Saltar al contenido

Jak mít 2 telegramové účty na stejném telefonu? – Různá čísla

25 de agosto de 2022

Telegram je jednou z nejlepších aplikací pro rychlé zasílání zpráv, které dnes existují. Je to kvůli široké škále nálepek, schopnosti odesílat soubory a také proto, že již má k dispozici program pro Windows 7, Windows 8 a Windows 10.

WhatsApp zatím neimplementuje program kompatibilní s Windows, aby lidé mohli používat svůj WhatsApp účet z počítače bez potřeby mobilního telefonu, nicméně Telegram tuto funkci umožňuje. Nyní vám to tedy ukážeme jak mít 2 telegramové účty na jediném mobilním telefonu.

Co se stane, když se na stejném mobilu přihlásíte ke 2 různým účtům Telegram?

Když jsou zaregistrovány dva účty telegramu na stejném mobilu bude aplikace v telefonu přijímat upozornění na zprávy z obou účtů. Každé telefonní číslo registrované v telegramu se počítá jako nový profil.

Mít dva účty telegramu na stejném mobilním telefonu nemusíte stahovat aplikaci, která klonuje jiné aplikace. V případě WhatsApp, abyste mohli používat dva účty na stejném mobilu, je důležité stáhnout si aplikaci, která WhatsApp klonuje.

Na druhou stranu u telegramu není nic z toho nutné, protože byla začleněna možnost „Přidat několik účtů“ a změnit účty, kdykoli budete chtít. Výhodou mít dva telegramové účtyspočívá v tom, že jeden můžete používat na pracovní záležitosti a druhý nechat výhradně na osobní věci, jako je hudba, obrázky nebo videa.

Je třeba poznamenat, že Telegram má skvělou možnost, která vám umožňuje vytvářet automatické publikace v kanálech i ve skupinách. V určitém okamžiku vám tyto věci mohou dobře posloužit.

Jak můžete mít 2 telegramové účty na stejném mobilním telefonu?

V telegramu můžete mít dva účty současně. Tato funkce je k dispozici pro mobilní telefony Android a na mobilních telefonech se systémem iOS. Dále vám ukážeme, jak mít dva telegramové účty na zařízeních obou systémů. Věnujte pozornost každému z kroků, abyste se během procesu neztratili:

Pokud máte zařízení se systémem iOS

Registrace dvou účtů Telegram na mobilních telefonech iPhone je opravdu jednoduchá. měli byste jen vyhledejte aplikaci Telegram a stiskněte ji.

 1. Když jste v aplikaci, stiskněte ikonu, která má tři pruhy vleže
 2. V možnostech, které se zobrazí, vyberte tu, která říká „Přidat profil“
 3. Nyní zadejte telefonní číslo a udělejte vše, co vás Telegram požádá o otevření druhého účtu

tolikrát, kolikrát chcete změnit účet v telegramu, stačilo by stisknout ikonu se třemi pruhy vleže a vybrat účet. V případě, že jednoho dne budete chtít znovu používat jeden účet, stačí zadat pouze účet, který chcete zavřít. Stiskněte ikonu se třemi pruhy, přejděte do „Nastavení“ a vyberte možnost „Odhlásit se“.

zařízení iphone s ios

Musíte vědět, že s aplikací Telegram existuje způsob, jak vytvořit vlastní nálepky, a tak přizpůsobit chaty a okořenit rozhovory.

V případě, že máte telefon s Androidem

Z mobilů s operační systém Android musíte udělat něco velmi podobného tomu, co je zobrazeno v procesu zařízení iOS.

 1. Nejprve najděte aplikaci Telegram a klepněte na ni
 2. Když jste uvnitř, stisknete ikonu tří řádků vleže, takže se objeví další možnosti
 3. V dalších možnostech vyberte tu, která říká „Přidat účet“
 4. Proveďte příslušné kroky, které vás Telegram požádá, abyste mohli zaregistrovat druhý účet v aplikaci a vše bude připraveno

Kdykoli budete chtít změnit účet Telegram na svém mobilu Android, museli byste stisknout stejnou ikonu se třemi pruhy a vybrat druhý účet. V případě aplikace neumožňují zaregistrovat dva účtystačí aplikaci úplně smazat, znovu nainstalovat a zkusit to znovu.

Jak mít 2 telegramové účty na stejném mobilu bez použití svého telefonního čísla?

Existuje způsob, jak používat telegram bez vašeho telefonního čísla, ale k tomu je důležité, abyste měli k dispozici jiný telefon pro příjem SMS. V tomto případě, budete používat jiné telefonní číslo pro registr a ne pro váš, vše, co musíte udělat, je jednoduché:

chlapci pomocí počítače

 1. Vstupte do aplikace Telegram
 2. Stiskněte možnost ‘Přidat účet’
 3. Zadejte jiné telefonní číslo, které není vaše
 4. Počkejte na zprávu a vytvořte účet
 5. Poté přejděte na účet a vytvořte uživatelské jméno
 6. Tímto způsobem vaše telefonní číslo nebude nutné, aby vás ostatní lidé kontaktovali a abyste mohli používat váš telegram

Zakládání nových účtů by měl být úspěšný, bez problémů. Pokud však budete mít s telegramem nějaké problémy, měli byste se obrátit na technickou podporu vývojáře aplikace.