Saltar al contenido

Jak automaticky opravím pravopis v programu WordPad?

24 de julio de 2022

WordPad je užitečný program pro rychlé a snadné vytváření textů, který vám umožňuje vytvářet základní a jednoduché kvalitní psaní, dokonce přidat nebo vložit obrázky do dokumentu a uvidíte, že také opraví pravopis ve Wordpadu.

Pro rozsáhlou funkčnost vám tento nástroj umožňuje provádět některé úkoly, jako jsou následující:

  • Dělejte seznamy.
  • Usnadňuje tvorbu znaků a odstavců.
  • V tabulkách můžete být velmi přesní.
  • Prozkoumejte texty.

Doména WordPad je speciální, protože obsahuje panely nástrojů, které vám mohou pomoci vytvářet základní psací texty.

Nyní, pokud jste si nainstalovali program Worpad a chcete opravit pravopis ve Worpadu, nabízíme vám kroky, které je třeba dodržet.

Kontrola pravopisu WordPad

Psaní dokumentu na počítači, s textovým programem, je prakticky snadné a zároveň ziskové. Většina počítačů je dodávána s nainstalovanou kontrolou pravopisu, ale v tomto případě WordPad nemá korektor.

To však není překážkou používání tohoto nástroje pro psaní, protože s jeho pomocí budete schopni přepsat jakýkoli typ dokumentu.

I po provedení přepisu můžete jako alternativu použít kontrolu gramatiky a pravopisu opravit gramatické chyby. Dále vám ukážeme kroky, které je třeba dodržet.

První krok ke kontrole pravopisu

Snadný a jednoduchý způsob, jak zkontrolovat pravopis psaného textu, je ruční použití oprava slovníku. Bylo prokázáno, že provedení podrobné kontroly řádek po řádku vám umožní najít chyby, které počítače nebudou schopny ověřit. Navíc si obohatíte jazyk a psaní.

Druhý krok pro kontrolu pravopisu

Praktickou možností, hojně využívanou profesionálními spisovateli, je hledání online korektory kteří kontrolují texty. Ani způsob, jak to udělat, není složitý, stačí text zkopírovat a vložit do korektoru internetové stránky.

Klikněte na možnost, Kontrola pravopisu a automaticky to provede analýzu chyb. Velmi užitečným návrhem je provést tuto opravu poté, co jste dokument ručně analyzovali.

Třetí krok pro kontrolu pravopisu ve Wordpadu

Třetím krokem ke kontrole pravopisu vašeho dokumentu je zkopírujte a vložte text. Počítače se obvykle dodávají s nainstalovanou kontrolou pravopisu, jako je Microsoft Word.

Budiž, má také možnost opravitkliknutím levým tlačítkem na slovo, které chcete ověřit, a pokud potřebujete synonymum, můžete ho také získat.

Jak provést kontrolu pravopisu v programu WordPad a Poznámkový blok? Ve 3 krocích

Windows má WordPad a Poznámkový blok s velmi dobrým rozhraním, protože vám umožňuje otevřít dokument Wordpad ve Wordu poměrně snadno a pohodlně. Oba jsou základní pro digitální psaní, nicméně budete moci najít praktické způsoby, jak napravit chyby.

Tyto kontrolory pravopisu mohou vám pomoci udělat na dokumentu úplnější a efektivnější práci. Zde jsou kroky, které musíte provést, abyste provedli kontrolu pravopisu.

První krok k opravě pravopisu ve Wordpadu

Stáhněte si softwarekterý doplňuje vaše výchozí programy pro psaní ve Windows, se bude hodit pro opravu textu.

Druhý krok k opravě pravopisu ve Wordpadu

Vyberte dokument programu WordPad nebo Poznámkový blok, který chcete naskenovat, abyste opravili pravopisné chyby. musí otevřete software staženo a zobrazí se na hlavním panelu pro rychlejší přístup.

Třetí krok k opravě pravopisu ve Wordpadu

Jakmile budete mít korekční program, rozhodnete se, jaký styl korekční analýzy použít. Například Spell Check Anywhere má náhradu poznámkového bloku nazvanou Hyper Notepad, což znamená, že má doplňkový korektor.

práce s wordpadem

Na druhou stranu můžete FreeSpell použít zkopírováním textu z WordPadu a přidáním do této kontroly pravopisu. Kromě toho můžete na internetu získat jakýkoli program, který vám může pomoci zkontrolovat a změnit svůj text za lepší práci.

Doufáme, že tento článek vám pomůže opravit vaši práci. A nadále si užívejte funkce Wordpadu, jako je vytváření nebo úprava T-grafu. Je to skvělý nástroj, takže jej využijte na maximum.