Saltar al contenido

Jak deaktivovat chatovací mikrofon a značky v Apex Legends | PS4, Xbox nebo PC

10 de agosto de 2022

Může být nepříjemné být v dobré hře vrcholové legendy a slyšet mluvit všechny účastníky nebo posílat upozornění současně. Chcete se proto naučit, jak vypnout chatovací mikrofon a záložky?

Pokud ještě neznáte Apex Legends; Doporučujeme pro jeho zábavu a všestrannost. Můžete si ji zahrát na PS4, Xboxu a PC; i když si nejprve musíte vytvořit účet EA Origins, abyste mohli hrát Apex Legends. Poté si můžete stáhnout Apex Legends zdarma pro PC v plné španělštině nebo si ji stáhnout na jiných platformách.

V případě platformy PS4 si musíte nejprve vytvořit a ověřit svůj účet Playstation Network na PS4, abyste mohli hledat a stahovat Apex Legends. Ale to téma na jiný článek.

Dnes vám v tomto příspěvku ukážeme, jak na to ztlumit mikrofon chat a záložky v Apex Legends pro PS4, Xbox nebo PC. Apex Legends rádi hraje jako tým, takže vás také naučíme, jak upravit hlasitost zvuku v Apex Legends s Play Station 4, Xboxem nebo PC.

Jak můžete deaktivovat chatovací mikrofon a značky v Apex Legends?

Uprostřed hry Apex Legends jste možná přemýšleli o možnosti deaktivovat zvukový chat nebo značky pro příjem upozornění, protože by to mohlo být zdlouhavé.

Pokud si myslíte, že tímto způsobem přestanete dostávat pokyny od hráčů vaší čety nebo čety, není problém; protože stejná videohra vydá a standardní hlasová zprávanebo máte možnost ponechat funkci záložek zapnutou.

Věděli jste, že být ve hře, protože jste na lodi a chystáte se skočit na ostrov, dokonce až do konce vaší hry nebo dokud nevyhrajete, můžete vypnout a zapnout mikrofon z chatu a záložek vícekrát? Brzy vám ukážeme, jak na to s Play Station 4, Xboxem nebo PC.

Jaké jsou kroky k deaktivaci mikrofonu a značek účastníků čety v Apex Legends na PS4, Xbox nebo PC?

  • V Play Station 4 klikněte na tlačítko «Volba»; klikněte na tlačítko «Jídelní lístek» na Xboxu a na klávesa «TAB». na PC.
  • Přejděte na kartu «Četa»tam si budete moci vizualizovat každého z účastníků čety a vybrat si, komu deaktivujete mikrofon a značky.

  • Najděte se dole na profilové fotce každého účastníka, tam máte v některých případech dvě nebo tři ikony, jednoduše klikněte na ikona mikrofonuzobrazí se zpráva «ztlumit hlas» a již jej deaktivujete; Zobrazí se ikona s malým červeným „X“, tímto způsobem vám tento účastník nebude moci posílat zprávy ani hlasové chaty.
  • A konečně, pokud chcete zakázat záložky, pak hned vedle ikony mikrofonu je ikona záložky, stačí kliknout tam a deaktivovat; zobrazí se zpráva «ztlumit záložku» a na ikoně také uvidíte červené „X“.

Jaké jsou kroky k trvalému vypnutí mikrofonu a značek účastníků čety v Apex Legends na PS4, Xbox nebo PC?

  • jít do NastaveníNastavení nebo Nastavení.
  • Nyní vyberte sekci «Zvuk»tam nastavíte hlasitost hlasového chatu na úroveň 0.

Jak upravit hlasitost zvuku v Apex Legends s Play Station 4, Xboxem nebo PC?

  • Přejděte do Nastavení, Konfigurace nebo Nastavení.
  • Nyní přejděte na kartu «Zvuk».
  • V sekci «Hlasitost dialogu» můžete zvuk odstupňovat na požadované procento; i když ve hrách, jako jsou tyto, by bylo nejlepší jej snížit, abyste neslyšeli příliš hlasité zvuky. Nebudou vám tak bránit v rozvoji a během hry se budete řídit pokyny.
  • V sekci «Hlasitost hudby»stejně jako v “Hlasitost hudby v hale” můžete také postupovat stejně jako s hlasitostí dialogů; do stupně jejich snížení na úroveň, kterou chcete.

nastavení zvuku v legendě vrcholu

Teď, když víte jak deaktivovat mikrofon chatu a markery v Apex Legends; při hraní si jistě všimnete velkého rozdílu. Ušetříte si tak špatné časy a budete si hry více užívat. V nejhorším případě vždy najdete další hry podobné Apex Legends nebo Fortnite pro PC a další platformy.