Saltar al contenido

Jak jednoduchým způsobem zakázat ticho v příbězích Instagramu?

28 de julio de 2022

Při mnoha příležitostech se může stát, že budete chtít příběhy nějakého uživatele Instagramu se v tabulce příběhů neobjevujíale nechcete zrušit sledování této osoby, k tomu můžete použít možnost „ztlumit příběhy“, toto je možnost, která je trochu skrytá, ale je velmi užitečná.

Co se stane, když máte v příbězích Instagramu aktivované ticho?

Když aktivujete ticho v příbězích uživatele, stane se, že se příběhy daného uživatele neobjeví v tabulce příběhů, to vše bez potřeba přestat sledovat daného uživatele. To je možnost, která je trochu skrytá a ve skutečnosti o její existenci mnoho lidí ani neví.

Ale velkou výhodou této možnosti je, že když ji aktivujete nebo deaktivujete, ne odešle jakýkoli druh oznámení uživatele, kterého chcete ztlumit nebo zrušit ztlumení v příbězích.

Jak zrušíte ignorování příběhů na Instagramu?

Abyste mohli tuto možnost deaktivovat, je to velmi jednoduché, stačí to udělat postupujte podle několika jednoduchých kroků a znovu oceníte příběhy od tohoto uživatele, ale svou aplikaci udržujte vždy aktuální. Je třeba poznamenat, že když zrušíte ignorování příběhů, příběhy daného uživatele se znovu objeví v tabulce příběhů.

Chcete-li zapnout zvuk všech příběhů Instagramu

Nyní můžete zapnout zvuk pouze u jednoho profilového příběhu, jeden po druhém, nebudete moci zapnout zvuk více profilových příběhů na Instagramu a zapnout ignorování příběhů, můžete ztlumit pouze jeden profil současně. stejně jako aktivace, pouze jeden profil může být aktivován současně.

Pokud chcete znovu aktivovat příběh profilu na Instagramu

Dobře, první věc, kterou musíte udělat, je zapnout ignorování příběhů profilu vyhledejte uživatelský profil u kterého chcete ztišení deaktivovat, poté stiskněte následovanou lištu, okamžitě se objeví seznam možností, mezi nimi bude možnost ztišit, tam uvidíte možnosti, které musíte ztišit, což jsou „příběhy a publikace“ v části Na pravé straně každé z těchto možností se objeví přepínač, stačí přepínač deaktivovat a je to, od této chvíle se budou objevovat příběhy daného uživatele.

Jak zrušíte ignorování příběhů Instagramu z iPhonu?

Chcete-li znovu aktivovat příběhy profilu z iPhone, postupujte takto úplně stejné jako u zařízení se systémem Androidprvní věc, kterou byste měli udělat, je najít se v profilu člověka, jehož příběhy jste umlčeli.

Poté klikněte na možnost, která říká „následováno“, tam uvidíte seznam možností, mezi nimi bude možnost umlčet, Po zadání této možnosti se zobrazí dvě možnosti ticha, které můžete provést, což jsou „publikace nebo příběhy“, vedle každé z těchto možností bude přepínač, který bude modrý a musíte jej spustit, abyste jej deaktivovali a z tímto způsobem se znovu objeví příběhy daného uživatele.

Proč jsou některé příběhy na Instagramu stále ztlumené?

Neexistuje žádná možnost, že platforma Instagram přeskočit zapínání některých příběhůpokud se příběh uživatele nebo účtu nezobrazí, je nejlepší zkontrolovat, zda daný účet nebo uživatel má aktivované ztišení příběhů.

zjistěte, proč jsou vaše příběhy stále umlčeny

Na druhou stranu, pokud jste si již ověřili, že ticho příběhů je deaktivováno, je dobré vzít v úvahu možnost, že daný uživatel má váš účet omezený pro jejich příběhy Co to znamená? Že nebudete schopni ocenit příběhy uvedeného uživatele, přestože režim ticha příběhů tohoto uživatele je deaktivován.