Saltar al contenido

Jak Lovoo funguje a kolik to stojí? – Aplikace pro flirtování, setkání s lidmi a přátelství

12 de agosto de 2022

Vidět, jak technologie pokročila ve velkém měřítku, nikdo nechce zůstat pozadu; proto na sítích najdeme aplikace jakéhokoli druhu. Z tohoto důvodu, stejně jako existují aplikace pro udržování komunikace s přáteli, existují také aplikace pro setkávání lidí, ale za účelem hledání lásky.

Při této příležitosti si povíme něco málo o jedné z těchto aplikací; Lovoo, což je platforma, která usnadňuje proces potkat jakýkoli typ člověka a získat data. Jelikož se jedná o aplikaci podobnou sociální síti, můžete ji jednoduše použít k navazování přátelství, ale obecně slouží k hledání partnera.

Hlavní rysy Lovoo

Jedná se o aplikaci, která má velmi kompletní a snadno použitelné rozhraní, takže zážitek z používání této sociální sítě je velmi pohodlný. Něco, co tomu umožňuje, aby to takhle bylo, je množství, které má, více než 14 milionů uživatelůcož zrychluje hledání přátel a partnerů.

Také jejich platforma je velmi aktuální různé možnosti pro usnadnění používání aplikace, což je jedna z nejatraktivnějších funkcí pro uživatele. Díky tomu je proces registrace poměrně jednoduchý a rychlý, můžete dokonce použít jiné sociální sítě k dokončení svého profilu bez otravných otázek.

Jako dobrá vlastnost Lovoo má vždy dobré zabezpečení a nabízí uživatelům důvěru a soukromí díky šifrování a ochraně osobních údajů. Taky, má lokalizační systém, který je vždy aktivnícož vám umožní rychle najít lidi, kteří žijí ve vaší blízkosti.

Něco jiného, ​​co tato sociální síť nabízí, je možnost mít spojení v krátkém čase díky systému, který je třeba vytvořit «zápas» s ostatními lidmi, které váš profil snadno zaujme.

Jak funguje aplikace Lovoo?

Jak jsme již zmínili, Lovoo funguje jako sociální síť díky tomu si snadno najdete partnera kdekoli na světě nebo tam, kde žijete. Chcete-li začít na platformě, musíte se nejprve zaregistrovat u Lovoo, abyste se mohli přihlásit, a poté si nastavit svůj profil, aby byl atraktivní pro ostatní lidi, kteří vás najdou.

Ve stejném řádku musí být profil, který si o sobě vytvoříte, skutečný, existují různé způsoby, jak profesionálně fotit pomocí telefonu, takže si musíte jeden pořídit pro tuto sociální síť. Jakmile to uděláš, mnoho uživatelů vás bude moci vidět a v některých případech vám posílat soukromé zprávy nebo naopaka v případě zájmu odpovězte.

Kolik stojí používání aplikace Lovoo?

Lovoo je aplikace, kterou si můžete zdarma stáhnout z obchodu s aplikacemi a stejně tak zdarma spustit svůj profil a využít některé z jejích možností. Nicméně, Pokud chcete využívat všechny její služby, musíte si zaplatit členství, a tak vás aplikace nebude nijak omezovat při chatování s někým.

logo lovo

V důsledku toho Lovoo nabízí určité plány «VIP» které lze platit měsíčně, nebo v takovém případě můžete něco ušetřit zaplacením celého roku. V těchto případech stojí měsíční členství 14,99 eurpřičemž platíte celý rok ve VIP tarifech, měsíc by byl 7,50 eurtedy celá polovina.

Nevýhody zjištěné při používání Lovoo

Stejně jako každá jiná aplikace má i Lovoo své negativní body a názory od uživatelů, kteří ji léta používají. Jedním z nich je možnost nalezení falešných profilů že by vám mohli posílat soukromé zprávy, i když vás Lovoo stále upozorní na falešný profil prostřednictvím svého lokalizačního systému.

Dalším problémem je, že pokud nemáte mobilní aplikaci, webové stránky Lovoo nenabízí stejné možnosti, takže nebudete moci dělat tolik věcí. Nevýhodou pro některé uživatele je, že nelze deaktivovat lokátor, který aplikace má, protože pokud ne, nebudete moci využívat všechny služby.

Na druhou stranu, jak jsme již uvedli dříve, Lovoo je placená aplikace, takže abyste si mohli užívat absolutně všechny její služby, musíte platit měsíční poplatek. A to je velká nevýhoda, ke které se vyjádřili sami uživatelé, protože se obvykle najdou jiné aplikace se stejným účelem, kde nemusíte platit.