Saltar al contenido

Jak dát reklamu na Wallapop a nahrát fotky? – Zlepšete svou viditelnost na Wallapop

26 de agosto de 2022

Profily jsou klíčem, který má každý uživatel v rámci určité platformy, bez ohledu na to, k čemu je jejich funkce. Proto musí být upraveny a stylizovány, aby se zlepšila jejich viditelnost a nabídly lepší obsah. Příkladem toho je umístěte reklamu na Wallapop k propagaci nebo propagaci produktu konkrétně v rámci aplikace.

Reklamy jsou důležité nástroje, které vedou ostatní uživatele nebo spotřebitele k určitému cíli. Wallapop, umožňuje jejich vytvoření, jakmile dosáhnete vytvořit účet nebo se zaregistrovat v jejich doménách.

To je to, co musíte udělat jako první, abyste mohli umístit reklamu na Wallapop!

Chcete-li z toho vytěžit maximum a dále prohloubit své porozumění funkcím Wallapop, jsou reklamy důležitou funkcí. Jejich vytváření není z jiného světa, jen musíte mít v první řadě nejlépe staženou aplikaci.

Neměli byste si dělat starosti, pokud je vaším oblíbeným operačním systémem Android nebo, pokud to není možné, verze IOS společnosti Apple. Proč? Wallapop je dostupný pro oba světy, aniž by se lišil svými továrními specifiky.

Na druhou stranu, pokud ještě nemáte vytvořený účet, hlavní věcí je pak registrace ve Wallapop po stažení aplikace. Aby to bylo možné, proces netrvá příliš dlouho a platforma vás intuitivně vede po cestě.

Poskytněte spolehlivé a potřebné informace k vyplnění registračního formuláře, nebo se naopak můžete přihlásit pomocí Facebooku nebo Google.

Jakmile jste v aplikaci, můžete přistoupit k umístění reklamy na Wallapop díky nástrojům nebo možnostem, které jsou pro ni nabízeny.

Nyní ano, začněte vytvářet reklamu pro Wallopop

Jako první krok vyhledejte rozbalovací nabídku aplikace na levé straně a mezi všemi dostupnými možnostmi stiskněte „Nahrát produkt“.

Poté vám platforma zobrazí okno s prázdným řádkem, který jediným slovem označí produkt, který prodáváte. Například, Pokud prodáváte oblečení nebo oděvy, napište slovo «kalhoty» a tak dále u každé položky, která má být propagována.

Platforma nabídne několik návrhů, jak k ní přidat další a stručný popis. Nyní, jakmile tato trivialita skončí, objeví se nové okno s několika možnostmi, které je třeba splnit, abyste dosáhli očekávaného výsledku.

Vyberte ikony ve tvaru fotoaparátu k nahrání fotografií a tvarování skutečnosti dát reklamu na wallapop. Vyberte si ten, který je uveden a konkrétnější ve vztahu k nabízenému produktu, a ihned jej načtěte.

Dále, k vašemu překvapení, vás aplikace nyní požádá, abyste opravili nebo upravili název, který jste původně určili pro svůj prostor. Při této příležitosti musíte být co nejpopisnější a uvést přesné podrobnosti o produktu na prodej.

Nebojte se, že nemáte dostatek místa, protože jakmile skončíte, nyní budete přesměrováni do sekce „Řekněte nám více“.. Zde využijte příležitosti a pokračujte v psaní o dalších funkcích spojených s produktem. Prodej na Wallapop se tak stane ještě jednodušším, a to díky tomu, že uživatel bude mít přesný přehled o tom, co se chystá koupit.

prodej na aplikaci wallapop

Dokončete proces umístění reklamy na Wallapop stanovením ceny a měny, na kterých se dohodne zisk. Rovněž, v části „Extras“ vyberte, co jste ochotni udělat pro prodej mezi zásilkamivýměny nebo ceny nesmlouvavé.

Sdílejte oznámení o produktu na svých sociálních sítích!

Jakmile na konci všeho stisknete možnost „Nahrát produkt“, Aplikace vám umožní sdílet inzerát na sociálních sítích. Vyberte si nejlepší sociální síť nebo médium pro šíření vašeho produktu a je to, během chvíle vám začnou chodit první nabídky.