Saltar al contenido

Jak kreativně umístit jednu fotku na druhou v Instagram Story

31 de julio de 2022

Instagram vám nabízí možnost sdílet, co cítíte a myslíte ve funkci Stories, a to prostřednictvím obrázku nebo videa. K příběhům můžete přidat hudbu, samolepky a mnoho dalších předmětů, které vám pomohou zprostředkovat představu o tom, co chcete vyjádřit. Příběhy Instagramu jsou způsob, jak sdílet okamžiky se svými sledujícími, pokud chcete zveřejnit tyto okamžiky na jediné fotografiimůžete to udělat, dále vám řekneme, jak toho dosáhnout.

K čemu je umístění dvou fotek do jednoho příběhu na Instagramu?

Pokud chcete vyjádřit dva fotografické nápady pouze jedním prvkem, Instagram vám to umožňuje, což vám umožňuje umístit dva momenty do jednoho příběhu jiné, abyste zlepšili svůj výkon v aplikaci.

zlepšit design

Design fotografie je jednou z věcí, které ve vašem příběhu zaujmou, doplněné o úpravu nebo aplikaci efektů. Pokud ke svému novému výtvoru přidáte dvě fotografie, získáte jedinečný a rozmanitý design, díky tomu budou všichni milovat váš nový příběh.

sdílet dva momenty

Přidání dvou fotek do stejného sestřihu vám pomůže sdílet dva momenty ve stejném příběhu. Pomocí této možnosti budete mít mnoho zobrazení vašich příspěvků. Kromě toho můžete příběh sdílet také na jiné platformě.

Jak překrýváte obrázky pro příběh Instagramu?

Pokud chcete umístit do příběhu se dvěma fotografiemi dohromady musíte je nejprve překrýtabyste je mohli provést, musíte mít jasno v následujících věcech:

Vyberte dvě fotografie, které chcete použít

První věc, kterou musíte udělat, je vědět jaké fotky přidáte do svého příběhu. Přejděte do své galerie a vyberte okamžiky, které se chystáte umístit, můžete přidat i více než dva, pokud si přejete.

Otevřete instagramový účet

Chcete-li používat funkce Instagramu, musíte nejprve vytvořit účet na této platformě, pokud nemáte uživatele na sociální síti, použití funkcí této nebudou vám k dispozici.

vybrat fotky pro příběh na Instagramu

Vyberte, jaká bude fotografie na pozadí

Pokud se chystáte umístit dvě fotografie do stejného příběhu, měli byste mít na paměti, že jedna bude pozadí a druhá bude menší, bude se jednat o typ samolepky. Takto, Musíte si vybrat ten nejvýraznější nebo ten, který je podle vás vhodný být pozadím vaší fotografie.

Proč byste měli opustit Instagram po výběru obrázku na pozadí?

Pokud při sestavování dvou fotografií do stejného prvku dostanete, že musíte aplikaci ukončit, toto je to kvůli problému s aplikacíale nebojte, musíte být v klidu, že je to pro platformu něco normálního, jen se musíte řídit následujícími doporučeními, pokud se vám to stane.

pozastavit proces

Pozastavte svůj proces na chvíli, aplikace určitě nereaguje na tolik věcí, počkejte, až se trochu uklidní, a zkuste později nahrát svůj příběh znovu se dvěma přiloženými fotografiemi.

Vyberte druhý obrázek z galerie

Ta druhá fotka vstoupí váš nový příběh bude vybrán z vaší galeriestačí provést následující kroky:

  1. Vstupte do aplikace Instagram.
  2. Přejděte na možnost vytvořit nový příběh.
  3. Nyní přidejte fotografii na pozadí, kterou jste si vybrali dříve.
  4. Poté pro vložení druhého obrázku zadejte možnost nálepky, zde bude část, kde vám umožní přidat obrázek z vaší galerie jako nálepku. Stačí sem vstoupit a vybrat si svou fotografii.
  5. Při zadávání nového obrázku přejděte k úpravě umístit jej větší, nebo to, co potřebujete, to udělá můžete dělat s panelem nástrojů.

nálepka pro přidání druhé fotografie do vašeho příběhu

Jak se upravuje druhá fotka jako nálepka?

Chcete-li upravit druhou fotografii, můžete to udělat různými způsoby, stejně jako vy upravit pomocí panelu nástrojů které vám Instagram nabízí, zde najdete spoustu filtrů a efektů jako je efekt budky.

zkopírujte obrázek

Musíte vstoupit do své galerie, když již máte přidané pozadí, vyhledejte obrázek, který chcete vložit na již nastavené pozadí. Když máte obrázek zobrazený, můžete jej zkopírovat.

Vložte obrázek na pozadí

Pokud jste již dokončili práci s kopírováním obrázku, nyní musíte přejít ke svému příběhu s přidaným pozadím a vložit jej přes něj. Stačí kliknout na možnost vložit a váš obrázek bude přidán a bude součástí vašeho nového výtvoru.

Upravte velikost a její polohu

Obrázek nebude mít při přidávání konkrétní pořadí, takže nyní máte na starosti, aby vypadal hezky a souhlasil s vaším pozadím. Musíte upravit jeho velikost na to, co uznáte za vhodné, k tomu stačí zadat nastavení uvedeného obrázku.

Když vidíte použité editory, o kterých si myslíte, že jsou vhodné k tomu, aby vaše fotografie byla kvalitnější, musíte si uspořádat pozici. Můžete jej umístit kamkoli budete chtít, jen se snažte sladit s vaším pozadím, aby perfektně seděly.