Saltar al contenido

Jak dlouho trvá 10 000 mAh powerbanka nebo přenosná nabíječka?

13 de agosto de 2022

Dnes má většina lidí zařízení nebo mobilní telefon pro komunikaci s ostatními, ať už prostřednictvím telefonních hovorů, zpráv, sociálních sítí; jako: WhatsApp, Twitter, InstagramMohou to dělat z pohodlí domova, v kanceláři, na ulici nebo dokonce na veřejných místech zábavy.

Po pár hodinách se nám však stalo, že když si uvědomíme, že se nám telefon vybíjí v baterii, nebo se nabíjí pomaleji a vybíjí se rychle a v místě, kde se nacházíme, není možnost připojení ke zdroji elektrické energie. která vám umožňuje zpoplatnit, nebo v jiných případech možná v té době nemáte veřejnou službu elektrický systém kvůli závadě.

Za účelem uspokojení této potřeby; jsou na trhu přenosné nabíječky nebo powerbanka k nabíjení vašich mobilních zařízení, ať už jde o tablet nebo telefon.

Jak dlouho byste měli nabíjet 10 000 mAh powerbanku nebo přenosnou nabíječku?

Doba nabíjení vaší powerbanky bude záviset na jejím modelu a typu nabíječky, kterou ji dobíjíte.

Jsou tam nabíječky 2 ampéry které vám umožní nabít baterii vaší powerbanky přibližně za 6 hodin; Samozřejmě to bude záviset na výši poplatku, který máte v daný okamžik dát to na nabití.

Pokud má vaše powerbanka například nabití 25 %, je jasné, že by se doba nabíjení zkrátila, ale pokud jste na kapacitě 0 %, je pravděpodobnost, že se nabije za již zmíněnou dobu.

Důležitým faktorem, který musíte vzít v úvahu, je, že pokud svou powerbanku nabíjíte nabíječkou s nižší kapacitou než 2 ampéry, doba, kterou byste potřebovali na nabití, by byla o něco delší vzhledem k množství nabití. zásoby do týmu jsou menší.

Je důležité vidět, jak každý den technologický pokrok Pomáhají nám uspokojovat naše potřeby při používání elektronických zařízení.