Saltar al contenido

Jak blokovat hovory z neznámých čísel na mobilních telefonech Huawei

4 de agosto de 2022

Pokud patříte k lidem, kteří neradi přijímají hovory na neznámá čísla nebo přijímáte příliš obtěžujících hovorů z konkrétního čísla, nebojte se, protože nová generace chytrých zařízení je schopna blokovat hovory z libovolného čísla, a to jak neznámé a registrované v kontaktech. Už se tak nemusíte bát otravných hovorů. můžete také blokovat nebo deaktivovat příchozí hovory WhatsApp.

Mějte na paměti, že k provedení tohoto procesu váš operační systém Android musí být 8.0 nebo vyšší. Provedené úpravy jsou prakticky stejné na všech zařízeních s Androidem, nicméně v závislosti na značce nebo výrobci zařízení se proces blokování hovorů z neznámých čísel může mírně lišit.

Velkou výhodou vlastnictví a operační systém rovný nebo vyšší než 8.0 je, že se nebudete muset uchylovat k dalším aplikacím, úspora interního úložiště. Níže vysvětlujeme, jak blokovat hovory z neznámých čísel v závislosti na značce telefonu.

Blokujte hovory z neznámých čísel na Huawei

Huawei má funkci známou jako filtr obtěžování, kde se černá listina nachází. Zde můžete vyloučit neznámé kontakty nebo čísla, čímž zabráníte tomu, aby nám tato čísla posílala zprávy nebo telefonovala.

Chcete-li použít tuto konfiguraci, musíte vstoupit do aplikace správce telefonu a vyberte možnost Filtr. Jakmile tam budete, budete muset vybrat možnost nastavení (ikona ozubeného kola v pravém horním rohu).

Jakmile tam budeme, uvidíme několik možností:

  • pravidla odposlechu
  • černá listina čísel
  • blacklist klíčových slov
  • bílý seznam čísel
  • Oznámení

pravidla odposlechu

V této možnosti můžeme nastavit zařízení na uzamčení jeden nebo všechny neznámé kontakty, příchozí hovory a všechny zprávy od neznámých odesílatelů.

černá listina čísel

Tato možnost vám umožňuje vybrat jedno nebo několik čísel a přidat je na černou listinu. Tímto způsobem budou čísla zablokována, což zabrání vstupu hovorů a zpráv.

blacklist klíčových slov

V této konfiguraci můžeme vybrat seznam klíčových slov a všechny zprávy z neznámých čísel, které tato slova obsahují, budou zablokovány a nedorazí.

bílý seznam čísel

Na rozdíl od černé listiny jsou zde všechna čísla seznam bude moci odesílat zprávy a volejte na naše číslo.

Oznámení

V této volbě můžeme změnit nastavení blokovaná čísla a kontakty které nejsou na černé listině.

Blokovat hovory na Huawei

odstranit protokoly hovorů

Postup blokování hovorů z neznámých čísel na zařízeních Samsung je velmi jednoduchý. První věc, kterou musíte udělat, je jít do Telefon.

V nabídce telefonu stiskněte možnost „více“. Další věc bude jít do nastavení a nakonec zavolat blokování. V tuto chvíli vše, co musíte udělat, je přidat kontakty nebo neznámá čísla, která chcete zablokovat a je to.

Jak blokovat hovory, když můj mobil tuto funkci nemá?

Pokud vaše zařízení nemá operační systém Abyste mohli tuto funkci spustit, nemusíte se bát, stále existují alternativy, abyste mohli blokovat hovory z těch otravných neznámých čísel, která ruší váš klid.

V tomto případě bude nutné uchýlit se k určitým aplikacím kompatibilním s jakýmkoli zařízením Android, které mají na starosti blokovat hovory. Nejužitečnější jsou obvykle:

Mr.Number-Block hovory a spam

Tato aplikace je dokáže blokovat nežádoucí hovory a zprávy rychle. Tato aplikace uchovává všechny hovory přijaté z neznámých čísel a automaticky zavěsí. Podobně jej lze nakonfigurovat pro odesílání hovorů do hlasové schránky.

Jeho použití je velmi jednoduché, jen musíte stáhnout a nainstalovat a zadejte kód země a poté své číslo. Nakonec budeme muset stisknout zakázanou ikonu a tam budeme muset umístit všechna nechtěná čísla.

Call Blocker zdarma – Blacklist

Stejně jako předchozí, s touto aplikací můžeme blokovat hovory a zprávy z nechtěných čísel, se zvláštností, že vytvořit samostatný záznam se všemi hovory.

Po instalaci aplikace musíte stisknout tlačítko + a přidat všechna čísla, která chcete zablokovat. Aplikace je velmi lehká a nespotřebovává moc baterie.