Saltar al contenido

Jak hrát rozdělenou obrazovku ve Fortnite – PC, PS4, Switch, Android, iOS a Xbox

27 de agosto de 2022

Existují videohry, které, aby zcela poznamenaly éru, musí být neustále znovu objevovány implementovat nové funkce které udivují skvělou komunitu uživatelů, kteří investují hodiny, úsilí a soustředění do užívání si této úžasné hry.

Pohled na planetu Fortnite

Klidně se to dá říct Fortnite, je na správné cestě. Tato videohra se objevila v životě hráčské komunity ve správný čas a získala si vysokou úroveň popularity díky použití, které jí daly různé celebrity.

Kromě toho, že je dostatečně atraktivní pro turnaje této hry, které lze hrát. Připojujete se k úžasné cestě světem Fortnite?

Trend od spuštění

Rok 2017 bude svědkem uvedení jedné z nejkontroverznějších videoher posledních let. Skutečná hra o přežití plné emocí, sdílení s lidmi z různých částí světa a v různých stylech hry.

Neuplynul ani měsíc, kdy už měl Fortnite nejméně deset milionů lidí, kteří si tuto úžasnou hru užívali každý den. Lidé všech věkových kategorií byli zahrnuti do velké horečky této veselé hry.

Chybělo v této hře něco?

Navzdory obrovské popularitě, které Fortnite dosáhl, měli hráči stále pocit, že by mohlo chybět něco, co by mohlo aby byla hra mnohem zábavnější nebo zajímavější…pokud to bylo vůbec možné. V každé aktualizaci nechal všechny své fanoušky vydechnout, nicméně společnost nepřestala překvapovat.

A dorazilo! Společnost, která má na starosti design a vývoj hry, našla ten správný klíč a od roku 2019 zpřístupnila svým uživatelům možnost hrát rozdělenou obrazovkuaktualizace dostupná pro různé platformy hry.

Co zahrnuje režim „Rozdělená obrazovka“?

režim rozdělené obrazovky

S touto aktualizací Fortnite je možnost více hráčů se účastní stejné hry ze stejné konzole. Nejedná se však o funkci, jejíž použití není tak snadné, jak by si někdo myslel.

Požadavky na přehrávání rozdělené obrazovky

Pro využití této mimořádné funkce, která byla bezpochyby jednou z nejžádanějších širokou komunitou uživatelů této videohry, platí určité podmínky.

Pro začátek je důležité poznamenat, že funkce rozdělené obrazovky je povoleno pouze pro platformy PS4 a Xbox. Zbytek uživatelů, kteří hrají tuto hru přes Nintengo Switch, Android, iOS a PC, si proto bude muset ještě chvíli počkat.

  • Ti, kteří hrají Fortnite skrz Xbox, musí mít předplatné Xbox Live Gold.
  • Druhý hráč musí mít profil, ať už na platformě PlayStation nebo Xbox (pokud žádný z těchto účtů nemáte, nebojte se, proces registrace je zcela zdarma a rychle).
  • Nakonec musíte mít účet Epic Games (registrační proces je také bezplatný a snadno proveditelný).

Rozdělená obrazovka na PS4

Jak uvidíte, proces je trochu byrokratický, ale určitě stojí za to žasnout nad zábavou a zábavou, kterou tato funkce poskytuje. Pro uživatele PlayStation je postup následující:

  • Aktivujte primární a sekundární profil (stisknutím centrálního tlačítka ovladače a zadáním PlayStation ID z hlavní obrazovky).
  • Jakmile hra začne, druhý hráč bude muset podržet tlačítko X na svém ovladači, aby se mohl připojit.
  • Druhý hráč se ukáže v hlavní místnosti a zbývá pouze spustit hru.

Proces pro Xbox

Způsob aktivace této funkce na Xboxu je trochu jiný, ale stejně jednoduchý. Při aktivaci prvního profilu bude muset druhý ovladač stisknout centrální tlačítko Xbox, aby aktivoval svůj profil pomocí možnosti „přidat hosta“.

Po spuštění hry druhý ovladač stiskne tlačítko A, aby se jeho postava objevila v hlavní místnosti. A stejně jako na PS4 by zbývalo pouze spustit hru.

Hodiny zábavy zaručeny!

Navzdory snadnému, i když byrokratickému procesu registrace a dodržování předpisů, poskytuje tato funkce uživatelům Fortnite na výše popsaných platformách velmi zajímavý nový způsob, jak obdivovat jednu z nejlepších her současnosti. Užívat si!