Saltar al contenido

Jak koupit import / export business nebo sklad GTA 5? -Grand Theft Auto 5

20 de julio de 2022

Grand Theft Auto 5 se neomezuje pouze na herní režimy, které má již z výroby začleněné pro zábavu herní komunita. Je to proto, že v říjnu 2013 gta verze: Online. Vytvořeno s řadou alternativ, misí nebo inovací, jako je umožnění uživateli koupit GTA 5 import/export obchod nebo sklad.

Je to rychle se vyvíjející svět, který se řídí RockstarGames. Den za dnem bere v úvahu názory nebo konstruktivní kritiku uživatelů ohledně spojení, hratelnosti nebo rozsahu hry. Titul se tak stává obtížně vyrovnatelnou platformou díky nástrojům, které nabízí, a způsobům, jak se vyhýbá monotónnosti (dokonce vám umožňuje konfigurovat a instalovat mody v GTA 5 pro zvýšení zábavy).

Proč bych si měl koupit GTA 5 import/export business nebo sklad?

Importy a exporty jsou jen dalším okázalým upgradem pro „multiplayer“ od GTA: Online, které s sebou přináší nové mise a cíle. Jsou založeny především na arozšíření“ pro podniky představené v „Nová dobrodružství ve financích a zločinu“. Rozšíření hry zaměřené na vytvoření vlastního impéria.

Což přidává další vzrušení k tomu, že můžete v GTA 5 vytvořit posádku nebo se k ní připojit, protože spolu se svými přáteli se můžete objevit v byznysu se zločinem.

Tento nový způsob přidává do prodeje další koření «speciální zboží» protože vytváří nové kriminální aktivity pro růst a rozvoj organizací. Aby vaše tržby a zisky rostly s návštěvností různých typů aktiv. Cílem je nakupovat a prodávat auta a také prodávat zbraně.

Chcete-li se plně ponořit do tohoto herního rozšíření, měla by být vaší prioritou nákup importního/exportního podniku nebo skladu GTA 5. Montáž krok za krokem malá společnostmise založené na těchto nezákonných aktivitách budou odemčeny, aby pobavily vaši pozornost.

Tyto mise se liší od těch, jejichž hlavním cílem je krást, až po ty, ve kterých prostě musíte splnit úkol. Za účelem získání některého ze speciálních vozidel, která hra pro tyto práce nabízí.

Není pochyb o tom, že tento herní režim je opravdu zajímavý, jakmile jste předtím úspěšně dokončili příběhový režim. Čím více zkušeností získáte za hodiny, které do hry vložíte, tím lepší budou výsledky. Navíc odměna GTA $, herní měnabude stát za to.

Nově přidané importní/exportní sklady proto umožní vašemu zločineckému impériu převzít velení nad kriminálním trhem. Každý vklad z úložný prostor váš nákup se projeví ve vaší peněžence GTA$.

Co potřebuji, abych měl importní/exportní sklad?

Chcete-li si koupit GTA 5 import/export business nebo sklad, musíte si nejprve koupit kancelář ze 4, které jsou k dispozici. Jsou základním požadavkem pro zahájení vašeho impéria, lze je zakoupit na webu „Dynasty8 Executive” nebo dělat»Klikněte“ v banneru www.dynasty8realestate.com

Můžete si vybrat mezi „Maze Bank West“, „Arcadius Business Center“, „Lombank West“ a „Maze Bank Tower“, v závislosti na popisu každého z nich. Při jeho zakoupení kontakt na váš «osobní asistent» do vašeho telefonu.

V rámci hry můžete přistupovat přes počítač do sítě «SecureServ», určené k tomu, aby sloužily jako způsob nákupu pro jakýkoli sklad, kde chcete v budoucnu skladovat své zboží.

K dispozici je 6 malých skladů, 8 středních a stejný počet ve velkých, přičemž je možné vlastnit až 5 z nich. V závislosti na velikosti, kterou si koupíte, budete moci odemknout základní nákladní vozidlo, nákladní automobil “kýta«celní nebo nákladní automobil»cihla“.

sklad gta 5

Chytrý! jakmile dosáhnete koupit import / export obchod nebo sklad GTA 5 Nezáleží na velikosti, je čas ji vypěstovat. Hledání krabic se zbožím získaným v misích nebo nakupování informací, abyste věděli, kde se nacházejí… Svět je váš.

Nakonec byste měli vědět, že díky úspěšným aktualizacím, které byly do hry umístěny, se po vytvoření svého skladu můžete pustit do mnoha dalších obchodů, jako je nákup domů a nemovitostí v GTA.