Saltar al contenido

Jak fungují úložiště Kodi a jak je bezpečně nainstalovat?

17 de julio de 2022

Aplikace nebo programy, které nám umožňují prohlížet obsah, jsou nejlepší na internetu. Protože dávají každému uživateli z jakékoli země možnost sledovat filmy nebo seriály, které chtějí, bez omezení. proto dnes se dozvíte, jak fungují úložiště v Kodi a jak se instalují.

Pokud vám tento program nepřijde povědomý, je to proto, že žijete, pod skálou, protože se nyní stal jedním z nejlepších z hlediska obsah se přehrává odkazuje, a také číslo jedna v kontroverzi.

Dokonce konkuruje tempu snadného stahování a instalace Netflixu a stává se v dnešní době užitečným nástrojem.

Jak fungují úložiště Kodi a jak je bezpečně nainstalovat?

Tato aplikace se používá stejně jednoduše jako kterákoli jiná, ale než se to naučíte, je dobré vědět, že je to ono samo. Kodi je mediální centrum s otevřeným zdrojovým kódem, které je zcela zdarma spravované pouze dary a dobrovolníky. Zajímavé na tom je, že ve své oficiální verzi nepřichází s žádným multimediálním obsahem, ten si můžete sami libovolně přidat.

Cíl této aplikace je jednoduchý, přehrát veškerý multimediální obsah a zároveň dát svým uživatelům svobodu, protože díky tomu, že se jedná o open source, mohou volní vývojáři vytvářet a přidávat své funkce do programu.

Pokud se vrátíme k přidávání obsahu, je třeba poznamenat, že metoda, kterou pro vás má k nalezení toho, co hledáte, je z úložišť třetích stran. Repozitáře jsou zdroje obsahu, které jsou po instalaci nainstalovány vytvářet aplikace ve stejném přehrávači kodi (takže můžete mimo jiné poslouchat hudbu, sledovat filmy).

Jak to funguje?

Je to legální?To je otázka, kterou si mnozí kladou a pravdou je, že to tak je, a klíčové je přesně to, jak fungují. úložiště na Kodi a jak se instalují.

Vzhledem k tomu, že když chcete nainstalovat doplněk do programu (to jsou mimo jiné aplikace, filmy), neporušujete žádný zákon, protože když ho chcete nainstalovat, musíte najít úložiště, které zase funguje voláním uvedeného obsahu.

Jinými slovy, obsah se vyhledává na webové stránce, která umožňuje stahování souborů. Repozitáře jsou zdroje obsahu ano, ale jsou to také adresy URL, které lokalizují další programy, takže ve skutečnosti nejde o nic nezákonného.

Je to stejně jednoduché jako stahování videí z Facebooku na iPhone a Android a funguje dokonce jako dobrá alternativa k nejlepším rozšířením pro stahování videí v Google Chrome.

Jinými slovy, v rámci repozitářů skutečně neexistuje žádný typ obsahu, na který by bylo možné nárokovat autorská práva. (jak jste již četli, používají software třetích stran)

Jak nainstalovat?

Pokud uvedete název Jak fungují úložiště v Kodi a jak se instalují? Možná jste si všimli, že chybí něco, co jste se ještě nenaučili, a jde o to, jak tato zmíněná úložiště nainstalovat.

To je ta nejjednodušší věc na světě a je dosaženo v několika krocích, první věcí je otevřít kodi (které již máte stažené) na svém zařízení a poté přistupovat k „Systém» a pak «správce souborů“, vyberte možnost «Přidat zdroj»zadejte adresu URL vybraného úložiště a pojmenujte jej.

Nyní se vraťte a vraťte se do „Systém“, pak sekce „Pluginy se instalují ze souboru .zip“, vyberte zdroj, který jste přidali, a vyhledejte úložiště kodi a pokračujte v instalaci.

bezpečně nainstalovat na kodi

Nakonec stiskněte «Instalovat z úložiště”a vyberte příslušné úložiště. Když je toto připraveno, stačí přejít na začátek a nainstalované úložiště se zobrazí, jako by to byla aplikace, klikněte na něj a budete si moci vychutnat obsah, který obsahuje.

Nyní, pokud si můžete vychutnat multimediální obsah, který chcete legálně a zdarma, protože o tom pochybujete Jak fungují úložiště v Kodi a jak se instalují? byl zcela vyčištěn.

A na závěr všem nezávislým tvůrcům obsahu, nezávislým funkcím a repozitářům, kterým se daří, aniž by porušovali zákon, zbývá jen poděkovat.