Saltar al contenido

Jak hrát ARK: Survival Evolved se všemi DLC – Stáhněte si a nainstalujte všechna DLC

31 de julio de 2022

Videohry jsou velmi atraktivní, pokud jde o touhu se odpoutat od reality a bavit se v jiných věci jiné než základní. Mnoha lidem se stává, že je nějaká hra zaujme, ale po splnění všech misí nebo projetí všech jejích map už to začíná být trochu nuda.

Společnosti zabývající se vývojem videoher na to velmi pamatovaly, a proto v současné době existuje systém pro aktualizaci nebo rozšiřování videoher s názvem DLC nebo DownLoadable Content, což znamená stahovatelný obsah.

To může být jak zdarma pro některé videohry, tak placené pro jiné, ale my vám umožní vychutnat si všechny aktualizace a rozšíření našich videoher oblíbené pouze instalací jejich DLC z našeho počítače nebo videoherní konzole.

Jak stáhnout a nainstalovat DLC na Steam?

Steam je jedna z platforem pro milovníky videoher, považovaná za jednu z nejlepších. Chcete-li vytvořit účet Steam pouze s hrami musíme se zaregistrovat na jejich oficiálních stránkáchzdarma a odtud si přidružíme účet, kde se budou registrovat všechny hry, které si koupíme.

Abychom si mohli stáhnout DLC, které chceme z počítačejedná se o stejný postup jako při nákupu videohry, nicméně již můžeme mít videohru a stáhnout si DLC přímo z obchodu Steam.

Pro mnoho uživatelů této platformy je jednodušší koupit DLC z knihovny stejného, k tomu musíme pouze vstoupit do herní knihovny, vybrat hru, kterou chceme rozšířit, poté vyhledat DLC na centrálním panelu, vybrat jej na stránce, která se otevře, a odtud stejný postup nákupu základní hry. Po stažení by se měl objevit ve spodní části naší knihovny.

Pokud je to, co chceme nainstalovat DLC z konzole, jako je PlayStation Musíme jít do jeho nákupní knihovny, vybrat položku, kterou chceme, a koupit ji, odtud vybrat možnost stažení. Je důležité zdůraznit, že pokud se místo možnosti stažení objeví částka odkazující na cenu, je to proto, že položka nebyla detekována jako zakoupená.

man stáhněte si dlc pro hraní ark survival evolved

Jak stáhnout všechna DLC pro hraní ARK: Survival Evolved?

Chcete-li hrát ARK: Survival Evolved se všemi nainstalovanými DLC existuje několik možností. Ve všem potřebujeme mít aktivní Steam. Po prvním způsobu musíme nainstalovat Tek Launcher, přejděte na náš Steam, vyberte možnost DLC, vyberte ten, který chceme stáhnout a je to.

existuje jiný způsob která se skládá kromě aktivního Steamu ze stažení Arkoudy a aktualizace buď videohry ARK: Survival Evolved nebo videohry ARK: Survival Of The Fittes. Poté vybereme možnost číslo 8, což je možnost DLC, a odtud můžeme přidat nejlepší mapy ARK: Survival Evolved, které vyjdou v DLC.