Saltar al contenido

Jak krmit a jakou péči věnovat Furby Boom? – Bavte se a učte se

11 de agosto de 2022

Furby Boom jsou napodobeninou domácího mazlíčka v podobě plyšového zvířátka, které se může chovat jako živá bytost, bude se pohybovat pomocí hlavní aplikace, stačí mít zařízení k instalaci aplikace, je k dispozici v obchodech s aplikacemi, jako je App Store a Play Store. Dále vám to řekneme jaký je způsob správného krmení a péče o váš Furty Boom.

Jaká je správná vzdálenost od zařízení pro připojení k vašemu Furbymu?

Furby Boom jsou evolucí vycpaných zvířat, která se snaží přizpůsobit myšlenky minulosti potřebám dneška, protože tyto předměty se používají ve spolupráci se zařízením prostřednictvím bezdrátového připojení. Kterou využijete prostřednictvím svého zařízení stažením hry, která slouží jako dálkové ovládání plyšáka, vyberete si návod k zařízení a plyšové zvířátko splní pověření fyzicky.

Tento nový způsob hraní spojuje dvě éry, éru normálních vycpaných zvířat s novými technologiemi vašeho zařízení. Aby nové generace neztratily technologický nádech svého prostředí.

Aby to bylo možné, teddy musí být ve vhodné vzdálenosti 10 centimetrů Aby bylo možné spojení získat, je-li uvedená vzdálenost větší, plyšák ve hře nebude poslouchat nebo plnit příkazy, které mu z aplikace poskytnete.

Abyste jej mohli umístit v dokonalé vzdálenosti, musíte zařízení umístit před plyšové zvíře, aby signál nevnímal rušení, aby dosáhl na plyšové zvíře, pokud nemůžete splnit objednávku, objeví se na obrazovce upozornění. vaše zařízení, které vás bude informovat, že akce nebude úspěšně provedena, protože Furby neposlouchal a vy budete muset práci provést znovu, takže nejlepší způsob použití je co nejblíže.

Jak správně pečovat o svůj Furby Boom pomocí aplikace?

Stažením Furby Boom do vašeho zařízení budete mít možnost spravovat jeho konfiguraci, jak si přejete, tato aplikace vám umožní pečovat, hýčkat a cvičit vašeho mazlíčka jako skutečného. Plyš Furby upoutá nejen dětskou pozornostProtože jsou obvykle velmi užitečné pro pobavení dospělých, můžete svému Furbymu věnovat následující péči:

furby vejce

nakrmit to

Aby váš Furby rostl, musíte mu dopřát zdravou stravu, aplikace Furby Boom vám přináší více než 50 různých druhů jídel, od koláčů po saláty, jídlo bude velmi pestré, i když budete muset nakupujte za mince, které časem nasbíráte zatímco vy hrajete. Toto krmivo si můžete vybrat a prostřednictvím aplikace ve svém zařízení ho dáte svému mazlíčkovi, stačí k tomu provést následující kroky:

  1. K spárujte své zařízení s Furby musíte vstoupit do aplikace, musíte jít do možností, co Furby potřebuje. Pokud má prázdný hladový bar, musíte mu dát jídlo. Časem se tato lišta vyprázdní.
  2. Nyní klikněte na zmíněnou lištu.
  3. Poté vám poskytne seznam potravin, které máte k dispozici, musíte si vybrat jedno z nich.

Dostaňte své zařízení co nejblíže k Furbymu a pokuste se přesunout jídlo zespodu nahoru, jako byste ho házeli na plyšáka, musíte počkat, až Furby udělá gesto, že jí. Takto postupujte, dokud nebude naplněn.

dej mu sprchu

Postupem času se váš Furby může ušpinit a je potřeba ho osprchovat, protože při hraní bude vystaven různým událostem, které přispívají k jeho ušpinění. Pro znovu to vyčistit Můžete to udělat prostřednictvím aplikace, stačí provést následující kroky:

  1. Zadejte panel potřeb Furbyho, použijte možnost dát mu sprchumusíte kliknout sem.
  2. Nyní otevřete sprchu na pravé straně a můžete regulovat teplotu na levé straně.
  3. Furby dobře opláchněte a až uvidíte, že jste dokončili práci v koupelně, zavřete sprchu na pravé straně a je továš medvídek byl úplně čistý.

dej svému furbymu sprchu

ať je šťastný

Aby byl váš Furby v dobrém zdraví, jídle, emocionálně, musíte svého mazlíčka zabavit, aby byl šťastný. Chcete-li provést tuto akci, musíte s ní strávit co nejvíce času, ať si odpočine, když si to zaslouží A ano, hrajte, jak jen můžete. Jedním trikem je umístit na telefon černé pozadí, abyste šetřili baterii, tímto způsobem si můžete se svým Furbym hrát déle, díky tomu bude vždy naprosto spokojený.

Můžete se také pokusit ho přimět k novým věcem, jako je naučit se jeho osobní jméno, které jste mu dali, díky tomu si již uvědomí své skutečné jméno a bude mít lepší náladu.

když je nemocný

Máte možnost provádět zdravotní kontroly svého Furbyho, aby byl jeho zdravotní stav vždy dobře zachován, pokud trpí nějakou nemocí, aplikace vám poskytne mnoho druhů lékůdíky čemuž bude váš Furby plně upgradován, takže s ním můžete pokračovat ve hře.