Saltar al contenido

Jak koupit vstupenky do kina online pomocí aplikace Fandango

16 de agosto de 2022

Chodit do kina nikdy nevyšlo z módy, ale zážitek ze sledování filmů se změnil s příchodem 3D, IMAX nebo XD; To ale není to jediné, co se změnilo, způsob nákupu vstupenek je stále jednodušší a můžete to udělat ze svého smartphonu. Fandango je aplikace, která vám umožní snadno koupit vstupenky, a pokud jste milovníky filmů, v tomto příspěvku se dozvíte jak koupit vstupenky do kina online pomocí aplikace Fandango.

Kroky k nákupu vstupenek do kina pomocí aplikace Fandango

Registrace v aplikaci

 1. Stáhněte si aplikaci do mobilu z Google Play Store nebo App Store, stažení je zdarma.
 2. Jakmile je aplikace stažena, klikněte na možnost «Vytvořte si účet»pro zahájení registrace musíte mít aktivovanou GPS.
 3. Zaregistrovali jste se zadáním svého jméno, příjmení, email a heslo. Je důležité, aby heslo obsahovalo čísla, symboly, velká a malá písmena; pokud e-mail nemáte, můžete si jej rychle vytvořit v Gmailu nebo Yahoo.
 4. V dalším okně se objeví dvě políčka; zaškrtněte první políčko, pokud souhlasíte se zasíláním novinek a propagačních akcí, a druhé políčko je povinné, protože dáváte systému najevo, že přijímáte „podmínky a zásady“ Fandango. Klikněte na «Vytvořit účet».
 5. Po těchto krocích byl váš účet úspěšně vytvořen.

Kroky k nákupu lístku

 1. Jakmile jste v aplikaci Fandango, klikněte na možnost «filmy» (můžete také zakoupit z možnosti «Kina»), která se nachází ve spodní části obrazovky.
 2. Vyberte film, který chcete vidět v kině dle vlastního výběru; Musíte si také vybrat funkci, tedy den a čas, který vám nejvíce vyhovuje.
 3. Vyber počet vstupenek které chcete koupit a typ vstupenek, 2D nebo 3D.
 4. Pokud máte propagační kód nebo kód dárkové karty, musíte jej zadat do pole, které se objeví na obrazovce, pokud žádný kód nemáte, pokračujte v procesu kliknutím na „Pokračovat“.
 5. Na obrazovce uvidíte mapu sedadel vyberte místo, kde chcete sedět, po zvolení stiskněte «Pokračovat». V mapě sedadel uvidíte sedadla v šedé barvě, tato jsou k dispozici, červená rezervovaná, zelená vybraná, modrá zablokovaná a oranžová nafouknutá; když si vyberete ten váš, budou zelené a po nákupu zčervenají.lístky do kina máčené v popcornu
 6. vybrat jako zaplatit vstupenky můžete použít PayPal, kreditní nebo debetní kartu; poté klikněte na „Zaplatit“. Vytvořit účet PayPal je velmi snadné.
 7. Po zrušení vstupenek Vám systém zašle kopii Vašich vstupenek na Váš email nebo si je můžete vyhledat v aplikaci > «Můj účet» > «Moje vstupenky». Po příchodu do kina ukažte vstupenku (QR kód) odpovědné osobě ze smartphonu. Pokud aplikaci v mobilu nemáte, stáhněte si soubor PDF, který jste obdrželi na váš email.

Užijte si kouzlo kina nejen v kině, ale od chvíle, kdy si koupíte vstupenku, protože aplikace Fandango vám umožní nakupovat vstupenky z pohodlí vašeho domova nebo práce bez nutnosti stát ve frontách, můžete si dokonce užít nejlepší novinky a upoutávky z filmů, které jsou v kinech.