Saltar al contenido

Jak migrovat nebo kopírovat soubory mezi Dropboxem, Diskem Google a OneDrive?

23 de agosto de 2022

Pokud používáte různé platformy nebo cloudové služby, doporučujeme přečíst si následující článek o Jak migrovat nebo kopírovat soubory mezi Dropboxem, Diskem Google a OneDrive? aby byly naše informace chráněny na různých webových stránkách.

Bezpochyby doporučujeme ukládat naše dokumenty do cloudu, abyste k nim měli přístup odkudkoli a kdykoli. V každém případě se doporučuje soubory před nahráním do cloudu zašifrovat. Kromě toho v následujícím tutoriálu předvedeme další funkce, které byste mohli považovat za velmi užitečné.

cloudové služby

Cloudové úložiště je dnes docela populární, protože nevyžaduje fyzický prostor. Místo toho jsou informace uloženy na více serverech, takže k nim máte přístup kdykoli a odkudkoli, pokud máte připojení k internetu.

Nejlepší služby cloudového úložiště jsou Dropbox, Google Drive a OneDrive. Každá z těchto služeb bude nabízet různé funkce, které mohou být užitečné v závislosti na potřebách každého uživatele.

V každém případě někteří lidé dávají přednost využití všech služeb, které jim pak poskytnou různé platformy, na kterých mohou bezpečně ukládat všechny dokumenty, ale co když chcete přesouvat soubory mezi platformami uvedenými výše?

Pravdou je, že dokumenty lze přesouvat mezi různými službami v cloudu, ale ne nativně. K tomu je ve většině případů nezbytný externí software nebo platformy. Přečtěte si následující informace naučit se tento proces velmi snadno provádět.

Přihlaste se k OneDrive

Jak migrovat nebo kopírovat soubory mezi Dropboxem, Diskem Google a OneDrive?

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak nahrávat a sdílet soubory v cloudu, je bezpochyby použití Multicloud. Multcloud je aplikace určená přesně k tomuto účelu, která vám umožní bez větších potíží přesouvat soubory mezi Dropboxem, Google Drive, OneDrive a dalšími platformami.

Tento proces může být docela užitečný, pokud máte v cloudu několik záloh těch dokumentů, které považujete za důležité. Multcloud také usnadní přenos souborů, takže tento proces je mnohem rychlejší než jiné metody.

  1. Tentokrát použijeme nástroj Multcloud.
  2. Stránka vyžaduje registraci, tak přejděte do sekce “Zaregistrujte se nyní”, prostor, ve kterém žijí, budete moci zahájit proces registrace. Postupujte podle pokynů, které vám web poskytne. Podobně, jakmile dokončíte registraci, nezapomeňte zkontrolovat svůj e-mail, protože obdržíte ověřovací e-mail.
  3. Jakmile se řádně zaregistrujete do služby Multcloud, první věc, kterou byste měli udělat, je přejít na webovou stránku, kterou jsme uvedli výše, a kliknout na možnost «Přihlásit se», který se používá pro vstup do systému.
  4. Po úspěšném přihlášení je čas vybrat si službu, ze které chcete načíst své soubory a odeslat je na jinou platformu. Vyberte tuto službu a přihlaste se poskytnutím příslušného oprávnění, které Multcloud vyžaduje.
  5. V nabídce umístěné vlevo najdete možnost „Přidejte cloudové disky” prostor, prostřednictvím kterého můžete správně přidávat různé služby v cloudu.
  6. Jakmile nakonfigurujete cloudové platformy, přejděte na službu, ze které chcete soubory zkopírovat, vyberte, co chcete přesunout, a klikněte pravým tlačítkem, nyní přejděte na možnost «Kopírovat do».
  7. Provedením výše uvedeného byste již měli mít místo v souboru z jiné platformy nebo cloudové služby, které máte s jiným nástrojem tohoto stylu, což umožňuje přesouvat dokumenty mezi Dropboxem, Google diskem a One Drive.