Saltar al contenido

Jak mít oznámení ve stylu iPhone na zařízeních Android?

16 de agosto de 2022

Jsou tací, kteří chtějí mít na Androidu notifikace ve stylu iPhonu, hlavně proto, že preferují druhý OS, ale ten Oznámení iOS Obvykle jsou více stylizované.

V dnešní době můžete mít WhatsApp ve stylu iPhone na Androidu, stejně jako si stáhnout a nainstalovat fotoaparát iPhone na Android. Mezi těmito dvěma nejsou téměř žádné bariéry.

No, to je možné díky specializované aplikaci speciálně pro to, i když k tomu musíte nejprve proveďte řadu nastavení.

Dále přinášíme návod na tento nádherný nástroj, jak si jej pořídit a správně upravit.

Získejte a nainstalujte aplikaci

Začneme mluvit o tomto nástroji, který vám umožňuje mít oznámení ve stylu iPhone na Androidu, jehož název je Oznámení FloatifyFloatify nebo Floatify LockScreen.

Najdeme ho na webu, nebo přímo v Google Play Store přes integrovaný vyhledávač obchodu.

Tato aplikace umožňujezapnout upozornění. A bude vhodné pořídit si jeho verzi Pro, aby byl zážitek a jeho provoz lepší.

Kromě toho existují nejen aplikace pro tento účel, ale také pro přenos nebo synchronizaci vašich kontaktů z iPhone do Androidu kdykoli.

Nainstalujte oznámení Floatify z internetu

Nyní první krok k stáhnout floatify ve své bezplatné verzi (která poslouží k ověření funkčnosti) je to tak, že jej vyhledáte přes vyhledávač a stáhnete.

Dále se otevře složka obsahující soubory ve smartphonu, která se obvykle nazývá „stahování» buď «Stažení“.

Tímto způsobem bude instalace aplikace pokračovat, stiskněte soubor s odpovídajícím názvem a poté na „Nainstalujte“.

Musíte počkat, dokud se neobjeví upozornění, že byl správně nainstalován, abyste mohli pokračovat v jeho spuštění a přijmout smluvní podmínky pomocí „Přijmout“.

Pak nastane v «Následující“, takže aplikace přesměruje akci na „Přístup k notifikacím“, kde tato možnost musí být aktivována pomocí posuvného tlačítka.

Tímto způsobem systém zobrazí varování, abyste zajistili, že chcete přidělit výše uvedená oprávnění, stiskněte „Dovolit«nutné.

Vraťte se na hlavní obrazovku Floatify a dokončete proces výběrem modrého tlačítka „Dobře, začněme!“.

Z obchodu Google Play

Po otevření obchodu zařízení nebude následovat mnoho kroků, stačí napsat název „floatify“ ve vyhledávači, abyste jej našli.

Ve výsledcích bude umístěna bezplatná verze i verze Pro, takže stačí kliknout na vybranou možnost a poté stisknout „Nainstalujte» buď «Koupit“.

V tomto smyslu bude po dokončení instalace nezbytné udělit aplikaci oprávnění, jako ve výše uvedeném postupu.

Nastavení pro oznámení ve stylu iPhone na Androidu

Po instalaci aplikace musíte spusťte Floatify Proa přejděte do sekce „Oznámení“, který najdete právě při otevření aplikace.

Již v této sekci můžete rozhodnout o všem, co souvisí s notifikacemi, které bude tento program na zařízení spravovat. Ale to, co hledáme, tedy mít upozornění typu iPhone, je dosaženo v „styly“, s uvedením možnosti „Témata“.

Výsledkem této akce bude seznam se všemi dostupnými motivy, například si můžete vybrat prvek s názvem „iOS 11” pro použití modelu.

zadejte klíč iphone

Dobré je, že samotná aplikace obsahuje režim náhledu. Prostřednictvím kterého po provedení změn budeme pozorovat výsledek.

Jedná se o ikonu s šipkou přehrávání, kterou naleznete v pravé horní části obrazovky. Na druhou stranu stojí za zmínku, že stejná konfigurační sekce „Oznámení“, přináší další zajímavé modality.

Pokud například kliknete na „Pokročilé nastavení“, zobrazí se další možnosti, mezi kterými můžeme změnit barvu oznámení. Kromě toho, že můžete rozhodnout, jak se budou zobrazovat oznámení na zamčené obrazovce, ikony, obrázky kontaktů a mnoho dalších.

Bylo by tedy na volbě a vkusu každého uživatele, aby si pohrál s možnostmi, a měl tak nejlepší konfiguraci oznámení ve stylu iPhonu na Androidu.