Saltar al contenido

Jak bezdrátově sledovat videa a fotografie z iPhone na mé Samsung Smart TV

26 de julio de 2022

Přestože jsou mobilní zařízení dobrá pro přehrávání obsahu, prohlížení detailů na větší obrazovce je přece jen příjemnější. Pokud si chcete prohlížet videa a fotografie z vašeho iPhone na vašem SmartTV Samsungzde naleznete řešení, jak toho dosáhnout.

Mobilní telefonování, které se Apple věnuje uvedení na trh, skutečně vyniká, pokud jde o kvalitu; ale stejně mnoho uživatelů se rozhodlo streamovat obsah v televizi.

Pokud ve vašem případě máte televizor s vysokým rozlišením Samsung Smart TV; Neměli byste se obávat, že si budete myslet, že protože se jedná o různé společnosti, nebudou se moci synchronizovat.

V tomto článku naleznete různá opatření, která můžete použít, aby přenos vašeho obsahu fungoval s úplným úspěchem.

Kromě připojení vašeho mobilního zařízení existují také způsoby, jak připojit počítač k Smart TV bez potřeby kabelů.

Bezdrátově můžete zrcadlit obrazovku vašeho iPhonu na Samsung Smart TV

Protože mobilní a HDTV pocházejí od společností s velmi odlišné operační systémypřenos mezi oběma produkty musí být prováděn prostřednictvím aplikací, které lze nalézt v App Store každého z nich.

Proto v této sekci naleznete seznam několika aplikací, které vám umožní sdílet vaši obrazovku iPhone.

Použití: Mirror pro Samsung TV Streamer

Sdílení obrazovky na HDTV umožňuje aplikace Mirror for Samsung TV Streamer, kterou lze zakoupit prostřednictvím iTunes.

Chcete-li toho dosáhnout, musíte si stáhnout a nainstalovat aplikaci Mirror for Samsung TV Streamer z iTunes nebo z obchodu s aplikacemi, který vlastní vaše zařízení iOS.

Po provedení tohoto kroku otevřete aplikaci a počkejte na hlavní obrazovce, dokud se nezobrazí zpráva. ikona chytré televize samsung že byste měli stisknout

Jakmile to uděláte, na vašem HDTV se objeví upozornění s tlačítkem „Povolit“, které musíte stisknout pomocí dálkového ovladače.

Nyní stačí aktivovat nahrávání obrazovky vašeho iPhone přístupem k „Kontrolní centrum“nalezen uvnitř “Nastavení“, abyste mohli vybrat „Přístup v rámci aplikací“.

Zde můžete vyhledat a aktivovat záznamník vaší obrazovky ve volbě „Přizpůsobte ovládací prvky“; poté se vraťte do aplikace a změňte nastavení podle svých představ.

Začněte streamovat z iPhonu do Samsung Smart TV přístupem k „Kontrolní centrumznovu a aktivací funkce „Nahrávání obrazovky“.

Všechny aktivity, které na telefonu děláte, si tak budete moci užívat na chytré televizi.

Použití: ApowerMirror

Stejně jako předchozí aplikace pomáhá uživatelům streamovat mediální obsah nebo aktivity z jejich zařízení do Samsung Smart TV.

Když ji nainstalujete, otevřete aplikaci a ověřte, zda váš mobilní telefon a televizor sdílejí stejnou síť bezdrátové připojení.

V horní části najdete lištu se třemi možnostmi, kde vyberete ty, které označují „iOS«Y»televize“ před stisknutím tlačítka „začít duplikovat“.

televizní kreslení

Po několika sekundách uvidíte na televizoru název svého zařízení, pod ním se zobrazí možnost „Dovolit“spojení mezi těmito dvěma.

V případě, že chcete tento krok přeskočit, aplikace vám umožní zadat PIN číslo nebo naskenovat QR kód na vašem iPhone.

Nyní stačí přistupovat k „Kontrolní centrum“ na telefonu a dotkněte se možnosti „zrcadlení obrazovky“ a vyberte název „apowersoft” pro promítání obsahu vašeho mobilního zařízení.

Zrcadlete svou obrazovku pomocí počítače!

Pokud nemůžete dokončit nic z výše uvedeného, ​​zvolte instalaci programu 5KPlayer na váš počítač, který vám umožní používat „Služba AirPlay«mezi jeho»preference“.

Odtud opakujte kroky poslední aplikace, protože máte pouze přístup k „Kontrolní centrum» tlačit «zrcadlová obrazovka“ a vyberte 5KPlayer. Tímto způsobem bude obrazovka zrcadlena na vašem počítači a můžete ji odeslat do televizoru.

Obrazovku telefonu můžete nejen zrcadlit na televizi. Pokud ne, máte také možnost použít své mobilní zařízení jako dálkové ovládání vaší televize.

Pokud nemáte Smart TV, nebojte se, že dnes máte vybavení a zařízení, jako je Android TV Box nebo zařízení Google Chromecast.