby přístupu k partnerovi, první je přes striptýzový klub. Na druhou stranu, druhý je přes taxi mise které vám umožní přístup k různým kandidátům při vykonávání vaší práce (můžete být dokonce policistou nebo taxikářem v GTA 5, což vám dá více prostoru, abyste si podmanili ženu).

Abyste dosáhli svého cíle, mějte na paměti určité aspekty, které dříve nemusely nic znamenat, jako je nákup dobrého oblečení nebo luxusní auto. Nebojte se, protože získat tyto věci je velmi snadné, protože v GTA 5 můžete dokonce kupovat a prodávat auta.

Strip Club: Jak mít přítelkyni v GTA 5?

Vstupte do hry z platformy, kterou máte, protože pro kteroukoli z nich bude vždy stejná bez ohledu na jednu nebo druhou. Spusťte hru a připravte se na dosažení svého hlavního cíle, kterým je v tomto případě naučit se, jak na to Mít přítelkyni v GTA 5.

Nejprve musíte zvážit první možnost, tedy nasměrovat libovolnou hlavní postavu, kterou si vyberete, směrem ke strip klubu (v GTA 5 můžete postavy měnit, kdy chcete a jít s každou). Jakmile jste na webu, dostupné menu se skládá z dívek Peklo a Julieopakující se pracovníci klubu.

Za prvé, vzhled je pro tento druh misí důležitým aspektem, i když je to jen hra, stále to stojí za to pořádně se obléknout. Dříve bylo vaším cílem jít do obchodu s oblečením a koupit si vhodné, elegantní a módní oblečení pro situaci, které budete brzy čelit.

Řídit skvěle vypadající čtyřkolku je zásadní pro zapůsobení na vaši budoucí dívku, takže si pořiďte auto, které stojí za váš čas pochlubit se, odcizením nebo prostřednictvím telefonického kontaktu prodávajícího.

Pamatujte, že ačkoli byste neměli šetřit na výdajích pro tuto příležitost, měli byste mít skromnou sumu peněz na probíhající úkol. Nyní ano, zajeďte svým nablýskaným novým autem k hlavnímu vchodu klubu striptýz, místo událostí a první cíl, který navštívíte, abyste zjistili, jak mít přítelkyni v GTA 5.

Co dělat jednou ve strip klubu?

Vstupte přirozeně a požádejte o soukromý tanec s kteroukoli z dívek. Když jste v místnosti, další věcí je zvládnout situaci svým vlastním tempem, aby se věci příliš neuspěchaly, aby se nezkazil okamžik.

stisknutím tlačítka «A» buď «X“ na Xboxu a Play Station můžete za poplatek hrát a mluvit s dívkou, kterou jste si vybrali. Měli byste být opatrní, abyste se dívky opakovaně dotýkali, protože se to může obrátit proti. Mohli byste být vyhozeni z vedlejšího klubu na základě stížnosti na obtěžování.

Při třetím soukromém tanci, o který požádáte se stejnou dívkou, se objeví možnost jít s ní. Infernus nebo Julie spadnou do vašich sítí. Poté, co přijmou vaše rozpustilé pozvání, které nebudou váhat přijmout, pokud ano «snímání» mít dobré auto, dobré oblečení a dobré peníze.

gta blondýna

Nakonec si dívku vezmete domů a mezi oběma postavami se po intenzivním počátečním flirtování stane to, co se dá očekávat. Oba si navzájem uložíte telefonní číslo a ona vám nakonec pošle nějaké obrázky, které se vám budou určitě líbit.

Získejte přítelkyni prostřednictvím taxi mise v GTA 5

Tato alternativa je dostupná během hry a její provedení je mnohem jednodušší. Příležitost přichází v misích «Taxi, už tě mám» Y “Jede na dálnici 2”. Potkáte Liz a Úrsulu, takže využijte cestu před cílem, abyste si s nimi promluvili a získali telefonní číslo.

Nakonec byste měli vědět, že nyní existuje nový a inovativní způsob, jak mít přítelkyni, ale je to prostřednictvím modu, který vám umožňuje mít ve hře postavu s příběhem. Za to se budete muset naučit stahovat a instalovat GTA 5 roleplay, protože s tímto herním režimem určitě v určitém okamžiku budete mít skutečnou přítelkyni.