Saltar al contenido

Jak automaticky synchronizovat můj kalendář Outlook s iPhone

23 de julio de 2022

V případě, že chcete synchronizovat svůj kalendář přes Outlook e-mail, doporučujeme, abyste si pozorně přečetli tuto příručku, ve které si povíme jak automaticky synchronizovat můj outlookový kalendář s iphonem.

Zařízení Microsoft Outlook a Apple

V minulosti byly technologie více sektorové, protože každá společnost nabízela své vlastní konkrétní služby, což v mnoha případech znemožňovalo použití účtu Microsoft v zařízení Apple. Naštěstí se to v průběhu let mění a dnes je možné na zařízeních jablečné společnosti používat různé aplikace patřící Microsoftu.

Jednou z nejdůležitějších aplikací, které lze na zařízeních Apple použít, je bezpochyby Microsoft Outlook, vynikající e-mailová služba, která je dnes jednou z nejdůležitějších. Prostřednictvím následujícího tutoriálu vás naučíme, jak velmi snadno synchronizovat kalendář s vaším iPhonem.

Jak automaticky synchronizovat můj kalendář Outlook s iPhone

Naštěstí proces synchronizace pošty s vaším zařízením iPhone/iPad je to docela jednoduché a dokonce můžete synchronizovat dva různé kalendáře s aplikací Outlook. Proto musíte dodržovat řadu základních kroků, které si ukážeme níže.

Stáhněte si aplikaci Microsoft Outlook

Postupem času společnosti Microsoft a Apple uzavřely dohody a dohody, které zvýhodňují obě společnosti. Vzhledem k tomu je pro zařízení společnosti Apple k dispozici mnoho aplikací a služeb společnosti Microsoft.

Výše uvedené platí pro program Outlook, e-mailovou aplikaci, která má verzi určenou pro iPhone, iPad atd. Tato aplikace funguje velmi vhodně, poskytuje možnosti ve své webové verzi nebo offline funkci v Outlooku.. Také různé alternativy určené k Zařízení společnosti Apple.

Aplikaci Outlook si můžete zakoupit přímo z oficiálního obchodu s aplikacemi společnosti Apple a přistupovat k ní velmi snadno prostřednictvím tohoto odkazu Microsoft Outlook App Store. Zde najdete příslušnou verzi pro vaše zařízení, takže pokračujte ve stažení softwaru, abyste jej mohli bez problémů používat.

Spusťte aplikaci a nakonfigurujte ji tak, aby synchronizovala váš kalendář

Po úspěšném stažení poštovní aplikace Outlook je k dispozici malé nastavení pro přidání účtu Microsoft Outlook do zařízení. Tento proces je jednoduchý, stačí si přečíst informace uvedené níže

Přejděte do možností nastavení vašeho zařízení iPhone/iPod, ke kterým se dostanete stisknutím konfiguračního tlačítka; které poznáte podle tvaru ozubeného kola. Jakmile jste v možnostech konfigurace, měli byste přejít na možnost «Hesla a účty».

Po výše uvedeném klikněte na „Přidat účet“, v této části se zobrazí všechna nastavení související s účty, které spravujete, zde musíte najít ikonu „Outlook“; Když ji uvidíte, stačí na tuto možnost kliknout a zadat informace pro přihlášení ke svému e-mailovému účtu. microsoft-outlook.

outlook.com

Ve výchozím nastavení je aplikace navržena tak, aby správně synchronizovala kalendáře, e-maily a další obsah na vašem účtu. Z tohoto důvodu je velmi pravděpodobné, že uvidíte obrazovku označující všechny body, které chcete synchronizovat; mezi kterými najdeme kalendář, stačí označit «Ano», po kterém začne proces synchronizace.

Co je synchronizace účtu?

V modernějších zařízeních existuje tzv Synchronizace účtů; Tato možnost je stále populárnější a vyplývá z potřeby uživatelů používat na svých mobilních zařízeních více účtů a aplikací.

Jak již název napovídá, synchronizace účtů, kalendářů, aplikací a dalších je služba poskytovaná různými společnostmi, které vám umožní zarovnat všechna vaše zařízení; jinými slovy, synchronizujte je, což znamená, že každý z nich obdrží změny provedené ve vašem účtu.

V případě Outlooku je možné kalendář synchronizovat, takže pokud provedete změnu na počítači, projeví se to i v aplikaci na vašem mobilním zařízení. Bezesporu je to velmi užitečná možnost, se kterou byste měli počítat v případě, že služby jako je kalendář využíváte pravidelně.