Saltar al contenido

Jak hrát soukromé hry ARK s přáteli nebo kamarády – ARK: Survival Evolved

20 de julio de 2022

Pokud hrajete ARK na svém PC nebo konzoli již delší dobu a hře úplně nerozumíte, zde vám dáme ty nejlepší triky, jak přežít, nebo pokud jste pokročilý hráč, který hledá více zábavy, může vás chytit Pozornost jak pozvat přátele ARK a další nezávislé hry.

Později vy pojďme mluvit o Nitrado a jak hrát ark mobile s přáteli. Měli byste však již vědět, že existují další domény pro správu vlastního soukromého serveru.

Domény jako ScalaCube, Shockbyte, Nodecraft a některé mnohem výkonnější jako baja.ms mohou vám pomůže, jak hrát ARK s přáteli PC a Xbox.

Při vstupu do hry musíte zvolit možnost „HOST/LOCAL“ a poté kliknout na „Host non-dedicated session“ a zaškrtnout políčko „Private Match“.

Zadáte název serveru, heslo a vstoupíte do hry. Poté v nabídce možností stiskněte «pozvat přátele» a vyberte si své přátele že chcete vstoupit na server.

Jak hrát ARK s přáteli na PC s Hamachi

Pokud hledáte, jak hrát ARK s přáteli pro PC Epic Games, měli byste si vy a vaši přátelé stáhnout program hamachi. Pokud se chystáte vytvořit server, stiskněte tlačítko napájení Hamachi a poté „vytvořte novou síť“.

Poté se zobrazí okno, kde musíte umístit název sítě, zadat původní název, aby neexistoval záměna s jinými servery.

Zadáte také heslo, které je snadno zapamatovatelné. Na druhou stranu vaši přátelé klikat musí ‘připojit se k existující síti’ a zadejte údaje, které jste umístili.

Po zadání ARK klikněte na možnost HOST/LOCAL a v obecných nastaveních na levé straně přejděte dolů na možnost “Maximální vzdálenost od hostitele” a napište 10 000.

Nakonec klikněte na ‘vytvořit nevyhrazenou relaci’, napište název serveru (může se lišit od Hamachi) a vstoupíte do hry. Váš přítel musí kliknout na „vytvořit hru pro jednoho hráče“ a zadat podrobnosti o serveru. To by bylo vše.

Jak hrát ARK s přáteli na Xboxu nebo PS4-PS5 snadno a rychle

Pokud vás zajímalo, jak hrát ARK s přáteli mezi PC a PS4, nebo vás místo toho zajímá, jak hrát ARK s přáteli na PC a Xboxu, bohužel vás informujeme, že je to dosud nemožné.

Stejně jako ve hrách jako Minecraft, ARK: Survival Evolved, neumožňuje hry pro více hráčů mezi platformami. Také není možné nahrát mapu ARK na PC do vaší hry na PS4 nebo Xbox a naopak.

V případě, že hledáte jak hrát ark mobile s přáteliBez ohledu na platformu si můžete zakoupit privátní server, který je v provozu 24/7.

Měsíční náklady se pohybují od 10 do 24,50 EUR na serverech, jako je Nitrado, který má sice sekci pro PC, další pro Xbox a další pro PlayStation, ceny jsou stejné.

Tohle je jeden možné levné řešení což také udržuje server v provozu kdykoli, takže není nutné, aby byl „hostitelský“ hráč připojen jako v Hamachi nebo Epic Games.

Důvody, proč hrát ARK s přáteli

Život obecně je lepší, i když je pravda, že můžete dojít jen daleko, doprovázená cesta je přátelštější a zábava.

Stejnou filozofii můžete vzít v úvahu ve videohrách a ARK je skvělá volba demonstrovat silné stránky dobré týmové práce.

Během svého vývoje v ARK budete potřebovat podporu, buď najít různé artefakty v hlubinách jeskyní Ostrova nebo ke zkrocení dinosaurů vysoké úrovně. Hra vám umožní změnit dny na noci pro větší pohodlí.

archa přežití dinosaura

Z tohoto důvodu je nanejvýš důležité vědět, jak hrát ARK v místním multiplayeru. Ať už preferujete PC nebo nějakou konzoli, můžete si užívat nějaký soukromý server nebo jako místní hostitel na několik hodin se svými přáteli.

Stojí za zmínku, že pokud se plánujete připojit k jakémukoli serveru ARK, je běžné, že se ocitnete na většině serverů, velmi pokročilé hráče a je to dokonce možné zadejte server Arkadia plný nejslavnějších youtuberů současnosti.

Vzhledem k tomu je to nejlepší vytvořit svůj vlastní server a doufáme, že to, co jsme zde uvedli, vám velmi pomůže.