Saltar al contenido

Jak létat nebo přestat létat v Minecraftu v kreativním režimu a režimu přežití

21 de julio de 2022

Jednou z her, která ve svých různých verzích poznamenala před a po ve hrách o přežití a vytváření světa, je bezpochyby Minecraft. Ale i kdybychom strávili mnoho hodin přilepení k této vizuální zábavě, nevěděli bychom, jak některé dovednosti provádět. Dnes vám to chceme ukázat jak létat nebo přestat létat v minecraftu v kreativním režimu a režimu přežití.

V Minecraftu je možné létat, když jste v kreativní režim, ale pokud chcete létat, když jste v režimu přežití. Aby to bylo možné, musíte použít určité triky, protože ve výchozím nastavení to není možné, pokud hrajete na počítačích s operačním systémem Mac nebo Windows. A také pokud najdete nějaké vzácné předměty, poskytnou vám tuto schopnost létat.

Ale musíte si uvědomit, že některé cheaty jsou k dispozici pouze pro verze minecraft desktop a nebudete moci létat ani v režimu přežití na konzolích nebo Pocket Edition.

Jak létat nebo přestat létat v Minecraftu v kreativním režimu a režimu přežití

Ukážeme vám neomylnou metodu, se kterou to uděláte schopnost létat v režimu přežití když hrajete minecraft na počítači. A abyste to udělali, musíte nejprve povolit cheat konzoli, ale přesto, pokud není možné povolit cheaty, když jste vytvořili svět, je možné tuto schopnost povolit ve světě.

Udělejme tedy následující, na klávesnici stiskněte klávesu ESC, tím se otevře nabídka, poté klikněte na možnost Otevřít do LAN. Dalším krokem je vybrat možnost Povolit cheaty a nakonec kliknout na Start LAN world. Pokud jste provedli uvedené kroky dokonale, povolili jste cheaty.

Je důležité, abyste věděli, že pokud jste na serverech pro jednoho hráče, mohou mít ke konzoli přístup pouze správci a vlastníci. V tomto smyslu byste měli jít do jednoho z nich, abyste mohli hrát v Divácký režim. Tímto způsobem budete moci létat, ale nebudete s ničím ve hře interagovat.

Nyní musíte zadat /gamemode c a tímto způsobem vstoupit do kreativního režimu. A k tomu nebudete potřebovat přístup ke konzole, pouze stisknutím / se otevře. A schopnost létat ve HŘE bude automaticky povolena. Mimo jiné můžete dělat, budete mít neomezený inventář a budete imunní vůči poškození.

Abyste mohli létat pomocí klávesnice, musíte stisknout mezerník dvakrát, pokud máte herní ovladač, stiskněte dvakrát také tlačítko skoku. S touto stejnou klávesou se budete pohybovat a když poletíte a budete chtít vzlétnout do vzduchu, stačí klávesu držet stisknutou nebo tlačítko skokupro sestup musíte stisknout klávesu přikrčení.

Chcete-li to provést pomocí klávesnice, musíte stisknout levou klávesu Shift, přestanete létat v okamžiku, kdy dopadnete na zem. Do režimu přežití se můžete vrátit kdykoli budete chtít, a proto stačí napsat /herní módyale musíte být opatrní, protože pokud to uděláte během letu, nevyhnutelně spadnete na zem.

Druhý způsob, jak létat nebo přestat létat v Minecraftu v kreativním režimu

Tato metoda bude použitelná na konzolích i počítačích a pro začátek si vyberte svět v kreativní režim. Pak musíte stisknout klávesu nebo tlačítko dvakrát, abyste skočili, okamžitě zahájí let, pokud ne, musíte stisknout klávesu nebo tlačítko rychleji. Jakmile let začne a budete chtít vylézt výš, podržte klávesu nebo tlačítko pro skok.

naučit se létat s minecraftem

Chcete-li sestoupit dolů, musíte stisknout klávesu nebo tlačítko pro přikrčení, pokud jste na počítači, bude to levá klávesa Shift a na Xboxu tlačítko R. Na PlayStationu musíte stisknout dolů pravý joystick.

A stejně tak, když se dotkne země, přestane létat. Tak snadno jste se to naučili jak létat nebo přestat létat v minecraftu v kreativním režimu a režimu přežití.