Saltar al contenido

Jak hrát klasický Doom na mobilu se systémem Android nebo iPhone zdarma

27 de julio de 2022

Vítejte! Pokud máte rádi klasické akční hry a chcete si je zahrát znovu, pak vás zveme, abyste pokračovali ve čtení tohoto příspěvku, protože později vám ukážeme, jak na to. hrát klasický Doom na mém mobilu Android nebo iPhone.

Fakt moci stahujte klasické hry na mobilní zařízení Je to něco, co způsobilo velmi dobré pocity ve světě videoher, zejména v komunitě klasických hráčů, kteří si tyto mýtické tituly dokonce stále užívají.

Bezpochyby s touto mobilní verzí DOOM budete moci znovu prožít ty nejlepší okamžiky akce z pohledu první osoby při boji s různými tvory na každé úrovni.

Jak hrát klasický Doom na mém mobilu s Androidem

V této první části vás naučíme celý proces, který musíte dodržovat hrát klasický doom na mobilu s Androidem. Upřímně, proces je velmi snadný a jednoduchý, jeho stažení vám nezabere více než deset minut. Pokud nevíte, říkáme vám, že tato nádherná videohra není zdarma, ale ujišťujeme vás, že stojí za to si za ni zaplatit.

 • Pro stáhněte si klasický Doom do svého mobilu Android, budete muset nejprve otevřít Obchod Google Play z nabídky aplikací. Jako vždy byste se měli ujistit, že vaše účet Google je správně synchronizován, aby měl přístup do obchodu.
 • Dále musíte vyhledat hru, k tomu stačí napsat „DOOM“ do vyhledávače aplikace Obchod Google Play.
 • Následně v seznamu výsledků musíte vybrat aplikaci vyvinutou společností Bethesda Softworks LLC.
 • Připomínáme, že tato velkolepá videohra není k dispozici zdarmajelikož má cenu téměř 5 eur, u které je nutné před instalací přidat platební metodu.
 • Chcete-li to provést, stačí zadat informace o své kreditní nebo debetní kartě a počkat, až Obchod Google Play ověří, zda odpovídá platné platební metodě.
 • pak jednoduše klikněte na možnost, která říká „Instalovat“ a teď už budeme muset jen pár minut počkat, než bude instalace dokončena v paměti našeho Android mobilu.
 • Jako tip vám doporučujeme, abyste si uvolnili vnitřní úložný prostor na vašem zařízení Android, jinak jej nebudete moci nainstalovat.
 • A konečně, výhodou placení za tuto hru je, že se nebudete muset bát, že mezi jednotlivými hrami uvidíte otravné reklamy, což může být skutečný bolehlav.

Kroky k hraní Classic Doom na iPhone

Dále si s vámi velmi podrobně promluvíme o všem, co potřebujete vědět, abyste mohli nainstalovat klasický doom na iphone rychle a snadno. Jen nezapomeňte do puntíku dodržet kroky, abyste při stahování neměli žádné nepříjemnosti.

 • Chcete-li začít, musíte přejít do nabídky svého zařízení a otevřít obchod s aplikacemi Apple. Zde se musíte přihlásit pomocí svého Apple ID, jinak nebudete mít přístup k žádné aplikaci.
 • Dále musíte najít vyhledávací panel a napsat název aplikace a poté stisknout tlačítko Hledat.

Stáhněte si nejnovější verzi doom

 • Nyní uvidíte v seznamu výsledků spoustu aplikací, v tomto případě nezapomeňte vybrat aplikaci vyvinutou společností Bethesda Softworks LLC. Je možné, že existují další aplikace s názvem ‘DOOM’, ale existuje pouze jedna oficiální, zbytek jsou neoficiální napodobeniny, které jsou pravděpodobně škodlivé aplikace, které mohou poškodit naše zařízení.
 • V tomto kroku musíte zadejte platnou platební metodu abyste mohli získat tuto aplikaci, protože jak jsme již zmínili, není k dispozici zdarma pro iPhone.
 • Po potvrzení nákupu jednoduše Na dokončení procesu musíte několik minut počkat stáhnout a nainstalovat do zařízení, což by nemělo trvat déle než pět minut. To však bude záviset na tom, jak stabilní je vaše internetové připojení.

Pro dnešek máme hotovo! Pokud pro vás byly tyto informace užitečné, nezapomeňte je sdílet se všemi svými kontakty prostřednictvím sociálních sítí, zejména se všemi fanoušky klasických her, jako je tento úžasný titul s názvem Doom.