Saltar al contenido

Jak hostovat na Twitchi nebo používat režim hostování – Hostování na Twitchi

31 de julio de 2022

Se vznikem nových platforem v síti se také rodí nová slova a žargony, které se používají mezi uživateli uvedených platforem. V případě webu, který miliony lidí na světě preferují pro živé hraní, jako je Twitch, to nemůže být výjimkou. A v následujícím článku vám ukážeme kroky, které je třeba dodržovat, abyste se to naučili hostujte na Twitchi nebo použijte režim hostování – Hostujte na Twitchi.

A teď se možná ptáte, co to znamená hostovat na Twitchi a to se jednoduše týká hostit na vašem kanálu když jste offline. Přímé od některých jiných streamerů a takto, když vstoupí na váš kanál, sledující neuvidí, že jste offline, a naopak uvidí streamování, které jste hostovali.

Tak Hostování na Twitchi Mezi streamery se stalo běžnou praxí při streamování vzájemně spolupracovat. Tímto způsobem ti, kteří mají ve své komunitě mnoho sledujících, podporují ty, kde je počet diváků velmi nízký. Pojďme se tedy podívat, jak můžeme hostovat na Twitchi nebo používat režim hostování.

Jak hostovat na Twitchi nebo používat režim hostování

Nyní jakýkoli streamery mohou hostovat na Twitchi a nebude nutné, aby byl nebo nebyl affiliate a na počtu sledujících, které má, nebude vůbec záležet. Pokračujeme ale otázkou: Jak hostovat? A budete opravdu překvapeni, když zjistíte, jak je tato možnost opravdu jednoduchá a snadná.

Jak jsme již uvedli, s touto možností budete moci hostovat na svém kanálu přenos jiného stuha čas, který chcete. A nejlepší na této praxi je, že to můžete udělat ze smartphonu nebo z osobního počítače. Nyní se podívejme, jaké kroky je třeba provést v kterémkoli z těchto elektronických zařízení.

Kroky k hostování na Twitchi z vašeho PC

Samozřejmě musíte mít vytvořený účet na Twitchi a musíte se přihlásit a zadat svůj kanál, dalším krokem je vstup do chatu. Nyní musíte napsat tento jednoduchý příkaz ‘/host’ a poté název kanálu, který chcete podporovat jeho hostováním na vašem kanálu. Hotovo, vaše publikum nyní uvidí obsah, který jste si vybrali, ať už jde o odběratele nebo diváky.

Nyní, pokud chcete ukončit hostitele, který jste hostovali nebo jak se hosting nazývá na webu, musíte také napsat příkaz do chatu. tohle bude ‘/unhost’ a tímto způsobem bude ukončeno ubytování, které jste povolili. Pamatujte, že streamování je jedním ze způsobů, jak affiliate partneři musí zpeněžit, a tedy vydělat peníze.

Krok k hostování na Twitchi z mobilu

Z vašeho mobilu je to také možné Hostování na Twitchi odkudkoli, a proto musíte udělat následující. Zadejte aplikaci ze svého mobilního telefonu a nyní zadejte streamování, které chcete na svém kanálu hostovat. Dalším krokem je přejít do horní části obrazovky v živém přenosu a stisknout šipku.

Nyní se zobrazí možnost Host channel a klikněte na ni a je to, když chcete dokončit hostování. Stačí provést stejný proces, ale s tím rozdílem, že musíte zvolit možnost Zastavit hostování. Nyní existuje způsob, jak hostovat, když jste offline, a nazývá se to samohostování.

Chcete-li aktivovat tuto možnost, vstoupíme do Nastavení kanálu, poté vyberte Ovládací panely a poté Předvolby. Nyní musíte kliknout na přepínač automatický hosting kanálů pro možnost aktivace. A nyní se zobrazí dvě možnosti, z nichž si musíte jednu vybrat.

udělat škubnutí hostitelem

Jedná se o Hosting Team Channels nebo možnost Hosting List, kde si můžete vybrat až 10 kanálů a můžete nakonfigurovat vzhledy. Jako pořadí podle výběru nebo zda to bude provedeno náhodně.