Saltar al contenido

Jak hrát Free Fire s ovladačem na Androidu a iOS

23 de agosto de 2022

V současné době má Free Fire a další hry svého druhu obrovské množství hráčů po celém světě, pokud vás zajímá, jak na to hrajte Free Fire s ovladačem připojeným k mobilnímu telefonu Android nebo iPhoneZde vám řekneme několik způsobů, jak na to.

Jak hrát Free Fire s ovladačem na Androidu

Pokud se ptáte, zda je nezbytně nutné stáhnout aplikaci nebo nějaký program, který mapuje tlačítka, odpověď je ne. Existují i ​​​​jiné způsoby, jak připojit ovladač nebo gamepad k našim mobilním zařízením.

K tomu je bezpodmínečně nutné, aby ovladač nebo gamepad, který se chystáte používat, měl bluetooth připojení, navíc musíte počítat s tím, že aplikace jako Free Fire, PUBG Mobile atd. V současné době Nejsou 100% kompatibilní s tímto druhem ovládání..

Přestože vývojářské společnosti těchto her nekomentovaly jejich použití, může dojít k chybám nebo jednoduše příkaz, který hodláte použít, nemusí být kompatibilní, a proto nebude fungovat.

Bluetooth připojení

 • Musíte mít aktualizovaný ovladač. Toho dosáhnete přes internet, příkladem je ovladač Ipega 9062s, jehož aktualizace je na webu.
 • Stisknutím zapneme bluetooth dálkového ovladače R1 + Home. (2 kontrolky se rozsvítí a nepřetržitě blikají)
 • Ovládání propojíme s naším mobilním zařízením přes bluetooth. (musíme zapnout bluetooth našeho mobilního zařízení)
 • Po těchto krocích můžeme vstoupit přímo do hry. (není třeba spouštět žádnou další aplikaci, aby ovladač fungoval)

Pokud hra začne vykazovat chyby v obraze nebo pomalu běží, doporučujeme restartovat ovládání, aniž bychom museli ukončit probíhající hru, pouze vypneme a zapneme ovladač nebo Gamepad a je to.

S konektorem USB-OTG

S tímto rozšířením je používání ovladače na zařízení Android snadný úkol. Nejprve připojíme nativní kabel ovladače k ​​jeho vstupu, poté použijeme rozšíření USB-OTG pro připojení tohoto kabelu k našemu telefonu.

Po připojení budeme muset zapnout ovládání a podržet tlačítko stisknuté po dobu několika sekund; ověříme, že funguje na obrazovce našeho mobilu, a bude to. Některé telefony mohou požádat o povolení nebo udělit varování.

Jak hrát Free Fire s ovladačem na iPhone

Stejně jako připojení Android můžeme ovladač připojit k našemu iOS zařízení přes Bluetooth. To musíme mít na paměti některé ovladače nejsou plně podporovány s touto hrou, takže šance se liší, nicméně obecný postup je stejný.

Abychom zapnuli Bluetooth našeho ovládání, odcházíme podržte tlačítko start na několik sekund; Zadáme připojení Bluetooth našeho telefonu a ověříme, zda je ovládací prvek viditelný. Jakmile jej identifikujeme, jednoduše se propojíme jako s jakýmkoli jiným zařízením a nakonec můžeme hrát s naším ovladačem.

Jaké hry pro Android lze hrát s ovladačem PS4?

Mezi některými hrami, které lze hrát s ovládáním PS4, máme:

 • Call of Duty: Mobile
 • Jen jeden
 • ÚCHYTKY
 • Nezabitý
 • Modern Combat 5: Blackout
 • Horizon Chase
 • oddmar

používat ovládání hrát střílečku zdarma oheň

Octopus, aplikace, která nám pomůže hrát Free Fire s ovladačem připojeným k mobilu

 1. Vyhledáme náš Obchod Play, kde si stáhneme aplikaci „Chobotnice“.
 2. Aby vše fungovalo správně, musí mít náš ovladač nebo Gamepad možnost připojit zařízení přes Bluetooth připojení.
 3. Propojujeme gamepad s naším mobilním zařízením.
 4. Vstoupíme do aplikace Octopus a odtud vstoupíme do Free Fire.
 5. Začneme konfigurovat a mapovat naše ovládání nebo gamepad, jak uznáme za vhodné.

Dodržováním těchto jednoduchých kroků můžeme trochu vylepšit náš herní zážitek, může být nepříjemné, pokud jsou vaší věcí konzolové hry. Doporučujeme hrát Free Fire z PC s emulátory Android a propojte svůj ovladač přes Bluetooth bez zprostředkujících aplikací.

Dostanu zákaz ze hry za používání ovladače?

V současné době nenahlásili žádní hráči, že by jim byl zakázán vstup do hry pro použití ovládacích prvků nebo Gamepadů to však neznamená, že neexistuje možnost, že to bude později zakázáno a pokud byl náhodou váš účet pozastaven, lze jej obnovit.

Přestože vývojářské společnosti nevydaly žádný typ prohlášení, kterým by bylo používání těchto ovládacích prvků nebo gamepadů zakázáno, existuje možnost, že tak v budoucnu učiní, aby vyhnout se velmi velkým výhodám mezi hráči.

Pokud si chcete zlepšit herní zážitek pomocí těchto zařízení, je to perfektní, i když neuškodí vyzkoušet to ze sekundárního účtu a mít tak 100% jistotu, že k žádnému banu nedojde.

Co je Ipega?

To je bezdrátový multimediální herní ovladač pro zařízení IOS/Androidty jsou speciálně navrženy tak, aby zvýšily herní zážitek z mobilních aplikací, jako jsou mimo jiné Free Fire, PUBG Mobile.

Tato zařízení jsou k dispozici s kompatibilita s Androidem 6.0 nebo vyšším, IOS11.0 nebo některým vyšším systémem. Ovládací prvky nebo Gamepady Ipega zvládají konektivitu s mobilními zařízeními přes Bluetooth.

V současné době je na trhu k dispozici velká rozmanitost ovládacích prvků nebo gamepadů potřeby každého hráče, Doufáme, že tyto informace byly pro vás zcela užitečné a doufáme, že se díky nim dostane k více lidem, o kterých víte, že je potřebují a chtějí vstoupit do světa nejlepších stříleček.