Saltar al contenido

Jak bezpečně posílat peníze přes FedEx

11 de agosto de 2022

Existuje mnoho možností, jak poslat peníze, ale FedEx je jeden z nejlepších, ujistěte se, že vaše peníze dorazí bezpečně na místo určení. Ve společnosti FedEx máte různé možnosti pro své zásilky, které se přizpůsobí všem vašim omezením. Je to skvělý nástroj, který můžete zvážit, protože má služby pro více než 200 zemí mezinárodně a s možnostmi sledování vašeho balíčku.

Jak mohu poslat peníze přes FedEx

První věc, kterou musíte udělat, je dobře obalit balík nebo tam, kam peníze umístíte balicí páskou, aby se z něj nedostalo. S ohledem na to, co musíte udělat, než dosáhnete kancelář fedex. Dále si musíte vyžádat nebo vyžádat podpis, aby jej uživatel podepsal, až balíček dorazí, takže budeme znát jeho identifikaci.

Pokud potřebujete někomu urgentně poslat hotovost, FedEx je nejlepší volba. Co musíte udělat, je poslat peníze v malé krabičce, jako by to byl nějaký jiný balíček. pokud možno neposílejte v obálce.

Pak využijte možnosti pojistit své peníze a ponechat malý vklad v závislosti na výši peněz. To znamená, že při ztrátě nebo odcizení balíku vám jej mohou vrátit.

Nakonec musíte balíček doručit a zaplatit. Tímto způsobem vám poskytnou kód, takže je to ten, který budete sledovat online, když bude balíček na cestě. A připravený váš balíček na místo určení bude pojištěna můžete to udělat rychle a snadno.

Kolik peněz mohu poslat přes FedEx?

V této příležitosti neexistuje žádný konkrétní údaj které s vámi můžeme sdílet, protože za peníze, které se chystáte poslat, nesete zodpovědnost.

Jak dlouho trvá, než balíček FedEx dorazí?

Doba doručení balíků bude závisí na váhovém faktoru a jedná-li se o vnitrostátní nebo mezinárodní zásilku. V případě vnitrostátních zásilek trvá doručení všech balíků, které nepřesahují 68 kg, 1 až 2 pracovní dny. Zatímco u balíků, které váží více než 68 kg, může trvat 2 až 5 dní, než se dostanou do cíle.

přepravní služby

Přepravní služby společnosti jsou následující:

  • Expresní doprava, trvá 1 až 2 dny.
  • Rozvoz doručení, doručeno až ke dveřím domu.
  • Doprava na dobírku, zákazník může zaplatit při vyzvednutí.
  • Servis firmám, speciální ceny pro registrované firmy.

Jak zjistit, kdy balíček FedEx dorazí

Chcete-li vědět, zda váš balíček již dorazil, musíte vstoupit na oficiální stránku FedEx sledovat balíček podle čísla kuponu.

Lze peníze poslat mezinárodním balíkem?

Žádná mezinárodní balíková agentura vám nedovolí posílat peníze. Což znamená, že pokud pošlete peníze, je velká pravděpodobnost, že budou ztraceny. V těchto případech je vhodné použít jinou metodu jako např.: Western Union.

Kroky pro vstup do FedEx

Abyste mohli vstoupit na platformu a mohli tak poslat všechny své produkty na místo určení, které chcete, musíte postupovat podle následujících kroků. Začínáme s vaším účtem FedEx relaci na stránce fedEx.comPokud nemáte, přejděte do části, kde je uvedeno, že se registrujete. Poté do formuláře vyplníte všechny potřebné údaje, jako je IČO, jméno, příjmení, město a nakonec vás stránka vyzve k zadání vaší kreditní karty pro otevření.

Pravidla pro zasílání zásilek FedEx

Stejně jako všechny společnosti mají svá pravidla pro přepravu, i FedEx má pravidla pro odesílání jakéhokoli balíku z bezpečnostních důvodů společnosti. Protože pokud odešlete některé z těchto prvků můžete se zapojit do právního problému.

Za to samé, to jediný, kdo nese odpovědnost, je uživatel jinak budete muset zaplatit pokutu. A pokud chcete posílat do mezinárodní oblasti v tomto případě prostřednictvím poštovní služby Spojených států, musíte počítat s tím, že to jsou prvky, které neposílají.

logo fedex

Marihuana, tento druh nelegálního produktu je při zasílání pohlednicí vyloučen, přestože je ve stejné zemi legalizován. Další je palivo, z bezpečnostních důvodů, může explodovat, protože je nestálý a ohrožuje řidiče přepravujících produktů a žíravé látky. Existují také povolené objekty, takže je snazší zkontrolovat seznam prvků, které musíte poslat do cíle.

Další výhodou je, že můžete zjistit, jak uplatnit svůj ztracený balíček u poštovní služby Spojených států. Již uplynula doba, kdy váš balíček nedorazilmůžete přejít na tuto službu, abyste měli možnost ji najít.

To vám nabízí několik možností pro vyhledávání, nejprve musíte mít po ruce všechny osobní údaje, které jste uvedli při doručování balíčku. K tomu slouží měřicí kód, ceduly a adresy místa určení, kam jste poslalivaše i příjemce a cena produktu.

Abyste mohli poskytnout více informací, můžete stručně popsat produkt, ať už se jedná o oblečení, příkladem jsou: košile, šortky, doplňky, sportovní potřeby. Stejně tak popisujete každou z nich s jejich charakteristikami.

Bez nich jsou také elektronické, jako jsou telefony, fotoaparáty, videohry a spotřebiče, jako jsou ledničky nebo sporáky, ale pokud jsou tyto výrobky velmi velké, ujistěte se, že je můžete zabalit do originálního obalu. Protože máte celou tuto příručku jako možnosti vyhledávání a služeb, můžete ji využít abyste neměli žádné nepříjemnosti při odesílání vašich produktů.