Saltar al contenido

Jak dobít zůstatek na mém účtu Obchodu Google Play? | Jak nakupovat v Garena Free Fire

28 de julio de 2022

I když víme, připojení k internetu umožnilo interakci online hry je hojnější, mnohé z těchto her si nákupy zaslouží samy o sobě, z tohoto důvodu je nutné dobít zůstatek na našich účtech Obchodu Google Play.

Garena Free Fire je jednou z nejpopulárnějších her na světě, která umožňuje připojení mnoha hráčů současně, ale také vyžaduje určité platby za odemknout některé jeho funkce.

Co byste měli udělat pro dobití zůstatku na účtu v Obchodě Google Play?

Existují různé způsoby, jak mít zůstatek na účtu, od registrace kreditní kartyzakoupit dárkovou kartu nebo dobít hotovostí.

Přidejte kreditní kartu

Ačkoli se tato možnost zdá být nejvhodnější, protože disponibilní zůstatek bude zůstatek vaší kreditní karty.

Můžete si zaregistrovat různé kreditní karty, Visa, MasterCard, AmericanExpress, kromě mnoha dalších možností, první věc, kterou byste měli udělat, je ověřte, zda je tato možnost ve vaší zemi dostupná.

Je to obecně celosvětově nejpovolenější možnost a může být volbou většiny lidí, kromě toho, že vám umožňuje načíst určité výhody z vašeho oblíbené hry je již registrován v Google.

Dárkové karty

Obchod Google Play vytvořil několik dárkových karet, které lze zakoupit v různých obchodech platit pouze cenu karty a bez dalších poplatků.

Pokud nemáte kreditní karty, je to nejlepší volbaprotože je můžete koupit za hotovost nebo debetní karty.

Jediná věc, kterou budete muset po jeho získání udělat, bude uplatnit jej přímo v Obchodě Play. Chcete-li to provést, zadejte „Jídelní lístek“, přejděte na poslední část možností a vyberte „Vykoupit“.

Seškrábněte kód své karty a zadejte jejto vám automaticky přidělí zůstatek na vašem účtu, protože je to tak jednoduchá možnost, že se stává jednou z ideálních možností, jak přidat zůstatek na účet dítěte nebo dospívajícího.

Dobijte pomocí vaší telefonní služby

Tato možnost je dostupná pouze v některých zemích, ale stala se jednou z nejjednodušších, budete muset pouze zadat Obchod Play a vyhledejte obsah, který chcete koupit.

Vybrat «Koupit“ a vyberte způsob platby, v tomto případě „Fakturace s telefonem“, vyplňte formulář, který Google vyžaduje, a voila, můžete zakoupit bez ohledu na to, zda je vaše linka placená předem nebo následně.

Jak nakupovat v Garena Free Fire?

Jakmile se vám podaří dobít zůstatek, budete muset vstoupit pouze do Free Fire, vyberte, co chcete koupitať už jde o diamanty nebo speciální předměty.

Vyberte si, co chcete platit a udělejte to pomocí účtu obchodu Playbudete mít svůj zůstatek k dispozici v plné výši, používejte jej moudře k získání nejlepších objektů za nižší ceny.

Některá doporučení

Je vhodné, abyste měli buďte opatrní při přidávání kreditních karetprotože ačkoli aplikace nelze zakoupit pro jiná zařízení, mohou být na vaší kartě generovány poplatky, které si nepřejete.

Nezapomeňte chránit kódy dárkových karet aby nemohly být odcizeny jinými lidmi a tím předejít ztrátě vašich vložených peněz.

volné ohnivé postavy

Doporučujeme také, pokud používáte zůstatek k koupit ve Free Fireudělejte to, když existují nabídky, které vám mohou pomoci vydělat více diamantů.

Tyto diamanty, které jsou velmi důležité pro získání nejlepších zbraní a zvýšení úrovně, lze také získat zdarma.

Nakonec můžeme říci, že aplikace, které vyžadují interní platbu, stále více zlepšují své ceny, aby usnadnily přístup k jejich specifikacím.

Problém je v tom mnoho uživatelů žije v zemích, kde se získávání platebních metod stává totální odyseou.

Někdy si proto mohou hrát pouze se základními funkcemi, čímž snižují požitek z volného času věnovaného aplikacím.

Jste fanouškem hry, proto vám doporučujeme přečíst si o nejlepších tricích a tajemstvích hry.