Saltar al contenido

Jak hrát Street Fighter online zdarma na Windows PC nebo Nintendo Switch?

25 de julio de 2022

Všechny slavné videohry mají něco zvláštního, co uchvátí každodenní život, jakmile se objeví na veřejnosti. Existují různé žánry, které uspokojí požadavky většiny, pokud jde o vkus a touhu užít si, zdůrazňující ty z bojů. Proto dnes naučíte se hrát Street Fighter online zdarma buď z PC nebo na Nintendo Switch.

Pokud jste o tom slyšeli populární hra, je možné, že touhu prožít zážitek, který s sebou přináší, nelze ovládat. Vznikl před pár lety a prošel řadou vylepšení, která uchvátí každého během několika sekund.

Podívejte se, co Street Fighter nabízí hráčům, jako jste vy!

Street Fighter není typická bojová a bojová videohra. Vlastně jen vyšlo v roce 1986, při první změně rychle dosáhl určité úrovně slávy mezi komunitou. Na základě tohoto předpokladu společnost Capcom, která má na starosti jeho vývoj, brzy spustila druhou verzi.

Během chvíle udělal Street Fighter II ještě větší dopad než jeho předchůdce za kratší dobu. Hráči si nemohli dovolit nevyzkoušet medy toho, co hra nabízí kvalita, grafika a příběhové režimy.

V průběhu let si hra razila úspěšnou cestu a dláždila cestu k vytvoření dalších bojových her. Chci říct, že kvůli jeho brzkému úspěchu se mnoho dalších společností snažilo tomuto vzorci odpovídat, ale nic takového. původní produkt.

Rovněž, přizpůsobil svou hru různým platformám, zařízení a konzolí, zvětšuje poloměr svého dosahu, aby zvedl svou vlajku výše. V současné době je možné hrát Street Fighter online zdarma z jakéhokoli zařízení nebo konzole k tomu přizpůsobené, přičemž ideálními příklady jsou PC a Nintendo Switch.

Jste připraveni prožít tuto zkušenost? Zjistěte, jak začít hrát Street Fighter online zdarma na vašem PC!

Nejprve byste měli vědět, že Street Fighter od roku 1986 byl aktualizován více než několikrát. Nejnovější, Street Fighter V, je k dispozici pouze pro PC a PS4 respektive kvůli jejich nedávnému vydání.

Navíc samotnou hru nelze na PC zakoupit zdarma. O čem to je? Na jeho oficiálních stránkách a na Steamu jsou pouze placené verze. Z tohoto důvodu je možnost hrát zdarma v zásadě vyloučena. Je nutné se přihlásit do Steamu, v opačném případě vytvořte uživatele formálně propojením svého účtu na Facebooku nebo Google.

Z toho však stále existuje cesta ven. Samozřejmě, pokud má váš počítač jednu z verzí operačního systému Windows rovnou nebo vyšší než 7. V souvislosti s tím hraje pouliční bojovník online zdarma je to možné, pokud si stáhnete emulátor Androidu pro pc.

Správně, důležitým krokem je stažení nejnovější verze oblíbeného Bluestacks do vašeho PC. Dokončete tento krok, hledejte v aplikaci Street Fighter a získejte zdarma až do verze IV hry.

pouliční herní panel

Vlastníte Nintendo Switch? Nebojte se, můžete si s ním zahrát i Street Fighter!

Ano, hra je dostupná v některých z vašich edice pro hraní na Nintendo Switch, ale bohužel ne zadarmo. Oficiální web Nintenda uvádí částku, kterou je třeba zaplatit, aby bylo možné hru držet.

I když hraní Street Fighter online zdarma nemusí být možné hned od začátku legální cestou, stále můžete ušetřit a koupit si ho. Pokud jste opravdu fanouškem, co vás může zastavit, když jde o nejslavnější bojovku v historii?