Saltar al contenido

Jak být připojeni na dvou schůzkách Zoom nebo videohovorech současně

7 de agosto de 2022

Pro mnoho lidí, kteří jsou každým dnem více, karanténa radikálně změnila způsob, jakým žijí každý den. To bylo pro nás všechny zásadní, protože jsme museli přijít na nové a lepší způsoby, jak bychom mohli virtuálně komunikovat. Mezi těmito způsoby je Zoom, který má své vlastní webové stránky. Pokud si budete přát možnost připojení ve dvou třídách nebo konferencí ve stejnou dobu, vás krátce naučíme.

Co mohu dělat s Zoomem?

Můžete rychle navázat konverzaci s kýmkoli kdekoli na světě. Důležité je, že oba mohou mít spojení, které je třeba udržovat, aby byl zachován neustálý tok informací. Lidé mají přístup ke každému kanálu, který chtějí, pokud k tomu mají oprávnění. Navzdory mnoha kontroverzímZoom je stále dostupný a nad vodou pro miliony uživatelů, kteří jej denně používají.

Hlavní funkcí Zoomu je, že se naučíte uskutečňovat bezplatné videohovory a konference, abyste se mohli spojit se všemi lidmi, které chcete. Mnoho lidí používá Zoom k aby mohli komunikovat se svými příbuznýmijiní jej používají k provádění webových aukcí.

Lidé dokonce využívají Zoom k pořádání virtuálních večírků, kde dělají spoustu zábavných aktivit. Na druhou stranu hlavní síla Zoomu byla vždy a budou kurzy onlineprotože učitel má k dispozici veškeré ovládací prvky, které by chtěl mít v reálném životě, když učí ve třídě.

muž na videokonferenci

Jak se můžete spojit ve dvou schůzkách nebo videohovorech Zoom současně?

To je možné, a ve skutečnosti je to postup, který je velmi snadný, protože Zoom to umožňuje v rámci bezplatného uživatelského balíčku, takže nemusíte stahovat žádnou další aplikaci, natož platit procento peněz za přístup k tomuto nástroji. Ve skutečnosti, pokud máte účet speciálního hosta, můžete se také připojit k více než jednomu video chatu nebo hlasovému chatu současně.

Za prvé, můžete se naučit používat Zoom na dvou zařízeních s jedním účtem najednou, protože tato aplikace umožňuje uživatelům mít velkou volnost v tom, jak své účty používat. Chcete-li však mít přístup ke dvěma chatovacím místnostem současně, musíte provést následující.

Musíte se přihlásit nebo přihlásit ke svému účtu hosta. následně Musíte načíst dva odkazy na pozvánky v aplikaci. Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko ¨Zadejte kód místnosti¨. Když přidáte první, tlačítko se bude stále zobrazovat, což vám umožní přidat další. První přejde do pozadí a budete moci poslouchat pouze ten, který máte otevřený.