Saltar al contenido

Jak měřit statistiky Twitteru pro analýzu kampaně vašeho účtu?

24 de julio de 2022

Tato sociální síť Microblogging je skvělá nástroj pro interakci v reálném čase s lidmi a být schopen udržovat vzájemnou komunikaci při zveřejňování aktualizací. Jeho rozsah a účinnost je takový, že pro analýzu toho, jak kampaně probíhají, je nutné použít statistiky, které umožňují zhodnocení více dat, se kterými se zachází, protože jsou příliš bohaté na to, aby je bylo možné analyzovat jednu po druhé. .

Abychom věděli, kolik lidí interaguje s vaším účtem prostřednictvím statistik, máme různé nástroje, jako je Socialbro a Twtrland. Ty nám pomáhají analyzovat všechna data související s kampaní, abychom zjistili, zda jdeme správným směrem k dosažení stanovených cílů. V tomto článku se podíváme, co můžeme najít ve způsobu analýzy a co je hlavní věcí, kterou byste měli sledovat ve své kampani na Twitteru.

Co najdete ve statistikách svého účtu na Twitteru?

Co byste měli analyzovat podle cíle, který máte váš účet na Twitteru, bez ohledu na to, který z nich; jsou tyto základy navštíví váš profil, počet zmínek o vašem účtu, sledujících a konverzací, které jsou založeny na kampani, kterou děláte. Vezmete-li tyto faktory v úvahu, budete podrobně vědět, jaký dopad máte na kampaň tak, jak byla přijata, zda je srozumitelná a zda zpráva přichází jasně. Protože statistiky nám ukazují denní vývoj všech těchto interakcí.

Návštěvy vašeho profilu a míra interakce

Když se provádí kampaň, například sdílení videa na Twitteru má za účel zveřejnění tweetu a je to vidět. V případě, že po tweetování videa uvidíme, že je na našem profilu několik návštěv, můžeme říci, že se video v tweetu líbilo a jsme na správné cestě. Interakce se na druhou stranu stávají retweety, které jsou z ní získány, a uvozovkami, které jsou na konci původního tweetu, což všechno nám dává ocenění dopadu kampaně.

vícenásobná interakce

Zmínky o vašem účtu a doporučené tweety

Když jsme v kampani a dokáže mít dobrý prostor pro interakci, můžeme vidět, že se objevují zmínky, které jsou definovány v tweetu jiný uživatel zmínil náš účet. Ve statistické analýze je to jedna z interakcí, u kterých chceme zvýšit počet, protože nám to říká, že se dosahuje hlubšího zásahu, pokud jde o další účty na Twitteru, včetně zahrnutí do jiných kampaní.

V případě vybraných tweetů jsou ty, které dokážou mít širší interakci, nejrelevantnější a nejoblíbenější. Pokud analyzujeme graf, můžeme vědět, co to je, a tak být schopni správně formulovat další, které se budou dělat, to znamená, že jsou odkazem na větší rozsah.

twitter užitečná sociální síť

Růst sledujících a sledování konverzace

Analýza nárůstu sledujících během předchozí kampaně nebo kampaní, analyzovaná statisticky, nám dává informaci, že náš účet jde správným směrem. V tomto případě je nárůst sledujících něco rozhodující pro úspěch účtu. Jednoduše proto, že zde budeme v popředí vědět, kolik lidí v reálném čase interaguje s našimi tweety a zda se jim líbí, jakmile tweet vytvoříme.

Jak měřit statistiky vašeho účtu Twitter pomocí nástroje ‘Socialbro’

V tomto velmi užitečném nástroji můžeme najít řadu velmi dobrých funkcí, které nám umožňují zlepšit náš cíl a výklenky, které potřebujete znát, abyste mohli zlepšit svou kampaň. Nabízí také relevantní informace o uživatelích, jako je věk, poslední tweety, tweety mimo jiné.

V tomto případě, abyste toho mohli využít, stačí synchronizovat Socialbro s vaším účtem a v něm vidíme statistiky z obecných dat, jako jsou časová pásma, jazyky. Kromě toho můžete dokonce získat statistiky v reálném čase, jako je sledování tweetu, co komunita tweetuje a vědět, o čem se mluví, zkrátka tento web je velmi užitečný

Jak zobrazit statistiky vašich sledujících a nejvíce publikovaných tweetů pomocí nástroje ‘Twtrland’

s touto možností získáme rychlý přístup k přístrojové desce; Okamžitě nám ukáže graf, kde můžeme sledovat a vizualizovat vámi vytvořené Tweety a sledování oblíbených. Má široký výběr v jedné kategorii, kde můžete vidět počet sledujících, populární sledující, frekvenci RT, odkazy na sdílení fotografií, takže tento nástroj je velmi užitečný.