Saltar al contenido

Jak chytit nebo chytit bloky v Amazon Flex a rozdávat je

28 de julio de 2022

Společnost Amazon je velmi populární a známá po celém světě pro svou širokou škálu v oblasti obchodu. Amazon kvůli vysoké poptávce po přepravě a doručování balíků bylo nutné vytvořit franšízu Amazon Flex. Ale Jaké jsou tyto bloky a jak můžete chytit bloky v Amazon Flex? Zde najdete odpověď.

Amazon Flex

Společnost Amazon, jak jsme již zmínili, se specializuje na oblast nákupu a prodeje produktů a online. Takže vzhledem k tomu všemu a jeho populární popularitě po celém světě je počet lidí, kteří používají a nakupují od Amazonu, neuvěřitelný.

To se promítá do zvýšené přepravy a doručování balíků. Což zase generuje spoustu čekací doby, než zákazník obdrží svůj nákup. Z tohoto důvodu se Amazon uchýlil doručení balíku Člověk k člověku.

Amazon vytvořil to, co je známé jako Amazon Flex, jak to funguje? V zásadě jde o to, že váš nákup může doručit až k vašim dveřím jiná osoba, které Amazon zaplatí za doručení vašeho balíčku.

Amazon vyvinul tuto aplikaci, abyste mohli vydělávejte peníze doručováním balíků. Stejná aplikace vám vytvoří mapu, kde uvidíte trasu doručení a balíčky, které budete muset nést. Pro tuto společnost můžete snadno a rychle pracovat pouze s vaším mobilním zařízením.

Mít tyto obecné znalosti o tom, co je Amazon Flex a k čemu slouží. Nabízí se následující otázka Co jsou bloky Amazon Flex a jak je získám? Zde je snadná odpověď.

Amazon Flex Block

Tato aplikace umožňuje uživateli osobní předání za účelem získání platby za službu. Nyní, pokud máte práci, ale chcete si přivydělat, Amazon Flex nabízí své bloky.

Bloky Amazon Flex vám to umožní vyberte hodiny, ve kterých můžete poskytnout doručovací službu personalizované. Vezměme si příklad: pokud máte 12hodinovou práci, ale v pátek vám zkrátí pracovní den na 8 hodin. Amazonu můžete říct, kolik hodin pro ně můžete pracovat.

Zde vstupují do hry bloky Amazon Flex. Obvykle si můžete vybrat a minimálně 2 hodinový blok do práce doručování přes Amazon. V závislosti na hodinách, které si v bloku vyberete, se balíčky liší od 3 do 10 a i když nejsou k dispozici žádné bloky, existuje řešení.

Použití aplikace Amazon Flex vám umožní naskenovat balíčky a poté vytvořit mapu s trasou doručení abyste se mohli pohybovat po městě, abyste se mohli zorganizovat, abyste věděli, kde začít.

Vezměte Amazon Flex Blocks

Důležitým faktem, který je třeba mít na paměti, je to Amazon Flex uvolňuje bloky různými způsoby co tím myslíme? Že se bloky liší podle města nebo země, kde se nacházíme, osobní dispozice, která zahrnuje zvolený jízdní řád a typ použitého vozidla.

Z tohoto důvodu si musíme být vědomi těchto proměnných, abychom mohli chytit blok v okamžiku, kdy jej Amazon Flex vydá. Ale je tu další problém, a to ten, že někdy ve městě, kde jsme, nejsme jediní, kdo používá Amazon Flex.

seznam dostupných dodávek a jejich nákladů

Zde přicházejí na řadu sekundární aplikace. Než vysvětlíme funkci sekundární aplikace zvané Flex Utility, měli bychom poznamenat, že při používání sekundárních aplikací, Riskujete, že vám Amazon zablokuje účet.

To se však stává, když používáme automatické aplikace. V případě Flex Utility je nástroj, který vám umožní zachytit bloky v Amazon Flexpomocí tlačítek obnovit stránku a rychle reagovat, když je blok k dispozici.

Jak vidíme v tomto článku, Amazon nabízí obrovské výhody získat peníze navíc. Pokud se tedy chcete dobrovolně přihlásit k doručování na Amazon, neváhejte použít aplikaci Amazon Flex. A tak můžete chytat bloky v Amazon Flex a mít mnoho výhod.

Pokud se vám tento článek líbil, sdílejte jej se svými přáteli a rodinou. Můžete se také podívat na toto další téma související s Amazonem a výhodami, které vám nabízí.